Svatba v Řecku na vlastní pěst

V květnu 2018 jsme se vzali - v Řecku, na Korfu a bez agentury! Nemáme totiž rádi balíčky a miliony zprostředkovatelů, kteří ví, co všechno potřebujeme a bez čeho se neobejdeme. Ne, tohle víme jen my!

Cestopis z roku 2018 napsal Danny.709

Jak se ti cestopis líbil?

Avatar uživatele Danny.709
Zážitky pro tebe sepsal Danny.709
Cestopis byl naposledy aktualizován 2022-03-02T09:46:00+01:00

Danny.709 procestoval 51 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidal před 6 lety a napsal pro tebe 8 úžasných cestopisů.

Zobrazit profil

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Pierre Hojbjerg
před 4 dny

Ahoj všichni, chci se podělit o své úžasné svědectví o tom, jak mě velký kouzelník jménem DR WALE proměnil finančně, stále je pro mě těžké uvěřit, že nyní stojím miliony dolarů, jsem z Dánska a hraji loterijní hru už tak dlouho a nikdy jsem nevyhrál žádnou rozumnou částku, prohlížel jsem si věci online a narazil jsem na svědectví ženy, která vyhrála obrovské množství peněz s pomocí DR WALE, která se za ni modlila a dala jí výherní čísla, aby mohla hrát a překvapivě se její jméno objevilo mezi výherci vyhrála 38 milionů dolarů, takže jsem se také rozhodl zkusit štěstí, kontaktoval jsem DR WALE a také jsem ho požádal o pomoc a řekl mi, co musím udělat, což byl velmi snadný úkol což jsem udělal a druhý den poté, co se za mě pomodlil, mi dal nějaká čísla a řekl mi, že bych je měl jít hrát, takže jsem šel hrát čísla ráno a později jsem tam šel zkontrolovat výsledek. dostal jsem šok svého života, viděl jsem své jméno mezi vítězi, vyhrál jsem částku, o které se mi ani nesnilo, měl jsem otevřenou pusu a nevěděl jsem, co říct, jen chci, aby svět věděl, že existuje skvělá muž jménem DR WALE, pokud jste hráli loterijní hru a nikdy jste nevyhráli, poradím vám, abyste se obrátili na DR WALE o pomoc a slibuji, že vás nikdy nezklame, zde jsou jeho kontakty, WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 nebo e-mail : drwalespellhome@gmail.com

Avatar uživatele
Anna
před 11 dny

Komu se to může týkat, opravdu jsem ocenil, jak Velký doktor Sunny využil své intuitivní vedení, schopnosti a dovednosti jako životní kouč a jeho empatii, aby mi přivedl mou spřízněnou duši zpět. Pro 100% bezplatné skutečné jasnovidce, poradce, který přivede zpět vašeho ex a vyřeší všechny vaše běžné problémy nebo neduhy. moje partnerka mě opustila kvůli nekonečným hádkám a hádkám a já jsem byl celé měsíce zničený a vrátil se mi štěstí, když jsem ji kontaktoval. Jediný doktor Sunny The Great je jediný, kdo vám může pomoci. Vyřešil můj problém za mě. Přivedl mého ex zpět do 48 hodin po konzultaci a láska a náklonnost byly zpět na svém místě a ještě zesílily. Kontaktujte velkého doktora Sunnyho e-mailem: drsunnydsolution1@gmail.com  Můžete ho také přes Whatsapp na +2348082943805 .

Michal Zhor
před 2 lety

Nevěřil bych, že tento druh "cestopisu" začnu číst a už vůbec, že ho dočtu do konce. Pro mne jiný svět, nedokázal bych si něco tak plánovitě nalinkovat. Možná mne oslovila ta odlišnost, určitě se mi líbilo to vaše nadšení a radost. Ať vám vydrží! Navíc bod za vyvážený poměr kritika/sebekritika a asi bych si dokázal představit zažít svatbu v Řecku či na Balkáně. Na závěr povzdech: Já bych se ženil, až bych brečel :-) ..... nebo aspoň šel za družici (tedy družičku).

Avatar uživatele Daniela _2
Daniela _2
před 2 lety

Ahoj Dane. Jako vždy skvělý a informacemi naplněný cestopis. Přeji vám s Terkou plno krásných cest v životě. Daniela

Avatar uživatele Danny.709
Danny.709
před 2 lety

Ahoj Danielo. Děkuji za zpětnou vazbu. Vážím si toho. :)