Stockholm a okolí

Cestopis z roku 2021 napsala Denisa Nedvědová

Zážitky pro tebe sepsala Denisa Nedvědová
Cestopis byl naposledy aktualizován 2021-12-13T16:24:43+01:00

Denisa Nedvědová procestovala 25 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Afriku. Na Cestujlevne.com se přidala před 1 rokem a napsala pro tebe 6 úžasných cestopisů.

Mně zase ve výčtu nákladů chybí položky dopravy Flixbusem nebo Flygbussarnou z GOT do centra Göteborgu a potom také doprava po Vídni.

Jistě to bylo ve Švédsku překrásné!

Martin Vícha

Sem se teď koukal na ceny Flixu a to je balík, já to jel za 75Kč ...

Denisa Nedvědová

Ahoj Kubo, z letiště do Goteborgu je to velmi drahé, vyšlo nás to asi na 700 Kč. Pro jednu. My měly zaplacený klasický Flixbus, ale nemohla jsem najít zastávku (je přímo u terminálu) :D, takže nám autobus ujel a musela jsem koupit nové jízdenky přímo na jejich shuttlebus. To jsem zapomněla dopsat :) Z Vídně jsem jela z letiště na nádraží přímým vlakem za 4 eura :)

Avatar uživatele Reni85
Reni85

Stokholm bol ciel? Ci destinacia vybrana kvoli lacnej letenke?

Denisa Nedvědová

Kdybych létala podle levné letenky, zůstanu v Goteborgu :) Ale občas to dělám, vidím levnou letenku, tak koupím. Ale ono to ve finále pak levné vůbec není :D

Avatar uživatele Reni85
Reni85

Ved prave. Lacna letenka do severských krajin je najnizsia položka a potom sa ludia cuduju ako je v Skandinavii draho.