Seychely v máji, dovolená v ráji - díl 2.

Zážitky z druhé části naší cesty - z ostrovů La Digue a Mahé. K tomu pár obecnějších zkušeností a rad na závěr

Cestopis z roku 2019 napsal Tesna

Jak se ti cestopis líbil?

Zážitky pro tebe sepsal Tesna
Cestopis byl naposledy aktualizován 2020-05-13T20:40:05+02:00

Tesna procestoval 24 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Střední Ameriku. Na Cestujlevne.com se přidal před 5 lety a napsal pro tebe 37 úžasných cestopisů.

Zobrazit profil

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Tesna
před 3 lety

No Maledivy nás přesně z těchto důvodů nelákají, být někde na 200m velkém ostrůvku. Pár dní asi jo, ale týden nebo víc ... a nebýt čínského viru, tak jsme minulou neděli z Mauricia přilétali. Takhle teď máme na dva roky voucher, tak snad za rok ...

padrino11
před 3 lety

Z Malediv znám docela vtipnou historku - kamarád (velký příznivec jednoho pražského fotbalového klubu a opravdu velký milovník piva) se asi před 15-ti lety přiženil do docela bohaté rodiny a rodiče nevěsty se chtěli na svatbě ukázat, tak jako dar koupili třítýdenní svatební cestu do resortu na Maledivách (tehdy to byla ještě totálně nedostupná exotika) za několik set tisíc korun. V ceně bylo naprosto vše, kromě alkoholu. A tak ten můj kamarád strávil ty 3 týdny na ostrůvku velikosti fotbalového hřiště, pořádně se ani nenajedl (nejí ryby a mořské potvory) a za pivo tam nechal víc než za rok v pražských hospodách...no Maledivy každý neocení.

Avatar uživatele
mirjur
před 3 lety

Tak to je učebnicový příklad nevhodného daru... Jestli to nebyla pomsta...? :-)

padrino11
před 3 lety

Ne to nebyla - chtěli pro ně to nejlepší co bylo na trhu...

padrino11
před 3 lety

Pěkný, vcelku vyčerpávající cestopis. U té exotiky v indickém oceánu je důležitý i ten faktor večerní nudy jak je zmíněno. Myslím, že čím více ostrovů tím větší nuda (úplný extrém jsou Maledivy). V tomto případě je asi nejlepší vyrazit příště na Mauricius.