Z Keni až na Mys Dobré naděje

Konečně ten divný rok končí, tak rychle do cíle a pak? Vzhůru na další cesty...v Africe se člověk alespoň prohřeje a unikne covidové mlze

Cestopis z roku 2008 napsala Andrea Kaucká

Jak se ti cestopis líbil?

Zážitky pro tebe sepsala Andrea Kaucká
Cestopis byl naposledy aktualizován 2020-12-30T12:52:37+01:00

Andrea Kaucká procestovala 28 zemí světa světa, nejvíce Afriku a Evropu. Na Cestujlevne.com se přidala před 6 lety a napsala pro tebe 4 úžasné cestopisy.

Zobrazit profil

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 2 lety

Moc hezké. Po dlouhé době cestopis od lidí, kteří jsou skutečnými cestovateli. Aspoň podle mého názoru. Já sice Afriku moc nemusím, ale třeba příští rok při návštěvě Keni a Zambie změním názor. Od kolegů vím, že lidé v Zambii jsou opravdu moc milí. Taky oceňuji tu energii sepsat cestopis z roku 2008 :-).

Andrea Kaucká
před 2 lety

Děkuji za komentář. Lidé prakticky po celé Africe jsou děsně fajn. Někteří více někteří méně, ale jsou. Myslím, že co se objeví na tváři domorodce je reakcí na chování jednotlivce. Člověk se usměje a sklidí úsměv :-)

Cestopis z roku 2008 ležel v šuplíku už nějaký pátek, a teď přišla doba, kdy se člověk v myšlenkách vrací třeba právě na začátky cest, které mu změnily život, ukázali nové obzory a zasely novou lásku... když má člověk vše bez omezení, nepřemýšlí tolik nad hodnotou kroků a akcí v minulosti, protože jede znovu a znovu. Ale pak když se stav obrátí, má čas... A Afrika respektive ta první velká cesta mi dala moooc ( náš druhý domov a droga). Je to dobrá motivace pro jiné, kdo o něčem takovém přemýšlí a byla to cesta a zážitky, které jsou ke sdílení... bylo to cestování ne racing ;-)