Týden s dětmi v Londýně 2023

Cestopis z roku 2023 napsal Nikosan

Jak se ti cestopis líbil?

Avatar uživatele Nikosan
Zážitky pro tebe sepsal(a) Nikosan
Cestopis byl naposledy aktualizován 2023-04-22T17:08:22+02:00

Nikosan procestoval(a) 0 zemí světa světa, nejvíce . Na Cestujlevne.com se přidal(a) před 1 měsícem a napsal(a) pro tebe 1 úžasný cestopis.

Zobrazit profil

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele helena.andelova
helena.andelova
před 18 dny

Dobrý den, plánujeme cestu do Londýna s Ryanair začátkem července. Mohu se Vás prosím zeptat na rozdíl ceny jízdného vlak x autobus ze Stansted do Londýna? Je autobus srovnatelný nebo výrazně levnější (o jakou jde linku, pokud jste též případně využili). A ještě jedna otázka z hotelu Hampton by Hilton ve Stanstedu je cca kolik minut pěšky přímo do letištní haly - jde opravdu dojít pěšky - budeme odlétat celkem brzy ráno. Děkuji moc předem za sdílení zkušeností. Jinak moc pěkný a užitečný cestopis a krásné fotky. Mějte se pěkně. Helena

Avatar uživatele
Kristýna
před 22 dny

Máte hezkou vzpomínku!

Avatar uživatele M.Horucka
M.Horucka
před měs

Mohu se zeptat, proč jste zvolili odlet z Drážďan, když jste z Prahy? Ciste ekonomicky to nemůže vyjít lépe, když započítán cestu do Drážďan a parkování. Díky za osvětu. 

Avatar uživatele Nikosan
Nikosan
před měs

Když se potřebujete trefit do jarních prázdnin, tak si nejde moc vybírat. Navíc v pěti lidech jsou to jiné počty: 3000 letenky, 1000 benzín, 900 parkování. Letenka z Prahy byla v daném termínu 2000+ za osobu.

Avatar uživatele M.Horucka
M.Horucka
před měs

Ok, díky za vysvětlení.