MHD - Paříž

Založil good-rebelka před rokem ve fóru Autobusová doprava
5 odpovědí

ahoj,
pozítří odlétám do Paříže na týden pátek - pátek a nevím si rady, co si koupit za jízdenku? vše mi přijde dost drahé... přeci musí existovat nějaká možnost, jak levněji po Paříži cestovat... děkuji za jakoukoliv radu smiley

Jedině UBER smiley

Áno, existuje. Požičajte si bicykle smiley Na deň stoja 1,70€/deň (alebo 8€/týždeň) a v tom máš neobmedzené množstvo polhodinových jázd zdarma (pri prekročení sa za každú ďalšiu polhodinu platí). Stanice majú skoro všade, takže keď chceš fakt ušetriť môžeš to vrátiť do 30min a hneď si vziať ten istý bicykel a znova sa to začne rátať 30min smiley

http://en.velib.paris.fr

btw, my sme chodili v Paríži pešo, všetko bolo relatívne blízko, aj keď asi záleží čo chceš vidieť smiley

jedu na výstavu lodí... pak taky nákupy v Primarku, Eiffelovka apod smiley) kolo v zimě určitě ne-e to je snad jasné smiley ale díky za tip smileyDD

já jedu na poslední předvánoční víkend 18. až 20. prosince a co jsem na to tak koukal, tak první den asi dojdeme pěšky a oba víkendové dny koupím nějakou studentskou (mládežnickou) celodenní jízdenku asi za necelých 5 euro na osobu, nic lepšího jsem nevymyslel

Přihlášení a registrace