2. Afrika
  3. Tanzanie
  4. Tanzánie a Zanzibar

Tanzánie a Zanzibar

Ne, v Africe nejsou jenom zloději, a ano, je tam 4G internet. Měsíc v Tanzánii byl skvělý.
Cestopis z roku 2019 napsala Zuzana

Zážitky pro tebe sepsala Zuzana

21. 11. 2019, poslední aktualizace 2019-11-29T18:23:40+01:00

Zuzana žije v České republice a procestovala 17 zemí světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne je už 3 roky, napsala pro tebe 4 cestopisy .

Jakub Vonšovský

Nezávisle se mi povedla dost podobná osa. Jen v opačném pořadí. Až na tu jeskyni Kuza, o té jsem nevěděl a to jsem od ní byl jen 5 km :-) Jinak Tanzánie je zážitek na celý život, což?

Nikesss

Ahoj. Chystáme se v prosinci na selfdrive. Mohla bych se zeptat, kde jsou ty hot springs a jestli se tam dá dojít i bez průvodce? Díky.

zelig

Těch hrubek je tam tolik, to jste si to Zuzano po sobě ani jednou nepřečetla?

Chci se zeptat jak jste tam byli dlouho a na kolik vás to vislo.

Tak jsem šel zkontrolovat, jestli někoho praští ta hrubka v nadpisu, ale vypadá to, že je to úplně jedno... Jinak z nadpisu vyplývá, že tam byli měsíc, a na kolik to vyšlo, to by mě taky zajímalo.

Mě tam zaujalo babišovské skloňování slova motýl "centrum na záchranu motýle", ale jinak kromě toho nadpisu tam moc hrubek nebo překlepů není (na rozdíl od některých jiných cestopisů). Je to pěkný stručný cestopis s mnoha informacemi o zajímavostech, cenách a časech jízdy, takže jistě dobře poslouží pro plánování vlastní cesty.

Honza Čermák

Náhodou, tvar slova "motýle" jsem si zamiloval a používám to furt. Jinak k hrubce - Jindra to určitě pěkně trollil tím "višlo".

Ahoj,

za 14 dní vyrážíme do Tanzánie, chci se zeptat, jak je to na Zanzibaru s tim půjčením skůtru.

je potřeba mezinárodní řidičák a jaká je cena?

dík Simča

Zuzana

Ahoj, skutr na 24 hod stál 20 USD + jsme si museli natankovat. Zařizoval nám ho majitel ubytování přes nějakého svého známého. Mezinárodní řidičák vidět chtěl (na počkání za 50,-). Užijte si to :)

MALLORCA potřetí za KAČKU
Kateřina Ostrá 2021-05-02T21:55:49+02:00 43 komentářů
Španělsko 2021

Baleárské ostrovy - jedno z mála míst, odkud se teď můžete vrátit domů bez karantény... Baleárské ostrovy - jedno z mála míst, odkud se teď můžete vrátit domů bez karantény..Všudypřítomné pomerančovníky a stromy obsypané citróny, impozantní hory a vražedné serpentiny, romantické zátoky,…

Do nitra NP Nahuel Huapi.
Zbyněk Milfait 2021-05-02T17:01:58+02:00 0 komentářů
Argentina 2019

Milovníci trekování a divoké přírody již jistě zaslechli o městě Bariloche v severní části argentinské Patagonie a možná je od návštěvy odradila jeho pověst trochu snobského, drahého a v sezóně…

Ázijská grand tour na Poľanu
tonic 2021-04-29T13:37:14+02:00 0 komentářů
Slovensko 2021

Víkendový roadtrip dvoch malých, no šikovných ázijských krabíc na Podpoľanie. Spolu sedem valcov a 120 koní v akcii na 550km dlhej trase.. Pár dní pred Veľkou nocou som cez pootvorené okno začul známy hukot vysávača na steroidoch - sused vytiahol po dlhom čase svojho starého miláčika menom Daewoo Tico. Len tak zo srandy som otvoril…

14. červenec ve městě světel
Matěj Stošek 2021-04-26T14:38:40+02:00 0 komentářů
Francie 2019

Město světel, město lásky, město módy. To je Paříž!. Před cestouHromadami lidí milovaná a hromadami lidí nenáviděná, nic mezi tím prý ani nejde, buď se zamilujete a budete se sem vracet, anebo už nikdy v životě, to je Paříž. Málokteré město má tolik…