Švýcarsko 2020

čtení na 12 minut
6 komentářů
hodnoceno 17 x
Avatar uživatele

Cestopis z roku 2020 napsal hepsik

Jak se ti cestopis líbil?

Avatar uživatele
Zážitky pro tebe sepsal(a) hepsik
Cestopis byl naposledy aktualizován 2020-08-20T15:33:25+02:00

hepsik procestoval(a) 19 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidal(a) před 4 lety a napsal(a) pro tebe 4 úžasné cestopisy.

Zobrazit profil

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
JardaM
před 2 lety

Moc hezký cestopis! Pořádné Švýcarsko tady chybělo.

Avatar uživatele
hepsik
před 2 lety

Děkuju! :)

divan
před 2 lety

Pěkné, stihli jste toho opravdu hodně!

Pokud se do CH vrátíte a zavítáte na severovýchod, doporučuji nevynechat Rheinfall - největší vodopády v Evropě co se týče průtoku vody. Projížďka lodí do jejich blízkosti stála za utracení pár CHF.

Avatar uživatele
hepsik
před 2 lety

Super, diky za tip! :)

Avatar uživatele
mirjur
před 2 lety

Super, zvládli jste toho za 12 dní poměrně hodně. Nejde toho do itineráře nacpat o moc víc, taky ty přejezdy zaberou spoustu času, zvlášť přes průsmyky, kdy člověk musí každou chvíli zastavovat a kochat se. Líbí se mi, že jste dost chodili (i na těžko), přestože jste byli autem. Jen si neodpustím vcelku zbytečnou poznámku k trasám - Lauterbrunnen jako takový opravdu za návštěvu ani nestojí (kromě pěkných chalup a vodopádu), je potřeba ho projet až na konec údolí, tam pak lze použít lanovku do Mürrenu a na Schilthorn, cestou je řada krásných vodopádů s možnostmi procházek, i na kole to krásně jde. A druhá - u Grindelwaldu se obvykle chodí krásný EigerTrail z Eigergletscheru právě do Alpiglenu... ale to jsou jen detaily a třeba tipy na příští cestu. :-)

Avatar uživatele
hepsik
před 2 lety

Ty jo diky za zpětnou vazbu :). Určitě se plánujeme ještě vrátit, takže tipy, jak si víc užít okolí Lauterbrunnenu a Grindelwaldu, ráda příště využiju! :)