Jordánsko - půjčovna aut

Napsal blahavl 2018-04-25T10:29:21+02:00 ve fóru Půjčení auta
11 odpovědí

Zdravím, máte někdo zkušenost s půjčením auta v  Jordánsku, konkrétně s půjčovnou Monte Carlo Rent a Car, případně můžete doporučit nějakou jinou spolehlivou půjčovnu? Díky

My jsme si půjčovali auto od Thrifty v Aqabe letos v únoru na 4 dny a všechno bylo ok. Auto bylo starší, najeto mělo asi 90.000 km, ale jinak si nemůžu na nic stěžovat.

Avis Aqaba tiez vsetko ok

Thrifty/Dollar Aqaba za mě taky naprosto v pořádku a ceny super.

Avis v Aqabě letos v březnu - vše bez problému.

Taky Avis v Aqabě a návrat na King Hussein Bridge přechodu do ISR, auto fungl nové. Jen předáno s minimem benzínu, takže doporučuju v tomto případě nabrat hned v Aqabě doplna, my to nějak prošvihli a pak tlačili ručičku očima cestou zpět z Wadi Rum :) Všechno jinak bez problému.

Za nás v březnu na celý okruh, vše OK, počáteční stav 5 000 km, spokojenost: Car rental provider: DOLLAR Car rental provider: DOLLAR Address Mina Hotel, Al Nahda Street, Phone Number + 962 32030313 / 795319555 Phone Number + 962 32030313 / 795319555 Pick Up Aqaba City Office, TBA

Ahoj, oživím toto téma - v lednu přiletím v sobotu v 12:30 do Ammánu a o 4 dny později v úterý v 18:10 budu odlétat. Délka zcela záměrně vybrána kvůli Jordan Passu (minimum 3 nocí). Koukám, že autobusová doprava tam je vesměs na nic a možná i finančně lépe vyjde půjčit si auto. Na fóru jsem tu nenašel zkušenosti s jednotlivými autopůjčovnami - tj. jestli tam je něco provařeného jako GoldCar a je mu se lepší vyhnout. Rád bych stihnul jeden až dva dny v Petře, podíval se na Wadi Rum a Mrtvé moře.

Rentalcars mi chytře připomněl, že z časů vypůjčení auta stačí ubrat 3 hodiny a bude půjčovné jen za tři dny. Jak dlouhé bývá v Ammánu čekání na kufry + vyřízení pasové kontroly? Jak dlouho je dobré být na AMM letišti před odletem při nutnosti odevzdat auto?

Jinak open jaw půjčení vychází celkem draze (+ 15 JOD u většiny půjčoven - tj. skoro celý další den k tomu) a rozdíl v ceně mezi půjčovnou ve městě nebo na letišti je prakticky nulový jen s rozdílem potřeby jet autobusem za 3 JOD / jízda.

Půjčovné (zatím) začíná na cca 1900 Kč na tři dny a cca 2300 Kč na 4 dny.

EDIT: Jsem slepý a hledal jsem frázi "půjč*" - Takže Avis a Thrifty/Dollar Aqaba by měly být OK.

Michal napsal(a):

EDIT: Jsem slepý a hledal jsem frázi "půjč*" - Takže Avis a Thrifty/Dollar Aqaba by měly být OK.

Nevím sice na co se vlastně ptáš, ale k čemu ti jsou půjčovny v Aqabě, když letíš do Ammánu? 

Pojmi to stylově a půjč si velblouda.

Petr76 napsal(a):

Nevím sice na co se vlastně ptáš, ale k čemu ti jsou půjčovny v Aqabě, když letíš do Ammánu? 

Jaj, jsem dvojnásob slepý :D

Nadezhda Konstantinovna Krupskaya napsal(a):

Pojmi to stylově a půjč si velblouda.

Jede aspoň 100 km/h?

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!