Babie leto ako sa patrí - 3 dni, 4 lety z toho jeden legendárnym Antonovom An-24 do industriálneho Zaporožia.http://tonicove.sk/letecky-viken...-ukrajine/Náklady:Wizz BTS-IEV - 10 euroMotor Sich IEV-OZH - cca 30 euroUIA OZH-KBP - 8 euroUIA KBP-VIE - 15 euroubytko v ZAP 20 euro nocapartman v Kyjeve 48 euro noc16x jazda uberom/uklonom - 50 euro :D  .

Letecký víkend na Ukrajine

Založil ve fóru Cestopisy

18 reakcí

Babie leto ako sa patrí - 3 dni, 4 lety z toho jeden legendárnym Antonovom An-24 do industriálneho Zaporožia.

http://tonicove.sk/letecky-viken...-ukrajine/

Náklady:

Wizz BTS-IEV - 10 euro

Motor Sich IEV-OZH - cca 30 euro

UIA OZH-KBP - 8 euro

UIA KBP-VIE - 15 euro

ubytko v ZAP 20 euro noc

apartman v Kyjeve 48 euro noc

16x jazda uberom/uklonom - 50 euro :D 
0

Ty tu Ukrajinu tedy poznáváš důkladně, jeden by skoro řekl, že jsi cizí agent a chystáš invazi...


Mě dnes volala Tatiana 11 (určitě sexy call girl podle hlasu) z UIA a oznámila mi změnu času odletu z Prahy do Dubaje v prosinci (nepotěšila mě - doufala jsem že mě nebudou informovat a vymámím z nich 250 euro), tak jsem využila děvočky na telefonu a vymámila z ní dřívější let do Istanbulu, který ohrožoval mojí cestu do Singapuru a který mi nechtěli dám ani Yurii ani Kirill z helpdesku....

0 Citovat

tak pekne, som rad ze vysli v ustrety

0 Citovat

Koukám na tu tvojí kulturní vložku - barokní panelák - to je fakt masakr, hodinu jsem se tam svíjela smíchem.

0 Citovat

Za tento objav budem tvojmu kamošovi padrinovi navždy vďačný

0 Citovat

Chalani nabuduce ma uz vezmite :D ty si chodis na tie vylety stale ako sukromnik :D

0 Citovat

Super, to se mi líbí! Pěkné připomenutí mé červnové návštěvy Záporoží během výletu po českých tramvajích (Kyjev-Záporoží-Dnipro-Kamjanske-Krivoj Rog-Kyjev), tyhle města mají něco do sebe. Pokud by tam náhodou někdy někdo jel, doporučuju plavbu výletním parníkem skrz zdymadlo přehrady, má to grády:

Andula samozřejmě top záležitost! 


p1130290.jpg

0 Citovat

Super cestopis jako vždy.

Pro zajímavost - kolik měsíců předem byly kupovány letenky po Ukrajině? ;)

0 Citovat

no fakt skoda, ze sme sa v ZAP nezdrzali dlhsie, ale elektricko-metro v Krivom Rohu by som chcel zazit :)

0 Citovat

Tak ako som Ukrajinu dlhe roky po incidentne na hranici neznasal, tak po druhej navsteve a takomto cestopise mam na nu len ,a len vecsiu chut :)


0 Citovat

Full cavity search? :))

0 Citovat

Mně něco vyprávějte... Počkejte až sem hodím report z Big Ukrainian Cross Country Beer Race:-)

0 Citovat

Tonic , to bolo tak 7 rokov dozadu co som sa odvazil na trhy autom do Uzhorodu. Tie fejkove veci tam ma absolutne nezaujali , tak som aspon kupil sacok cukrikov, samozrejme na hranici som bol s prazdnym kufrom a balikom cukrikov "podozrivy", colnik nevedel zaco ma realne vypytat uplatok, tak ho napadlo, ze to oznaci za drogy :D S vaznym ksichtom si vypytal 5 € alebo, ze ma odstavi na parkovisko a necha ma do poslednej srubky rozobrat ... rok predtym sme precestovali skoro cely Balkan, a taku saskaren ako Ukrajinska hranica som nikde nezazil.

Toho roku som potlacil svoj odpor k Ukrajine a ... na jednej strane uchvatila, na druhej zase problem :D Na

stanici metra pri Majdane osobna prehliadka, ale na dutiny rovnako nedoslo :D
0 Citovat

Asi máš Donbass image :)) na trhoch som v Užhorodsle nikdy vlastne nebo

0 Citovat

tak teda tri roky mi nakoniec trvalo, kym som napravil moj lapsus neucastou na tomto vylete a konecne som sa aj ja preletel na legendarnom An-24.

Nieco malo z tohto kratkeho vikendoveho vyletu som zosmolil a hodil na web: https://romanherda.com/category/...desa-2021/

0 Citovat

Opět se budu opakovat,ale jako vždy super! Já na konci ledna snad absolvuji let s uplne novymi Air Ocean Airlines a raritní An-148, se kterými létají jako jediná aerolinka vůbec nyní myslím. Mel jsem na tu dobu plánovaný výlet na Ukrajinu do Ivano-Frankivsku a Cernivcu a tohle mi parádně zapadlo do plánu:)

0 Citovat

to som mal kupene na minuly vikend, ale cinsky netopier prekazil :(

0 Citovat

Skvele jako vzdy, ty a Tonic, tot moje inspirace pro cesty na vychod 😉

0 Citovat

Super, tak tohle si ukládám. Fajn, že se povedlo. Já jsem letos nestihl nic, ani jsem nechytnul Jaka, ani F50, ani L-410. Té jsem teda byl nejblíž, ale bylo tak hnusný počasí, že jsem to vzdal a jel z Zágrebu domů.

0
18 reakcí