Mám dotaz, je běžné, že UIA nefunguje online check-in? Po zadání booking reference a příjmení dostanu, kromě otázky, jestli mám svolení od všech pasažérů blabla atd., už jen hlášku "Sorry, we are unable to retrieve your booking. Please recheck your information and try again."A pro zasmání přidávám screenshot s akčními cenami. :) .

UIA

Založil ve fóru Letecké společnosti

Tak jsem je kvůli těm zrušeným letům z Prahy zase musel ukecávat. Zajímavé je, že někteří operátoři nemají problém a jiní se nechají prosit. :)

0 Citovat

Jo tam fakt záleží na koho narazíš,  14-ti denní dopisování kvůli posunutému letu o 3 hodiny nic nevyřešilo a pak mi někdo od nich volal kvůli jinému posunutému letu a mezi řečí jsem se jen zmínila a do 5-ti minut jsem měla nové letenky v emailu.


A také to jsou docela blázni s naceněním letenek  - rozdíly jsou značné a ceny se liší i desetinásobně.

0 Citovat

Na Black Friday by mali byť zľavy (do?) 50% na lety do BKK, DXB tak uvidíme aké budú reálne ceny :)

0 Citovat

to budou, ale z BF:-)

0 Citovat

Od této akce bych nečekal nic použitelného.


0 Citovat

Ukrajinci překopali pravidla Panorama Clubu. Počet mil závisí výhradně na ceně letenky - za každý utracený dolar je 5/7/10 mil a za každých 100 mil dolar na koupi letenky.

https://www.flyuia.com/ua/en/pan.../news/2018

0 Citovat

tak u mna to je pokrok, z 0 bodov bude mat aspon par bodov :D

0 Citovat

tonic napsal(a):

tak u mna to je pokrok, z 0 bodov bude mat aspon par bodov :D

Nápodobně. :)
0 Citovat

Ahoj,ve středu(14.11.)bych měla odletět z Prahy přes Kyjev do Bangkoku,jenže mi ted napsali,že můj let zrušili a nabídli mi let s odletem 15.11. z Prahy,což mi nevyhovuje,jelikož už mám koupené ubytovani v Bangkoku a samozřejmě ztracený den dovolené.Má otázka tedy zní,jak by jste postupovali a zda-li mám nárok na nějakou finanční kompenzaci(pár hodin před odletem zrušení letu)?Děkuji za rady ;)

0 Citovat

Ahoj, nárok na kompenzaci máte ve výši 600 € na osobu, viz: https://www.cestujlevne.com/blog/zruseny-let. Další varianta je odmítnutí letu a vrácení peněz za letenku (= nikam nepoletíte). 

0 Citovat

Na to, co vám mohou nabídnout jako alternativní lety, bych se podíval na jejich web do vyhledávání.

0 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

Ahoj, nárok na kompenzaci máte ve výši 600 € na osobu, viz: https://www.cestujlevne.com/blog/zruseny-let. Další varianta je odmítnutí letu a vrácení peněz za letenku (= nikam nepoletíte). 

 

Podle jejich vyjádŕení co mi napsali jsem pochopila,že při letu z Bangkoku asi prodali více letenek,než měli ..A když příjmu jejich nabídku na odlet 15.11.,mám i tak nárok na kompenzaci nebo to tím zaniká?

0 Citovat

Samozřejmě máte, viz ten článek. Pokud zruší (posunou) let méně než 14 dní před odletem a do destinace přiletíte více než 2 hodiny po původně plánovaném čase, máte nárok na kompenzaci. 

0 Citovat

Kterou část letu zrušili, Praha-Kyjev nebo Kyjev-Bangkok?

0 Citovat

J0x napsal(a):

Kterou část letu zrušili, Praha-Kyjev nebo Kyjev-Bangkok?

Kyjev - Bangkok..jinak děkuji Kryštofe za rychlou odpověď ;)

0 Citovat

Napsal bych jim, že chci původní let z Prahy a do Bangkoku na druhý den. Za tu kompenzaci bych ničeho nelitoval, ztracený den v Bangkoku = nalezený den v Kyjevě. :)

0 Citovat

Za 1 deň "stratenej dovolenky" a 1 noc v hoteli v Bangkoku je 600 euro dobrý deal. Ja pri viac ako stovke odlietaných letov stále čakám na akýkoľvek náznak kompenzácie :)) Vždy meškám len tak nádherne tesne do dvoch hodiniek alebo mi posunú letové časy 15 dní pred odletom. 

0 Citovat

MoonEclipse napsal(a):

Za 1 deň "stratenej dovolenky" a 1 noc v hoteli v Bangkoku je 600 euro dobrý deal. Ja pri viac ako stovke odlietaných letov stále čakám na akýkoľvek náznak kompenzácie :)) Vždy meškám len tak nádherne tesne do dvoch hodiniek alebo mi posunú letové časy 15 dní pred odletom. 

Mám to podobně. Každý není dítě štěstěny :)
0 Citovat

ja som zvedavy ako sa UIA postavi k zmene odletu vnutrostatneho letu o vyse 3 hodin skor :) dal vediet 2 dni pred odletom.

0 Citovat

Plha se hlásí... Já měl na poslední 2 error fare akce kompenzace, tedy  extrémně vysoké BCR. Kámoš, který letěl se mnou, to do dneška nechápe.  Jak to, že za 3 hodiny chlastání v lounge  dostal  600,- éček. Ale je to jen statistická výjimka a myslím, mám vybráno na léta dopředu.

0 Citovat

MoonEclipse napsal(a):

Za 1 deň "stratenej dovolenky" a 1 noc v hoteli v Bangkoku je 600 euro dobrý deal. Ja pri viac ako stovke odlietaných letov stále čakám na akýkoľvek náznak kompenzácie :)) Vždy meškám len tak nádherne tesne do dvoch hodiniek alebo mi posunú letové časy 15 dní pred odletom. 

No letí nás celkem 6 (rodinná dovolená)takže už se to "celkem vyplatí" no :D

0 Citovat

Ahoj, dá se přikoupit kufr za body z Panorama Clubu? Našel jsem pouze letenky.... Díky.


btw. nejede někdo na velikonoce do Arménie, resp 19.4. v Kyjevě - dal bych pivko s našincema ;)

0 Citovat

Áno, dá sa, ja som dokupoval za body cez Facebook chat

0 Citovat

tonic napsal(a):

Áno, dá sa, ja som dokupoval za body cez Facebook chat


tak už to asi nejde.....


Dear Norbert, good day,


Thank you for contacting us. Please note that additional services cannot be paid by miles no more. If you want to add one bag up to 23kg, it will cost you 41EUR (in case of payment no less than 24 hours before departure).

After you confirm your decision, we will send you a link for payment.

Looking forward to hearing from you soon.

Thank you.


0 Citovat

ide to dolu vodou, par mesiacov som prikupil bagaz na KBP-DXB za 5500 mil 

0