Kam na začátku září k moři autem?

Napsal The_DoctoR 2014-08-24T16:05:22+02:00 ve fóru Zájezdy s CK
9 odpovědí

Zdravím. Kam byste poradili jet na začátku září k moři autem? Nejlépe na 3-4 dny. Je dobrý vychytat nějaký last minute? Rádi bychom teplé počasí a moře, bude v tomto období někde ještě teplo? Přemýšleli jsme o nějakém Chorvatsko - je možné že na začátku září bude méně turistů? Budou lepší ceny? Díky. Adam
PS: Nejde nám o zábavu, ale relax a krásné prostředí - přírodu.

No Chorvatsko bude asi nejlepsi, co se dojezdove vzdalenosti tyce. Jezdivali jsme s nasima i na konci zari a bylo teploucko. Ovsem tento rok je to pocasi takovy vselijaky (i v tom Chorvatsku), takze neni 100% jistota, ze bude vedro. Ceny budou mozna o neco nizsi, ale nic zavratnyho. Kazdopadne ubyde turistu, rodinky s detmi uz u more nebudou.

No jestli mas 3-4 dny tak Chorvatsko je super na to stravit 2 dny na ceste a mit z dovoleny 1-2 dny u more smiley Ja tam jedu na 4 dny v pulce zari (mel sem jet na tyden ale bohuzel sem urval akorat 2 dny dovci krome vikendu) a vyresil sem to zpatecni letenkou s CSA do Splitu a z5 (loni 1150km do Omise a cca 12.5h v aute v 35C - neslo to uchladit ani klimoskou). Ubytovani vychytas tak, ze si nic nebudes bookovat dopredu a az budes projizdet Chorvatskem tak u pobrezi sedi kazdych 25m baba s ceduli - staci zastavit a podivat se, opravdu vyzkouseno na vlastni kuzi, nejedna se o cestovatelsky urban legend z 80tych let smiley.

Napr. vila do ktere jedeme letos stoji normalne 240 euro / noc (jede nas 8) a prvni rok jsme ji v zari chytili za 80 z ulice, dalsi rok jsme se snazili pani majitelku ukecat na podobnou cenu (uz jsme bookovali pres v kvetnu mail) a po 14 denim vyjednavani jsme se dostali na 220 / noc (ale to misto fakt stoji za to) smiley

Pokud chces na takhle kratko tak bych jel bud do Slovinska (nikdy sem nebyl) nebo Itoska (Lido di Jesolo - byl jsem a doporucuju) - oboje je vyrazne bliz nez Chorvatsko. Akorat jak pise Veronika vys - loni jsem byl v Chorvatsku s bandou v cervnu a v zari jsem chtel vytahnout zenu ve dvou prave bud Slovinsko nebo Itoska ale uz zacatkem zari se slusne receno "zkazilo" pocasi na celym Jadranu a bylo cca 19 - 22 stupnu a chcalo - takze jsme nakonec vyhlasili akci Madarsko lazne + Budapest a muzu jenom doporucit (Sarvar, Spirit Hotel).

Jinak jeste cca 3 roky zpatky jsem byl zaryty nepritel dovolenych v Chorvatsku (po zazitku z roku 1998 po maturite kdy jsem tam jel 30 hodin Karosou do kempu) - vzdycky jsem se posmival kazdemu kdo tam jezdil na "pastikarskou" dovcu - a poslednich par let na to nedam dopustit - Chorvatsko je krasna zeme a koupani neskutecne, kdyz clovek ma nejake svoje mistecko smiley. A pastiku s plznickou si dam s chuti smiley.

Já téměř letadlem nelétám, moc se v tomto odvětví neorientuji, ale proč nelítá přímý spoj do Chovratska? Vždyť je to českými turisti nejnavštěvovanější zahraniční destinace? smiley

Že by se lidem nechtělo platit 5 tisíc za letenku, když to můžou mít za litr a půl autem? smiley Jóó, to bude tím.

My jsme jeli na dovolenou taky v září. Do Chorvatska. Bylo tam pořád teplo, sluníčko, příjemná teplota moře, ale všude bylo míň lidí, protože už bylo po sezóně. Vybrali jsme se ubytování na last minute http://www....cz/lastminute/ ale jeli jsme autem. Měli jsme hezký apartmán a klid. Konkrétně jsme byli v Omiši. Vřele doporučuji, je tam moc krásně

Mrkni na obec Baška na ostrově Krk. Je to v dobré dojezdové vzdálenosti z ČR a prostředí je tam moc pěkné.
My tam byly 2011 začátkem června, bylo sice trochu chladněji, ale koupat se dalo. Myslím, že září bude v pohodě.

Něco málo z tohohle výletu jsem popsal na blogu... http://jency.info/slovinsko-chorvatsko-cerven-2011

Já bych také odporučil jet do Chorvatska začátkem září. Minulý rok jsem byl v Gradac-Podaca začátkem září, a líbilo se mi tam, i počasi bylo skvělý.

Máte někdo zkušenoust s cestováním autem, se třemi dětmi k moři? Říkám si, jestli takovou cestu podnikat a nejet raději autobusem nebo rovnou letecky. Nějaký typ kam jet k moři,ale ne nějak moc daleko?

Jel bych na jih, na severu už může být dost zima.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!