Flixbus

Napsal cali 2015-07-15T11:14:52+02:00 ve fóru Autobusová doprava

Koukám, že ne a ne s tím přestat. Psycholog amatér podruhé? Aby nepraskla cévka Tobě z těch osobních problémů :) Jsi fakt k smíchu.

Tomu co píše Petr by jsi mohl rozumět, co? SLEVA..... :)

Taky přispěju pár písmenkama, at se debata přehoupne opět na další stránku...

Díky Karle, třeba by mohla být zase k Flixbusu, pokud si tady kolega vyřeší VNITŘNĚ svůj osobní problém :)

A ja vám napíšem, že mám stále k dispozícii 25% kupóny platné do 30.9.2018. 

Kto chce, napíšte si do správy, nič za to samozrejme nechcem.

Jano napsal(a):

A ja vám napíšem, že mám stále k dispozícii 25% kupóny platné do 30.9.2018. 

Kto chce, napíšte si do správy, nič za to samozrejme nechcem.

Já bych si je za 9 Kč vzal..

Zdravím, má někdo k dispozici kupón na trase Praha - Berlín? Můžete psát do zpráv. Děkuji

Silas napsal(a):

Já bych si je za 9 Kč vzal..

Ja za ne ale nič nechcem :) každopádne momentálne už žiadne nemám, až nejaké zase budú tak napíšem sem do fóra.. 

Dobrý den,  poradil by mi někdo ohledně přepravy z Bari do Neapole?  Plánujeme na druhý týden v září 2018. Vyhledala jsem, že zde jezdí Flixbus, s kterým zatím nemám zkušenost  a nevím, zda je pro přepravu tak cenově výhodný. Dívala jsem se, že cena za 1 os se pohybuje od 250 - 800Kč dle času odjezdu. Současně jsem viděla malou poznámku o posunutí autobusové zastávky  v Bari (From May 1 st the bus will stop in Via Giuseppe Capruzzi, a few meters from the current one. ) Nevíte jak to s tou zastávkou vypadá? Děkuji za odpověď Renata

V 05/18 jsme jeli směr Neapol - Bari s Flixbusem, cena na nejnižší hranici, jak píšeš, cesta výborná. Zastávka v Bari je za hl. nádražím, pod kterým projdeš podchodem.  Vše bylo OK.

Nevíte, od kdy bude k dispozici jízdní řád na prosinec v ČR? 

Dobrý den, nemáte, prosím, někdo zkušenosti s cestou z Českých Budějovic do Maďarska? Chtěli bychom tam s přítelem jet v září, a tak zjišťujeme, jestli je Flixbus spolehlivou variantou. Předem moc děkuji.

Flixbus nie je, nebol a ani nebude spoľahlivý. Ale vzhľadom k cene a priamemu spoji by som ním išiel. Ak by autobus nešiel, stále je v zálohe vlakové spojenie cez Brno. Občas flixbus používam, ale vždy mám záložné riešenie.

Z Prahy lita Ryanair. Nevim jake mate terminy ci jak flexibilni, ale da se letet i pod 1500,-/osobu. Jen to ma pozdni vecerni prilet do BUD. 

Roiman4 napsal(a):

Z Prahy lita Ryanair. Nevim jake mate terminy ci jak flexibilni, ale da se letet i pod 1500,-/osobu. Jen to ma pozdni vecerni prilet do BUD. 

Pozdni vecer prilet ale neni na kazde rotaci..

Mám zase nejaké vouchery na 30% z nákupu, platné do 30.9.2018. Tak kto chce, napíšte do súkromnej správy..

Mám k dispozici 5x slevu 20% na všechny linky FlixBusu (jde využít i na mezinárodní). Kdo by měl zájem, nechť mi napíše SZ

Prodam voucher(y) na libovolnu cestu flixem v ramci EU, tak treba taky do Spanelska nebo Norska, za 650 Kc/25€ cesta.

Platnost do 17.10.

Pokud mate zajem - staci napsat SZ.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!