Kutaisi, Gruzie

Napsal David Eiselt 2016-04-11T19:31:45+02:00 ve fóru Co vidět a navštívit

Tonicu, nevím, jak přesně plánuješ cestu (všiml jsem si, že i pronájem auta řešíš), ale když jsme byli v Gruzii s kámošem na týden, tak jsme nejdelší přesuny řešili nočními vlaky. Krásně jsme se vyspali a ušetřili čas za přesuny. Udělali jsme si tak jednodenní výlet i do Jerevanu. Jezdili jsme první třídou, takže jsme měli kupé pro 2 jen pro sebe a zpětně si ten nápad moc pochvalujeme. A cenově to vyšlo naprosto v pohodě. ;)

No my doletime v sobotu poobede do Tbilisi. V nedeľu sa treba presunúť do Kutaisi a marsrutkou sa mi to už nechce absolvovať. Nočný vlak do Kutaisi ani nepremáva myslím, opäť len do Rioni s príchodom o druhej ráno. V pondelok ráno berieme auto v Kutaisi a smer Chiatura a okolie. V utorok na obed už letíme z Kutaisi domov.

Nočný vlak som už absolvoval do Zugdidi, tiež prvá trieda, super to bolo, len to Kutaisi je príliš blízko na nočák a príliš ďaleko na marsrutku :) tak preto riešim ten večerný spoj do Rioni, ktorý tam je za 3 a pol hodiny

Tak kup lístky na "vyhlídkový" let do Batumi a odtud maršrutkou do Kutaisi. 😂

BTW teď čumím jak puk - Gruzínské dráhy mají nový, líbivější, ale méně funkční, web a dokonce i mobilní aplikaci (zdá se být funkční)!

tiez som rozmyslal nad tym, no odlet o siestej vecer a za 40 euro :D to by som si velmi nepomohol

keby som mal viacej casu a "vaty" tak dam Vanilla Sky do Ambroulari za 50GEL a pomaly zleziem do Chiatury 

V 6 večer za 40E? Na jaké datum?

24/3 ak si dobre pamätám

Aha, v 9 ráno to létá o víkendu.

Ahoj, nasel jsem si letenku Praha-Kutaisi  na kveten za 2500 (vc.clenstvi). Myslite, ze to je dobra cena nebo spis standardni a jestli koupit nebo pockat? Dekuji

Petr napsal(a):

Ahoj, nasel jsem si letenku Praha-Kutaisi  na kveten za 2500 (vc.clenstvi). Myslite, ze to je dobra cena nebo spis standardni a jestli koupit nebo pockat? Dekuji

Ak myslíš spiatočnú, tak je to fajn cena.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!