Zkušenosti s německými CK

Napsal marta11 2013-06-28T11:03:29+02:00 ve fóru Zájezdy s CK

Paráda, dík za rady, pak dám vědět jak to dopadlo.

Ahoj,

jak je to s vývojem cen zájezdů u německých CK? Drží se pořád na stejné ceně až do last minute nebo zlevňují (případně zdražují při velkém zájmu) i pár měsíců před odletem? Jde mi o to, jestli kupovat hned nebo vyčkávat a sledovat ceny. A je u německých CK velká šance vybrat zájezd i v last minute pro 4 osoby a tedy 2 dvoulůžkové pokoje? S CK nejezdím, teď bych to ale rád využil. Kamarádům vždycky v české CK říkali, že nemá cenu čekat na last minute při větší partě lidí, prý se jim většinou na last minute nenabízí větší počet pokojů ve stejném termínu a hotelu. Předem dík za rady.

koukni se na dovolena.cz

Vím, kde hledat i kde mi vezmou poukazy Sodexo, ale třeba někdo ví něco o tom, jak se chovají ceny zájezdů a jestli je dobrá šance na last minute, když potřebuji 2 pokoje.

Tam to perfektně uvidíš.

Srovnání stejného hotelu a stejných služeb prodávaného přes různé kanceláře (české i zahraniční).

tak 2 pokoje snad není větší parta lidí, ne?

s německými CK jsme vždycky sledovali ceny dopředu, a třeba na zkoušku ceny zadám vždycky odlet příští týden (teď ne, když jsou velikonoce). Nakonec jsme skoro vždycky kupovali last minute kromě posledního ománu, kde se letí normální linkou s qatarem, a tam to v čase spíš roste. Sama jsem si to odůvodnila, že je to prostě těma letenkama - stejně jako u normálního prodeje.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!