Tanzánie a Zanzibar

hodnoceno 4 x

Cestopis z roku 2019 napsala Zuzana _6

Zážitky pro tebe sepsala Zuzana _6
Cestopis byl naposledy aktualizován 2019-11-29T18:23:40+01:00

Zuzana _6 procestovala 18 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidala před 4 lety a napsala pro tebe 4 úžasné cestopisy.

Jakub Vonšovský

Nezávisle se mi povedla dost podobná osa. Jen v opačném pořadí. Až na tu jeskyni Kuza, o té jsem nevěděl a to jsem od ní byl jen 5 km :-) Jinak Tanzánie je zážitek na celý život, což?

Nikesss

Ahoj. Chystáme se v prosinci na selfdrive. Mohla bych se zeptat, kde jsou ty hot springs a jestli se tam dá dojít i bez průvodce? Díky.

zelig

Těch hrubek je tam tolik, to jste si to Zuzano po sobě ani jednou nepřečetla?

Jindra

Chci se zeptat jak jste tam byli dlouho a na kolik vás to vislo.

Tak jsem šel zkontrolovat, jestli někoho praští ta hrubka v nadpisu, ale vypadá to, že je to úplně jedno... Jinak z nadpisu vyplývá, že tam byli měsíc, a na kolik to vyšlo, to by mě taky zajímalo.

Mě tam zaujalo babišovské skloňování slova motýl "centrum na záchranu motýle", ale jinak kromě toho nadpisu tam moc hrubek nebo překlepů není (na rozdíl od některých jiných cestopisů). Je to pěkný stručný cestopis s mnoha informacemi o zajímavostech, cenách a časech jízdy, takže jistě dobře poslouží pro plánování vlastní cesty.

Honza Čermák

Náhodou, tvar slova "motýle" jsem si zamiloval a používám to furt. Jinak k hrubce - Jindra to určitě pěkně trollil tím "višlo".

Simča

Ahoj,

za 14 dní vyrážíme do Tanzánie, chci se zeptat, jak je to na Zanzibaru s tim půjčením skůtru.

je potřeba mezinárodní řidičák a jaká je cena?

dík Simča

Zuzana _6

Ahoj, skutr na 24 hod stál 20 USD + jsme si museli natankovat. Zařizoval nám ho majitel ubytování přes nějakého svého známého. Mezinárodní řidičák vidět chtěl (na počkání za 50,-). Užijte si to :)