Za vyhlášenou pohostinností Gruzie! BLOG+VIDEO

Gamarjoba! Ahoj! Červenec roku 2018, parta třech kamarádů, tři týdny volna, Kavkaz a Škoda favorit.

Cestopis z roku 2018 napsal Petr Nedvěd

Jak se ti cestopis líbil?

Zážitky pro tebe sepsal Petr Nedvěd
Cestopis byl naposledy aktualizován 2021-09-02T17:37:30+02:00

Petr Nedvěd procestoval 48 zemí světa světa, nejvíce Evropu a Asii. Na Cestujlevne.com se přidal před 3 lety a napsal pro tebe 5 úžasných cestopisů.

Zobrazit profil

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Ahmad Masúd
Ahmad Masúd
před rokem

Katedrála Bgrata nad Kutaisi už dávno do seznamu UNESCO nepatří, patřila tam v původní podobě, ovšem Gruzíni jí modernizací zprasili a byla vyškrtnuta.

Anglickou transkripci bych TR nepoužíval vůbec.

Batuzkar
před rokem

Ahoj, pěkné video i článek. Nebyl ale problém s dronem v Ázerbájdžánu? Někde jsem našel info, že je zakázané ho do země přivést a může být zabaven. Když jsem tam jel vlakem z Tbilisi, tak mi prohledávali i batoh. Tak nevím jak příště, jestli riskovat, protože míst k natočení je tam spousta, nebo ho radši nechat doma, což zase může mrzet, pokud by to neřešili.

Petr Nedvěd
před rokem

Ahoj, děkuji, jsem rád, že se líbilo. Máš pravdu, je to na zvážení rizika, my měli štěstí, že jsme seděli v kupé s jedním ázerbajdžáncem, který celníkům před plánovanou prohlídkou zavazadel sdělil, že cestujeme jako turisté na 2 noci do Baku a pak zase zpět, takže se nám prohlídka naštěstí vyhla. Dron jsem měl zahrabaný v batohu úplně vespod, ale i tak tam určité riziko jeho zabavení bylo. Nicméně v Baku byly "no flight zones", takže dron téměř nešel obsluhovat.

Avatar uživatele
JardaM
před rokem

Pěkné cestopisy z Gruzie i Malediv, koukal jsem k tobě na instagram, doufám, že sepíšeš i Island :)