2. Afrika
  3. Tanzanie
  4. Tanzánie a Zanzibar

Tanzánie a Zanzibar

Ne, v Africe nejsou jenom zloději, a ano, je tam 4G internet. Měsíc v Tanzánii byl skvělý.
Cestopis z roku 2019 napsala Zuzana _6

Zážitky pro tebe sepsala Zuzana _6

21. 11. 2019, poslední aktualizace 2019-11-29T17:23:40+01:00

Zuzana _6 žije v České republice a procestovala 17 zemí světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne je už 3 roky, napsala pro tebe 4 cestopisy .

Jakub Vonšovský

Nezávisle se mi povedla dost podobná osa. Jen v opačném pořadí. Až na tu jeskyni Kuza, o té jsem nevěděl a to jsem od ní byl jen 5 km :-) Jinak Tanzánie je zážitek na celý život, což?

Nikesss

Ahoj. Chystáme se v prosinci na selfdrive. Mohla bych se zeptat, kde jsou ty hot springs a jestli se tam dá dojít i bez průvodce? Díky.

zelig

Těch hrubek je tam tolik, to jste si to Zuzano po sobě ani jednou nepřečetla?

Chci se zeptat jak jste tam byli dlouho a na kolik vás to vislo.

Tak jsem šel zkontrolovat, jestli někoho praští ta hrubka v nadpisu, ale vypadá to, že je to úplně jedno... Jinak z nadpisu vyplývá, že tam byli měsíc, a na kolik to vyšlo, to by mě taky zajímalo.

Mě tam zaujalo babišovské skloňování slova motýl "centrum na záchranu motýle", ale jinak kromě toho nadpisu tam moc hrubek nebo překlepů není (na rozdíl od některých jiných cestopisů). Je to pěkný stručný cestopis s mnoha informacemi o zajímavostech, cenách a časech jízdy, takže jistě dobře poslouží pro plánování vlastní cesty.

Honza Čermák

Náhodou, tvar slova "motýle" jsem si zamiloval a používám to furt. Jinak k hrubce - Jindra to určitě pěkně trollil tím "višlo".

Ahoj,

za 14 dní vyrážíme do Tanzánie, chci se zeptat, jak je to na Zanzibaru s tim půjčením skůtru.

je potřeba mezinárodní řidičák a jaká je cena?

dík Simča

Zuzana _6

Ahoj, skutr na 24 hod stál 20 USD + jsme si museli natankovat. Zařizoval nám ho majitel ubytování přes nějakého svého známého. Mezinárodní řidičák vidět chtěl (na počkání za 50,-). Užijte si to :)

Gran Canaria - konečně na plný plyn - díl. 1
Tesna 2021-12-03T18:57:54+01:00 0 komentářů
Španělsko 2021

Aktuální cestopis z rušného ostrova, kde už to zase normálně žije.. Před 5 lety, v roce 2016, jsme navštívili třetí největší z Kanárských ostrovů – Gran Canarii. A už při této první návštěvě nás tento ostrov, podobně jako všechny ostatní doposud na Kanárech…

Island - co může nabídnout za 20 tisíc?
Avatar uživatele Standa _1
Standa _1 2021-12-02T20:52:10+01:00 2 komentáře
Island 2021

Dvacka na osobu sakumprdum. Jde to i levněji, důležitý byl ale termín 5 dní na konci října a také vyšší komfort. Bude polární záře?. Termín a další parametryTermín je jasný. Chceme ušetřit 1 den dovolené a chceme vidět i polární záři. Proto letíme z Wroclavy v úterý 26.10. odpoledne a odlet z Keflavíku zpět je v neděli 31.10. v…

Zimním Islandem za polární září - video průvodce
Batuzkar 2021-12-02T14:02:06+01:00 2 komentáře
Island 2021

Pokud si myslíte, že už jste viděli všechno a nebyli jste na Islandu, pak jste všechno neviděli. Je až neuvěřitelné, jaké přírodní divy a jevy tento ostrov nabízí. Rád bych vám některé z nich alespoň…

Budapešť
Šárka Skrbková 2021-12-01T15:47:25+01:00 0 komentářů

Vánoční trhy, parlament a hlavně lázně. Budapešť – vánoční trhy letos poprvé a naposled, lázně a budova parlamentuOdjezd v pátek 15:22 vlakem České dráhy za 500 Kč, příjezd do Budapešti cca ve 22 hod, Regiojet jezdí 4x denně a cesta trvá 7…