Možná to bude pro někoho zajímavé, Flixbus prodává jízdenky po Itálii pro cesty od 18.8 do 16.9. za 1 EURO. Možná pro někoho tip  .

Flixbus

Založil ve fóru Autobusová doprava

Nemate prosim niekto nejaky slevovy kod? Potrebujem sa dostat na volby. Nebojte, nebudem volit kotleby, smer, sns ani kollara :) 

0 Citovat

Petr76 ty jsi kokot, asi z té vypíčené Prahy.

0 Citovat

FC Baník Ostrava napsal(a):

Zdravím cestovatele, chci si zakoupit jízdenku Katovice - Berlín. Ovšem po přečtení zkušeností s FLIX  BUSEM nevím, jestli mám do toho jít. Recenze jsou děsivé. Dočetl jsem se, že dokonce, že na některých spojích byly v sedačkách štěnice a přesnost odjezdu autobusů téhle společnosti moc neříká. Jaké máte zkušenosti vy? Díky za tipy. Baníček

Tak oni recenzi na autobusové či vlakové dopravce napíší většinou jen ti nespokojení(na rozdíl třeba od hotelů).

Já tedy busy celkově moc nejezdím,ale za poslední dva roky jsem Flix využil na trase Č.Budějovice-Lublaň,Krakow - Ostrava,Linz - Č.Budějovice a Vídeň - Budapešť a vždy to bylo OK bez připomínek.

Kolega jezdí často trasu Č.Budějovice/Praha - Budapešť a také pokaždé v pohodě.

....a když už sem pleteš sport,tak ten tvůj Baníček dostane u nás v Budějovicích v pátek tři kousky ..

0 Citovat

mne to tiez pride zvlastne hladat recenzie na autobusy..aj ked u Flixu to bolo zo zaciatku divoke.

tiez ked idem z Bratislavy do Trnavy autobusom, necitam recenzie ci je lepsi SAD zvolen, Arriva Trnava alebo Jozef Sliva-Slivtour ... beriem to co ide najskor :))

Zaklad je mat pri takychto dialkovkach rezervu, najma ak v cieli caka napr. prestup na lietadlo. Jedno ci pojdete autobusom za 1 euro alebo S-klasse, ked sa zapcha dialnica, tak vsetci rovnako tam stoja. 

0 Citovat

Je to největší autobusový dopravce v Evropě, proč máš pocit, že ti to nebude dost dobré? :D 

Řeknu to takhle, v době student agency busů s obsluhou bych to hodnotil průměrně, ale teď nevím o žádném dopravci, který by měl být "luxusnější". Většina regionálních busů má mnohem starší autobusy, vevnitř i zvenku. 

0 Citovat

Jezdím pravidelně a nikdy jsem žádný problém nezažil. Teda až na začátek tady u nás, v ČR:D to byl masakr

0 Citovat

Andrea_Pernik napsal(a):

Nemate prosim niekto nejaky slevovy kod? Potrebujem sa dostat na volby. Nebojte, nebudem volit kotleby, smer, sns ani kollara :) 


Tak potom ti ostavaju len fetaci alebo poloblazni :)

0 Citovat

Jezdím s nimi celkem často a musím ocenit pohodlné sedačky, dobré ceny (se slevovými kupóny) a asi nejlepší (když pořád hodně nedokonalou) aplikaci. I tak bych si dokázal stěžovat na Flixbus celé hodiny...

Dost záleží na konkrétní lince, z Ukrajiny např. čouhají problémy jaksi z principu, po ČR už bych se nebál, ale býval to děs.

Jinak mají asi nejdebilnější web a v aplikaci taky mraky informaci chybí a o těch srandistech, co se jim starají o FB, škoda mluvit. Regiojet zaspal dobu, ale aspoň se člověk dozví o spoji všechno co potřebuje a ví, kde bude v busu sedět.

0 Citovat

Házím 10% slevu do aplikace. Platnost do konce března. Nevyužiju.

PCBW6YTN2TH
0 Citovat

Michal napsal(a):

Nevyužiju.



main-qimg-fa215104abbaabe0b77f68cb40b0d469.webp

0 Citovat

15%


CEG23F4C38P


Do 30.4.
0 Citovat

15% do 30.4.

CEG23AGPTBB
0 Citovat

15% do 30.4.


CEG23JHTU67

0 Citovat

Sleva😊👍


image.jpg

0 Citovat

Jak to Flix bude teď řešit s uzavřením hranic ? Moc se mi teď nechce stornovat jízdenka a dostat jejich kredit. Uvažují něco o navrácení peněz zpět na účet ? 

0 Citovat

Prohlašovali, že kredit. Avšak pokud se jízda neuskuteční, musí na požádání peníze. Opět zdejší guruové upřesní.

0 Citovat

Třeba se někomu bude hodit kupón 15 % s platností do 31.3. :-D

CEF686GPMMC

CEF6899ZPAB

0 Citovat

Našel jsem toto ale učtují si tam nějaký nesmyslný transkační poplatek. Je to platný i pro případ, že musí oni zrušit jízdu? https://napoveda.flixbus.cz/s/ar...-požádat

0 Citovat

Opravdu nemohu žádným způsobem uplatnit slevový kód a zaplatit voucherem? Takhle jsem totiž zjistil, že buď uplatním 4 stovky z voucheru (místo refundu) a nebo to o 2 stovky přeplatím. Což je teda opravdu deal! :-(

0 Citovat

Bohuzel takto ve flixbusu bezne funguje. Slevy nejsou pro lidi, kteri chci jet za min nez je bezna uroven na dane trati, slevy flix drzi jenom pro srovnani cen s temi u konkurence, pak cestujici maji vyber ale proste "at maji slevu na flixbus, tak berou flixbus, protoze jinak sleva propadne". A jeste usetri 50 haleru oproti treba RJ!


Ktery usek Vas zajimava?

0 Citovat

Nemůžu nikde dohledat, kolik je ten jejich stornovací poplatek při změně či stornování jízdenky méně jak 30dnů před odjezdem. Má někdo zkušenosti, kolik to dělá? 

0 Citovat

U Flixbusu by při jízdenek bookovaných a stornovaných v české mutaci neměl být stornovací poplatek ani koruna (reakce na Regiojet). Před pár dny jsem tak stornoval jízdenku na neděli. Jen je z toho pak jen ten jejcih blbý kód, co platí rok, pak propadá a nedá se použít spolu s jiným kódem, tentokrát slevovým.

0 Citovat

Michal napsal(a):

U Flixbusu by při jízdenek bookovaných a stornovaných v české mutaci neměl být stornovací poplatek ani koruna (reakce na Regiojet). Před pár dny jsem tak stornoval jízdenku na neděli. Jen je z toho pak jen ten jejcih blbý kód, co platí rok, pak propadá a nedá se použít spolu s jiným kódem, tentokrát slevovým.


Tak bylo od té doby co existuje Flixbus. Dá se naklikat pouze jeden kód, pokud je to voucher s předchozího storna, tak slevový voucher  už nepůjde. 

0 Citovat

Aluška napsal(a):

Nemůžu nikde dohledat, kolik je ten jejich stornovací poplatek při změně či stornování jízdenky méně jak 30dnů před odjezdem. Má někdo zkušenosti, kolik to dělá? 



Při platbě v CZK je to opravdu bez storno poplatků. Jinak tady je tabulka, pokud by někdo platil v jiné měně: https://www.flixbus.cz/servis/zm...o-poplatek

0 Citovat

Super, děkuju vám, já právě u nich četla, že při stornu je "možný" poplatek,  ale tu tabulku jsem nenašla.


0