Zdarec sice to sem moc nepatří ale jiný vlákno tady o NY není! Můžu se zeptat kam na nákupy v NY??? Vyplatí se jet třeba do Woodbury outlets?! Dík moc za info .

Nákupy v New Yorku

Založil ve fóru Co vidět a navštívit

Ak by ste sa niekedy pohybovali po Queense a chceli by ste nakupovat, odporucam trojuholnik okolo metra Woodhaven Blvd.
http://goo.gl/maps/xWfXN
V okruhu 5 minut pesi sa nachadzaju tri mally, ktore obsiahnu asi vsetko - Queens Center, Queens Plaza a Rego Park.
Inak neviem co vsetci maju s Hollister - mne osobne sa zda ze to nosia presne tie typy ludi co pred par rokmi Ed Hardy smiley

0 Citovat

Hej pravda, diky za upozornenie smiley

0 Citovat

ROSS to jistí smiley smiley

0 Citovat

Taky se mi nelíbí že je to hrabárna, ale vždy mi to vyšlo lépe než outlety... hned bych se vrátil na miami beach

0 Citovat

nakup v usa - to samotne je jen smiley - usa je v pppp

0 Citovat

no jo no, tady jseš ale s hollisterem za pána, a mě osobně se hrozně líbí ten styl jakej vyráběj, akorát tady ty ceny nejsou uplně nejnižší pro studenta smiley

0 Citovat

tady jseš ale s hollisterem za pána smiley smiley smiley smiley smiley smiley

0 Citovat

Já se přiznám, že jsem o té značce do okamžiku, než jste ji zmínili v téhle diskuzi, v životě neslyšel. smiley Asi už jsem moc starý. smiley

0 Citovat

Pokud dovolíte,tak bych se rád vložil do této diskuze.Odjíždíme s manželkou a kamarády koncem ledna do NY a to prvně!!!Bydlet budem 325 West 33rd Street,je to kousek od Penn Station.Co se týká nakupování,tak jsem pochopil,že v "centru" se dá se štěstím nakoupit levně a jsou zde nejnovější kolekce a oproti tomu v Outletu v Jersey jsou starý kolekce,ale nízká cena je tutovka?Jedná se mě o značky Hilfinger,gues,kors a polo loren.To znamená,trička,mikiny,jeansy a kabelky.Dále bych se chtěl zeptat,jestli se dají v NY sehnat boty značky Cat.Mimo téma mám ještě dotaz k NHL.Vybral jsem termín,kdy hrají doma dvakrát Rangers a třikrát NJD a chci navštívit určitě zápas Rangers-MTL a NJD-PIT.Máte někdo zkušenost jestli koupit lístky na místě nebo raději už nyní po netu?Dík za info.

0 Citovat

nevíte ještě někdo, jak se nejlevněji dostat z NY do Woodbury..?? kterým buse..?? smiley

0 Citovat

Proč potřebuješ do Woodbury? Vždyť je za rohem Jersey Gardens.

0 Citovat

mám na NY 6 dní, takže mi jeden ztracený vůbec nevadí.. smiley nejspíš se podívám i do Jersey..
takže se mi nejvíc vyplatí jet tam shuttlem o víkendu.. děkuju za info..

0 Citovat

Ahoj, tak jsme byli minulý týden nakupovat v Jersey Gardens a nic moc...ceny jako v ČR, trika od 15 USD, boty od 30 USD a více...za mě nic moc..asi už podražili za ty 2 roky, co tu psal Dave. Tak GL..

0 Citovat

Já jsem byl minulý týden taky v Jersey Garden. A já teda objevil spoustu triček za míň jak 15 dolarů. Přivezl jsem si 34 triček a průměrná cena jednoho byla kolem 10 dolarů. A i ceny dalšího oblečení byla mnohem lepší než v ČR. Jako příklad vezmu svetr od Tommy Hilfigera, kterej jsem koupil za v přepočtu 500 kč a u nás se prodává za 2700. Dál třeba jeany od CK za v přepočtu 1000 Kč... A o cenách třeba v Gap ani nemluvně. Tam odsud jsme měli metr dlouhou účetnku. Objevil jsem i Nike boty, který jsem v ČR kupoval za 2500 Kč a tam je měli za 50 dolarů. Takže Jersey Garden můžu vřele doporučit.

Jinak co se týká nákupů v NY:
Macy-opravdu obrovský obchoďák, kde dostanete 10% když ukážete pas. Z 8 pater jsou asi 3 pro chlapy. Ceny ušli, ale sortiment mě nezaujal. Sestře se tam moc nelíbilo a to je u ženský překvapivý smiley Takže jsme tam byli jen asi 2 hodiny. Víc jsme nakoupili v obchodě Old Navy, kterej byl přes ulici.
T.J.Maxx a Marshall - První obchody v kterých jsme byli. Marshall mi přišel jak Kika v ČR. Ceny ušli, ale nic jsme nekoupili. T.J.Maxx za mě taky nic moc.
Century 21 - Tam jsme nakoupili dost. Asi 6 patrovej barák se spoustou věcí. Akorát u pokladen bylo dost narváno a člověk tam strávil hodně času.

Bohužel jsem se nedostal do B&H Photo , kde jsme plánoval koupi mobilu.

0 Citovat

Kvůli nákupům se to teda moc nevyplatí letět přes půl zeměkoule a hlavně s váhovým omezením..Už jsou dobré akce i v Praze třeba v Palladiu sem koupil boty Adidas zlevněné ze 1599Kč na 499Kč!

0 Citovat

V NYC jsem si toho nakoupil mega a to jsem tam byl ještě, když tam padal sníh, takže váhu jsem plejtval i na zimní oblečení, které jsem si přivezl. A 23kg mi nepřijde jako nějak extra omezující... A než si zaplatit lístek do Palladia za 32 Kč, radši letenku do NYC a lístek do JG! smiley
P.S.: Vždy záleží... Někdy se tam prostě něco najde, stejně jako v TJ Maxx, či Century 21, je to o náhodě, ale pořád lepší jak české obchody smiley

0 Citovat

Jede tam snad někdo jen za nákupy? smiley Nezapomeň na tu jedinečnou atmosféru, kdy pofrkáváš u burgera a coca cola ti už leze i nosem... Tohle prostě u nás zažít nechceš, ale tam to člověku přijde jako must-have..

Loni v březnu jsem si také moc nevybral. Nejvíc spokojený jsem vždy byl před vánoci - takový listopad/prosinec. To bylo z čeho vybírat a ceny paradoxně také ve výprodejích 50% off a na zlevněné ještě 70% + 10% za turistu.. smiley

0 Citovat

Když jsem tam byl tak měli peněženky Tommy Hilfiger a Guess za $12,99, tak jsem trochu nakrmil Aukro smiley

0 Citovat

Ahoj, planuji do NY sluzebni cestu od soboty do stredy. Bohuzel vetsinu casu se budu pohybovat na Long Islandu (Melville). Rad bych tam i neco nakoupil, ale moc neverim tomu ze se dostanu do Jersey Gardens, coz je az u Newarku smiley nemate nekdo nejaky tip na podobny obchodak na Long Islandu, idealne kousek od JFK?

Diky

0 Citovat

toto nevyzera zle
http://www.tangeroutlet.com/deerpark/directions

0 Citovat

Aktuálně: Maximálně doporučuju T. J. Maxx a Marshall's na rohu 18./19. ulice a 6. avenue (A. of the Americas). Je tam dostatek všeho ve spoustě velikostí (malé i velké) pro ženy, muže i děti, boty, kabelky, kosmetika... Dokonce jsme po několika "zastávkách" tady ani nejeli do Jersey Gardens, protože byl právě letní výprodej smiley)) A do 100 dolarů se neplatí daň, tak si to kdyžtak rozdělte smiley

0 Citovat

Je tady nejaky expert na nakup elektroniky? Resim celkem zasadni otazku, jestli se opravdu vyplati nakup iPhone v USA nebo ne - mam moznost ho nechat koupit v New Jersey, Pensylvanii nebo New Yorku (vyplati se to nekde vic kvuli local taxes?) - pripadne ho muzu koupit osobne za mesic na Floride - zajima me jak je to se zarukou, SIM, lockem.. ?

0 Citovat

Oficiálně je to jak píše Dave.. Neoficiálně to není až tak pravda.. Před rokem jsem kupoval iPhone 6 (myslím, že hned druhý den prodeje) s tím, že to prostě zkusím.. Sám prodejce mi řekl, že to sice všude je napsaný a že to mají i říkat, ale že to tak není a ať si ho koupim, dám si tam svojí "europe sim" a půjde to.. A když ne, tak ho vezme hned zpět za plnou cenu a dostanu jako omluvu dárek..
Tak jsem to zkusil, zaplatil jsem AT&T locked, pay-in-full, iPhone 6, vložil jsem nano-SIM VF-CZ a děkujíc prodejci jsem šťastný letěl domů..
Problém byl samozřejmě až s celníky v Praze, ale to já mám s každým policistou, revizorem, celníkem.. Prostě blbě vypadám.. smiley Naštěstí jsem to ukecal..

Co se týká reklamace, tak nemusíš do Apple Store, v ČR je zastupují oficiální servnisní místa ať je iPhone koupený kdekoliv na světě - dobré zkušenosti mám s ceskyservis.cz - ověří SN na https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do a při sebemenší hlouposti mění kus za kus..
Rozdíl je tedy pouze v tom druhém roce, který z US nepřivezeš a dle vysvětlení prodejce (jestli jsem ho tehdy dobře pochopil), tak nemá cenu kupovat AppleCare+, protože ten se opravdu vztahuje jen tam, kde jsou Apple Store, takže zbytečné za to připlácet.

No a co se týká taxes, tak to si ověř přímo na apple.com, kde při vložení iphone do košíku zadej ZIP a ono ti to procento připočte (jen to chce vědět ty jednotlivý ZIP kódy smiley ) Co si vybavuju, tak jsem chtěl přestupovat v Texasu, tam to myslím bylo bez daně (nebo se tam vrací daně turistům nebo tak něco), už si to nevybavuju, protože to nakonec nevyšlo..

0 Citovat

Když vezeš po kusu elektroniky, nemají šanci ti něco dokázat.. Druhá věc je, když svou návštěvou zásobuješ celou vesnici smiley

0 Citovat

Tak když si vezeš i krabičku.. smiley tu já vyhazuji.

0