Možná to bude pro někoho zajímavé, Flixbus prodává jízdenky po Itálii pro cesty od 18.8 do 16.9. za 1 EURO. Možná pro někoho tip  .

Flixbus

Založil ve fóru Autobusová doprava

Koukám, že ne a ne s tím přestat. Psycholog amatér podruhé? Aby nepraskla cévka Tobě z těch osobních problémů :) Jsi fakt k smíchu.

Tomu co píše Petr by jsi mohl rozumět, co? SLEVA..... :)
0 Citovat

Taky přispěju pár písmenkama, at se debata přehoupne opět na další stránku...

0 Citovat

Díky Karle, třeba by mohla být zase k Flixbusu, pokud si tady kolega vyřeší VNITŘNĚ svůj osobní problém :)

0 Citovat

A ja vám napíšem, že mám stále k dispozícii 25% kupóny platné do 30.9.2018. 

Kto chce, napíšte si do správy, nič za to samozrejme nechcem.

0 Citovat

Jano napsal(a):

A ja vám napíšem, že mám stále k dispozícii 25% kupóny platné do 30.9.2018. 

Kto chce, napíšte si do správy, nič za to samozrejme nechcem.


Já bych si je za 9 Kč vzal..

0 Citovat

Zdravím, má někdo k dispozici kupón na trase Praha - Berlín? Můžete psát do zpráv. Děkuji

0 Citovat

Silas napsal(a):


Já bych si je za 9 Kč vzal..


Ja za ne ale nič nechcem :) každopádne momentálne už žiadne nemám, až nejaké zase budú tak napíšem sem do fóra.. 

0 Citovat

Dobrý den,  poradil by mi někdo ohledně přepravy z Bari do Neapole?  Plánujeme na druhý týden v září 2018. Vyhledala jsem, že zde jezdí Flixbus, s kterým zatím nemám zkušenost  a nevím, zda je pro přepravu tak cenově výhodný. Dívala jsem se, že cena za 1 os se pohybuje od 250 - 800Kč dle času odjezdu. Současně jsem viděla malou poznámku o posunutí autobusové zastávky  v Bari (From May 1 st the bus will stop in Via Giuseppe Capruzzi, a few meters from the current one. ) Nevíte jak to s tou zastávkou vypadá? Děkuji za odpověď Renata

0 Citovat

V 05/18 jsme jeli směr Neapol - Bari s Flixbusem, cena na nejnižší hranici, jak píšeš, cesta výborná. Zastávka v Bari je za hl. nádražím, pod kterým projdeš podchodem.  Vše bylo OK.

0 Citovat

Nevíte, od kdy bude k dispozici jízdní řád na prosinec v ČR? 

0 Citovat

Dobrý den, nemáte, prosím, někdo zkušenosti s cestou z Českých Budějovic do Maďarska? Chtěli bychom tam s přítelem jet v září, a tak zjišťujeme, jestli je Flixbus spolehlivou variantou. Předem moc děkuji.

0 Citovat

Flixbus nie je, nebol a ani nebude spoľahlivý. Ale vzhľadom k cene a priamemu spoji by som ním išiel. Ak by autobus nešiel, stále je v zálohe vlakové spojenie cez Brno. Občas flixbus používam, ale vždy mám záložné riešenie.

0 Citovat

Z Prahy lita Ryanair. Nevim jake mate terminy ci jak flexibilni, ale da se letet i pod 1500,-/osobu. Jen to ma pozdni vecerni prilet do BUD. 

0 Citovat

Roiman4 napsal(a):

Z Prahy lita Ryanair. Nevim jake mate terminy ci jak flexibilni, ale da se letet i pod 1500,-/osobu. Jen to ma pozdni vecerni prilet do BUD. 


Pozdni vecer prilet ale neni na kazde rotaci..

0 Citovat

Mám zase nejaké vouchery na 30% z nákupu, platné do 30.9.2018. Tak kto chce, napíšte do súkromnej správy..

0 Citovat

Mám k dispozici 5x slevu 20% na všechny linky FlixBusu (jde využít i na mezinárodní). Kdo by měl zájem, nechť mi napíše SZ

0 Citovat

Prodam voucher(y) na libovolnu cestu flixem v ramci EU, tak treba taky do Spanelska nebo Norska, za 650 Kc/25€ cesta.

Platnost do 17.10.

Uz jsou pryc 

0 Citovat

Zdravím :-), měl byste někdo slevu 25-30% na Flixbus, pěkně prosím? :-) Kdyžtak do zpráv... Děkuji mnohokrát

0 Citovat

Budu ji mít, ale mám jí doma, kde budu až v neděli večer. Tak mi kdyžtak napište sz ať na to nezapomenu a já vám jí v neděli večer pošlu. Je to 30% sleva s platností do konce listopadu. 

0 Citovat

K Flixbusu se podělím o zážitek na trase Praha - Benátky a následně po 3 týdnech zpět (mezitím jsem byl vlakem jinde). Na obou trasách nebyly zastávky na WC, prý se spěchalo, při cestě zpět chtěl i starý pán na záchod a řidič řekl není čas a poslal jej na vnitřní WC, které bylo přeplněné, ucpané. Od RegioJetu jsem byl zvyklý že bus staví asi každý 4 hodiny na kafe, záchod, cigaretku, protáhnutí apod., možná to bylo jen řidičema, každopádně 9 hodin bez WC je masakr, nikdy více ani zadarmo, naprosto nedůstojné.

To že si nemůžete koupit ani vodu když už nestaví, nebo že jejich Wifi nešla ani po čechách asi zbytečný víc psát. Na krátký tratě OK, ale na delší naprostý nesmysl, kor když letenky typu Praha - Itálie, Praha - Londýn apod. jsou mnohdy i levnější či podobně drahé.

Ještě doplním že při cestě měl autobus 25 minut zpoždění, žádné info a když jsem byl v busu, tak přišla SMS že autobus bude mít 5 min. zpoždění.

Takhle mohou možná bojovat o zoufalce kteří řeší jen a pouze peníze, ale myslím že pro Jančuru to není kvalitní konkurence.

0 Citovat

On je už samotný masakr chtít v autobusu strávit 9 hodin, když tu samou trasu můžeš levněji letecky. Naopak zpoždění jen 25 minut je celkem fajn výsledek. Pauzy na cigárko a kafíčko já naopak nesnáším. Zbytečně to natahují a ještě ke všemu tě tím vzbudí.

0 Citovat

Ahoj. Vyznáte se někdo v těch Storno poplatcích Flixbusu?

https://www.flixbus.cz/servis/zm...o-poplatek


U platby českou korunou píšou, že je storno poplatek 0,-

Dá se tomu věřit? :)

0 Citovat

Ano, za storno se nic neplatí/nestrhává.

0 Citovat

Zdravím, nevyužiji bohužel kupon z  německého Grouponu na jízdenku po Evropě od Flixbusu za 11,99e platnou v období 07.01.-31.03.2019. Nedá se nějak zrušit? Pokud ne, tak nabízím k prodeji za 200 korun :). Přikládám odkaz na akci: https://www.groupon.de/deals/fli...-url 

0 Citovat

Zdar, za zlavomat kredity som kupil vouchre na 20% zlavu, tak snad niekomu pomozu :-)


SKG76CNLFGZ


SKG76UZXU9P


SKG76UHLGC2


SKG76MA8VU7


SKG76YHD7VP


Zľava 20 % sa vzťahuje na linky, ktoré nájdete TU (vložte čísla liniek za pomlčkou: 904 – 102993, 912 – 707902, 915 – 802914) alebo TU (čísla liniek 913 – 000444, 851 – 144100, 852 – 154100, 853 – 133101, 854 – 141101, 856 – 820003, 857 – 000391, 858 – 570923 a 859 – 000384).


https://www.zlavomat.sk/akcia/66...mVoucher=1



0