Možná to bude pro někoho zajímavé, Flixbus prodává jízdenky po Itálii pro cesty od 18.8 do 16.9. za 1 EURO. Možná pro někoho tip  .

Flixbus

Založil ve fóru Autobusová doprava

20% sleva na jízdenky FlixBus: dojíždění do Prahy a zpět

KÓD

CDL32MNV4T7

MŮŽETE VYUŽÍT DO

30. 4. 2019

0 Citovat

Dobrý den, 


zasíláme Vám objednaný kód slevy partnera FlixBus ze Světa odměn. Váš slevový kód je: CDL67XJTZDG 


Získáte slevu 15% na nákup libovolné jízdenky s FlixBusem v termínu od 1. do 31. května 2019. Sleva platí pro tuzemské i mezinárodní spoje.


Kód zadejte při nákupu jízdenky na www.flixbus.cz nebo v mobilní aplikaci FlixBus. 

0 Citovat

Dotaz na zkušené Flixbus cestovatele - jaký je cca komfort na předních sedadlech v patrovém autobusu? Jsou to ty s rezervačním příplatkem 29,- místo 9,- a výhled přímo na silnici. Je tam dost prostoru na nohy? Vzduchová ventilace? Abychom se tam 5 hodin nepekli... Stojí to za to? Předem dík za info...

0 Citovat

petr456 napsal(a):

Dotaz na zkušené Flixbus cestovatele - jaký je cca komfort na předních sedadlech v patrovém autobusu? Jsou to ty s rezervačním příplatkem 29,- místo 9,- a výhled přímo na silnici. Je tam dost prostoru na nohy? Vzduchová ventilace? Abychom se tam 5 hodin nepekli... Stojí to za to? Předem dík za info...

Za mě rozhodně nestojí - právě kvůli extrémně malému místu na nohy. Jel jsem tak dvakrát a už nikdy bych nechtěl. Maximálně nějakou kratší cestu přes zajímavou oblast (Alpy, apod., kde se výhled může hodit), ale 5 hodin už bych takhle absolvovat opravdu nechtěl.

Okno je navíc dost často špinavé a za deště není vidět už vůbec (stěrač buď chybí úplně nebo se nepoužívá).

0 Citovat

Ahoj, Isla som nedavno trasu Genève - Zurich Eurobusom (partner Flixbusu, rezervovala som u Flixbusu) a sedela som hore v prvej rade. Bol takmer prazdny autobus, takze som mala 2 sedadla pre seba. Mne sa to to zdalo dost pohodlne (mozno aj tym, ze som sedela sama v dvojke), okna boli dost ciste, ale za poplatok by som to miesto nekupovala.

0 Citovat

Navíc, když řidiči svítí do očí slunce, spustí si clonu a nevidíš skoro nic.

0 Citovat

Michal napsal(a):

Navíc, když řidiči svítí do očí slunce, spustí si clonu a nevidíš skoro nic.

Dotaz byl na sedadla nahoře v patrovém autobuse, kdy horní patro je odděleno od spodního podlahou, takže pokud si řidič chce spustit clonu, tak si ji spustí dole na svém patře.

0 Citovat

Ahoj,

Chtěla jsem se zeptat, má nekdo zkušenost s busem flixbus z letiste Viden do Ostravy? Dívám se, ze je tam přestup. Je to na stejném místě? Díky za pomoc 😊


b5665a0d-af7c-424f-ae8e-11349fd97bf3.png

0 Citovat

Ahoj, přestup vždy probíhá na jednom místě (autobusovém nádraží)...

0 Citovat

Super, děkuji za odpověď 😊

0 Citovat

Ještě se zeptám, píšou ze se jedna o bus který není pod logem Flixbus jaký bus mám očekávat?

0 Citovat

eremi napsal(a):

Dotaz byl na sedadla nahoře v patrovém autobuse, kdy horní patro je odděleno od spodního podlahou, takže pokud si řidič chce spustit clonu, tak si ji spustí dole na svém patře.

Párkrát jsem takto jel, avšak plně odděleno od řidiče nebylo. Takže buď jsem jel jiným typem autobusu nebo ta paměť už není to, co bývala ;) 

0 Citovat

Michal napsal(a):

Párkrát jsem takto jel, avšak plně odděleno od řidiče nebylo. Takže buď jsem jel jiným typem autobusu nebo ta paměť už není to, co bývala ;) 


Flixbus má několik druhů autobusů, takže jsi jel jistě jiným typem

0 Citovat

Ahoj, mám "promo kód" na flixbus na 1134 Kč. Musel jsem stornovat jednu cestu a vrátili mi to takhle v kódu zpět.. Jelikož ho nebudu moct z důvodu cesty do zahraničí, tak bych ho rád předal za 1.000 Kč dál. Je to prakticky 134 Kč za nic a výhodné pro obě strany :) případně se na ceně ještě můžeme dohodnout.. 

0 Citovat

Nic ve zlym, ale tohle je vyhodne jenom pro tebe... 134kc neni ani 15% sleva... v podstate behem 1-2 dnu tu muzes sehnat slevovy hod na 20%... obcas i 30%. Jelikoz nemuzes kombinovat kupony a vzdy muzes pouzit jen jeden, tak koupe tveho kuponu dava smysl pri sleve rekneme 40 a vice % tzn. 810kc.

0 Citovat

Ahoj všem,

Nemáte někdo náhodou slevy na Flixbus i do zahraničí? :-)

0 Citovat

Dnes mi prisiel email, mozno niekoho z vychodu SR zaujme



image-2.jpg
image-1.jpg

0 Citovat

voughne napsal(a):

Dnes mi prisiel email, mozno niekoho z vychodu SR zaujme


Taky jsem to videl, ale platnost je jen v období od 24. júna do 11. júla.

0 Citovat

je tma aj Krynica za 1,50 pre lowcost vylet:)

0 Citovat

Doplním že to neplatí iba z východu ale aj vkľude aj zo západu :)

0 Citovat

Ahoj, nabízím voucher na slevu na 1.200 Kč.. dám jej za 1.000 Kč

Místo peněz nám vrátili voucher a my jej nestihnem využít. Má platnost do 18. 8.


Díky :) Pokud jej chcete, pište mi na mail tomas.sykora[zavin@c]email.cz

TS

0 Citovat

Jednoduchý trik - kupte si za něj nové lístky v CZK, stornujte je. Platnost voucheru se prodlouží o rok.

0 Citovat

logan.harper napsal(a):

Ahoj, nabízím voucher na slevu na 1.200 Kč.. dám jej za 1.000 Kč

Místo peněz nám vrátili voucher a my jej nestihnem využít. Má platnost do 18. 8.


Díky :) Pokud jej chcete, pište mi na mail tomas.sykora[zavin@c]email.cz

TS


Bezne sezenes slevove kody na 15-20%, coz da kazdemu stejnou nebo vetsi slevu nez nabizis.Sem tam sezenes i 30%. Sorry, ale ferova cena je nekde kolem 720kc.

0 Citovat

20 % do 31.8.:

CEA77TKZD2T

CDU36ZCGF2X

CGE23E4GHFZ

0 Citovat

Mám vouchery na 20%, kdo by měl zájem, tak pište soukromou zprávu. Jízdenky se musí koupit do konce srpna, samotná jízda může být uskutečněna i kdykoliv poté. :-) :-)

0