Mám dotaz ohledně míst v letadle. Při koupi letenek je nutné kupovat  místa abychom seděli pohromadě nebo nás to při odbavení rozhází po letadle jako u jiných společností.  .

easyjet

Založil ve fóru Letecké společnosti

10 reakcí

Mám dotaz ohledně míst v letadle. Při koupi letenek je nutné kupovat  místa abychom seděli pohromadě nebo nás to při odbavení rozhází po letadle jako u jiných společností. 

0

Easyjet toto neprovadi zatim!

0 Citovat

ale je samozřejmě dobré odbavit se co nejdříve, aby ta místa vedle sebe ještě byla

0 Citovat

Zdravím diskutující a prosím o sdělení zkušenosti - radu.

Udělal jsem dnes check in a byly mi vygenerována místa 30F a 31D. Díval jsem se následně na plán sedadel při rezervaci a zjistil, že sedadla  D,E,F řad  30 a 31 nejsou vůbec nabízeny k rezervaci. Místa 29D a 31C jsou navíc označena jako v řadě s nouzovým východem. Díval jsem se na jiné lety,  a tam je situační plán rozmístění sedadel pro rezervaci úplně stejný.

Mám se pokusit toto s EZY nějak řešit, že přidělená místa nejsou vůbec na plánku ? ( let zpět je OK ). Díky .


0 Citovat

Brouk napsal(a):

Mám se pokusit toto s EZY nějak řešit, že přidělená místa nejsou vůbec na plánku ? ( let zpět je OK ). Díky .


Easyjet má dvě konfigurace A320 a ve druhé namísto toalet jsou i celé řady 30+31. https://www.seatguru.com/airline...320_V2.php

0 Citovat

Jane  díky, na stránkách EZY jsem toto info nenašel....

0 Citovat

Zdravím mimo téma 

. chtěl jsem se zeptat jak dlouho před termínem odletu doporučujeteu koupit letenky u Easyjetu .. děkuji za odpověď



img-20190119-122208827.jpg

0 Citovat

Citace z:  https://www.cestujlevne.com/lete...st/easyjet


Nejlevnější letenky s easyJet zakoupíte přímo na stránkách www.easyjet.com, ideálně co nejdříve. Aerolinka s blížícím se odletem ceny postupně zvyšuje. Nejlevnější letenky jsou tak skutečně třeba 6 měsíců před odletem.

0 Citovat

Co nejdřív,  ceny nesnižují, naopak

0 Citovat

Kdyz koupis co nejdrive, chybu neudelas. Nicmene dogma to urcite neni. I easyjet stahuje cenu.

0 Citovat

Souhlasím s Liborem,  u EZY  nyní cena pouze nestoupá, ale i klesá. Ještě se mi však nestalo, aby klesla pod  výchozí cenu.

Mám zpátečku za 165 EUR a za posledních  6 měsíců cena stoupla až na 380 ! , nejníže byla  asi na 230 a nyní, 3 týdny před odletem  asi  260. Nevím, proč  tak veliké rozpětí pohybu cen , v podstatě až 2,5 násobek. Určitě je těžké se v tomto orientovat. Já kupuji vždy co nejdříve a vždy to bylo pro mne nejlevněji.

0
10 reakcí