USA TRIP se třemi dětmi a miminem :-)

I s miminem se dá vyrazit na roadtrip :-) Cestopis k naší výpravě od mojí drahé manželky

Cestopis z roku 2022 napsal Jožka

Zážitky pro tebe sepsal Jožka
Cestopis byl naposledy aktualizován 2022-09-30T18:05:27+02:00

Jožka procestoval 101 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidal před 3 lety a napsal pro tebe 4 úžasné cestopisy.

Barney1987

Máte můj obdiv. Takhle si představuji mé budoucí cestování s rodinou (zatím jsem bezdětný)...

Jožka

Děti zvládnou hodně, ale musí si zvykat od mala. Sofie od mala když vidí kufr, tak se ptá jestli jedeme na letiště :-)

Po přečtení se nemohu ubránit pocitu, zda by ty děti neocenily spíše AI hotel s wifi a aquaparkem někde v Egyptě...

martin-K

To je ale hloupej komentář.

"Pro hlupáka každý hloupý" - Forrest Gump

martin-K

Znáš dotyčné? Neznáš. Máš děti? Tuším, že nemáš. Máš zkušenosti s cestováním a možnostmi na západě USA? Nevím, ale podle všeho ne. Přesto máš potřebu kritizovat/hodnotit. Ne cestopis, to by bylo v pořádku (slovo blištivé mi ničí oči). Ale styl dotyčných. Proč? Neškodila by trocha respektu. Můj mají. Kromě toho, že i tak utratili spoustu "ohnivé vody", nekoupili si annual pass... Cestovat s takto početnou rodinou je super. A když se podělí TADY o bohaté zážitky, opět palec nahoru.

A díky za citát, já sice nepsal nic o tvé hlouposti (jen o tvém komentáři), ale úplně v pohodě :)

Avatar uživatele floodland
floodland

Annual pass bych v tomto případě neřešil. Tohle bez letenek stalo minimálně 300k, takže asi nemá cenu se bavit o tom, kde se dalo ušetřit. Můj styl cestování to není, ale pokud to někomu takto vyhovuje, tak proč ne.

Jožka

Pass do téhle části Grand Canyonu neplatí.

Nekupovali jsme ho hlavně kvůli tomu že jsme si nebyli jisti, co všechno zvládneme. Hlavně jak bude ten nejmenší reagovat na časté přesuny.

Jožka

All inclusive dovolenou s aquaparkem v hotelu by určitě ocenili také. Možná i více (i když teď o zážitcích z cesty mluví často).

Nicméně my většinou dovolenou plánujeme primárně, aby se líbila nám :-) a přidáme navíc atrakce pro ně.

Někdo to dělá podle dětí a vymlouvá se, že něco nemůže dělat, protože má děti ... my jsme jiný případ :-)

Andrea

Pěkný cestopis. Jenom budu zvědavá, cože s Vámi nejel i nejstarší syn Marek ?

Jožka

ten byl na měsíčním pobytu v Anglii :-)

Leoš Literák

Pěkné. Jak dlouho jste tam byli?

martin-K

Já teda koukl na odkaz s itinerářem a našel jsem, že to bylo na 23 dní.