O aerolince EasyJet

Letecká společnost easyJet je významným evropským dopravcem patřícím do kategorie nízkonákladových aerolinek. Provoz soustředí zejména na území Spojeného Království.

EasyJet provozuje leteckou flotilu složenou z letadel Airbus A319 a A320 v typicky oranžových barvách.

Průvodce pro tebe napsal David Eiselt

Letenky

Nejlevnější letenky s easyJet zakoupíte přímo na stránkách www.easyjet.com, ideálně co nejdříve. Aerolinka s blížícím se odletem ceny postupně zvyšuje. Nejlevnější letenky jsou tak skutečně třeba 6 měsíců před odletem.

Letenku si zakoupíte na těchto linkách:

 • Praha – Amsterdam, Basilej, Belfast, Benátky, Berlín, Bristol, Edinburgh, Londýn (Gatwick, Stansted i Luton), Manchester, Miláno, Neapol a Southend u Londýna,
 • Vídeň – Amsterdam, Berlín, Bristol, Edinburgh, Londýn, Lyon, Manchester, Neapol a Ženeva,
 • Drážďany – Basilej.

EasyJet se neřadí k těm absolutně nejlevnějším low cost dopravcům a nabízí spíše lety na hlavní evropská letiště v přijatelném cenovém rozpětí 2.000–3.500 Kč za zpáteční letenku.

EasyJet sice umožňuje na svých webových stránkách rezervovat více letů najednou, rezervace jednotlivých letů se však vždy berou jako oddělené a tudíž všechny "přestupy" jsou negarantované – v případě zpoždění prvního letu a uletění následujícího nevzniká nárok na jakýkoliv servis nebo zajištění náhradního letu.  

Najdi nejlevnější letenky

Zavazadla

Příruční zavazadlo lze přepravit zdarma bez omezení váhy, ale při dodržení rozměrů 56 x 45 x 25 cm. Kufr nesmí přesahovat ani o 1 cm! Přepravuje se striktně jen jeden kus zavazadla, není povolena navíc ani malá kabelka.

EasyJet umožňuje odbavení příručního zavazadla na přepážce za 6 €.

Zapsané zavazadlo lze dokoupit v průběhu rezervace letenky s váhovým omezením 20–32 kg. Cena se vypočítává v závislosti na zvolené hmotnosti a délce letu (cca 600–1.200 Kč za let).

Kočárky jsou přepravovány zdarma a přeprava zvířat není povolena.

Odbavení

Odbavení na letišti je zpoplatněno, využijte následující možnosti.

Online odbavení je u easyJet dostupné v době 30 dní až 2 hodiny před odletem. Vytištěnou palubní vstupenku lze nahradit elektronickou díky mobilním telefonům a aplikaci easyJet. Vygenerovaný čárový kód ukážete na displeji mobilu obsluze letiště.

Služby během letu

Občerstvení je u easyJet pouze za poplatek.

Kontakt

Při řešení problémů s letenkami od easyJet, jako jsou změny časů letu, nefunkční online odbavení apod. existují tři možnosti jak easyJet kontaktovat, všechny v anglickém jazyce:

 • Online chat – nejrychlejší a nejjednodušší možnost, 
 • Telefonní číslo +44 330 365 5454, platíte za běžný mezinárodní hovor, 
 • Oficiální Facebookový profil easyJet – využijte zde možnost zaslání soukromých zpráv, přes které se spojíte se agentem, 

Všechny kontakty jsou dostupné denně od 8 do 20:00.

Při řešení kompenzace za zpožděný nebo zrušený let easyJet vyplňte speciální formulář na webu aerolinky.

288 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

divan
Odpovědět
před 4 měs
Avatar uživatele Brouk
Brouk

Zdravím,

nemáte prosím někdo kontakt na EZY kde bych mohl řešit problém s refundem za zrušený let ?

V rámci možností bezplatné změny letu jsem měnil let s doplatkem 6,4 EUR . Nyní byl let zrušen, odmítl jsem změnu či voucher a požadoval refundaci. Tato byla nyní vyřízena s tím, že jsem obdržel pouze doplatek 6,4 EUR, ale původních 293 EUR nepřišlo ?

Využil jsem zatím obecný zákaznický formulář, uvítal bych nějaký cílenější kontakt.

Díky moc.

před 5 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 703 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2021-01-22T18:26:54+01:00)

Cau,

Podle me bude idealni tam zavolat a to bude asi nejrychlejsi reseni, +44330 3655454

před 5 měs
Avatar uživatele Brouk
Brouk

Díky za info, telefon je pro zdatnější komunikátory v AJ, než jsem já. Raději e-mail...

před 5 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Email nejaky mam customer.service@easyjet.com

před 5 měs
Avatar uživatele Brouk
Brouk

Ještě jednou děkuji ! Tento kontakt jsem také našel - již využil a dokonce mám již zpětnou reakci. Zádrhel bude v platebních kartách. Mezi jednotlivými platbami jsem měnil kartu ( pro pokus zneužití). Byl jsem ubezpečen MB, že přes "zrušenou" kartu lze na účet peníze zaslat, což v případě refundu od AirMalta proběhlo OK. Poskytl jsem EZY požadované informace, tak uvidíme....

Přidat odpověď
před 5 měs
Martina
 • Přidal se před rokem
 • Napsal 4 komentáře
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2021-01-20T12:48:47+01:00)

Caute, nevite prosim, jak je to aktualne s pridanim odbaveneho zavazadla a sedadel az po zakoupeni letenky? Rada bych v pripade, ze se zmeni pravidla pro cestovani, prisla o co nejmensi castku.. ale nemuzu se nikde docist, jestli jde pak ve sprave rezervaci pridat sedadla a zavazadlo za stejnou cenu, jako behem rezervace letenek. Diky!

před 5 měs
Avatar uživatele Deny
Deny
 • Přidal se před 5 lety
 • Napsal 55 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2021-01-22T19:22:35+01:00)

jestli ti to pomůže, tak jsem se podívala do své rezervace na nabídku dokoupení zavazadel:

15kg odbavené zavazadlo

38,99 € na let

23kg odbavené zavazadlo

46,24 € na let

26kg odbavené zavazadlo

61,24 €61,24 € na let*

BER>LPA

před 5 měs
Martina

Diky, celkem pomohlo! To je zhruba podobne, jako pri kupovani letenky.. za jak dlouho letis?

před 5 měs
Avatar uživatele Deny
Deny

Příští týden, ale asi spíš neletím, uvidíme

Přidat odpověď
před 5 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 703 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2021-01-05T13:56:45+01:00)

Tak Easyjet mi vystavil voucher, co se neda uplatnit online, zrejme novinka 🙃 a musi se tam volat, aby ho customer service zpristupnil, coz mi nevadi, ale treba moji rodice, co neumi zadny cizi jazyk - pro ne by to bylo slozite, Easyjet je stale cim dal vic unfriendly

Odpovědět
před 6 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Ahoj, máte nějaký nápad jak obejít tu nesmyslnou politiku kabinových zavazadel Easyjetu? Zatím je podmínka zakoupení sedadel, které stojí od 26 eur do 32 eur na mnou vybraný dvouhodinový let, což stojí úplně stejně jako letenka. Ve dvou jsou tak náklady hned 60 eur, což je teda dost a výhoda Easyjetu odpadá. Nemyslel jsem, že to někdy napíšu, ale zlatý Ryanair a jejich priority, které beru nejčastěji kolem 10 eur...

před 6 měs
Avatar uživatele Deny
Deny

Myslela jsem že se to dá řešit dokoupením Hands Free po 7 eurech/16 eur pro rodinu, přičemž se teda větší palubní zavazadlo musí odbavit do podpalubí na té jejich drop off přepážce

před 6 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 703 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2021-01-02T22:52:36+01:00)

To jde zrejme dokoupit az po zakoupeni letenky, protoze moznost hands free nikde nevidim, a uz jsem to nasel: https://u2-pops.egatesoln.com/pr...tail/10151, tak to se da prezit 😊

Přidat odpověď
před 6 měs
Avatar uživatele Alena Svobodová
Alena Svobodová

Mno, koupila jsem si teď až do konce května letenky v akcích, ale jenom tři, po Evropě a celkem za něco málo přes tři a půl tisíce. Přesně z tohohle důvodu. Změny pravidel u zavazedel, změny času odletů a pomalu ze dne na den země zavádějí povinnost testů, který vyjde dráž než levná letenka po Evropě. Jako nízkonákladovky vydrží. Otázka je, do jaké míry budou mít zájem o pražské letiště. Jenomže pražské letiště zase nemůže fungovat jenom na charterech a letenkách do Londýna za osm tisíc. Obávám se, že ti idioti ani nezavedou levné spojení s Vídní, to by Čehuny asi moc rozmazlili, že jo.

před 7 měs
Bič boží - mkrjpča

Jsem naprosto strizliv a soudny, cesky vladnu, ale WTF? Co bylo prosim smyslem prispevku? A s testy v kazdem vlakne jdete vite kam.

Přidat odpověď
před 7 měs
Bič boží - mkrjpča

Takze od unora zapomente na bezplatne standard velke kabinove zavazadlo!

breakdown of the changes

From 10th February 2021, the seat you have booked will determine what bags you are able to bring on board.

All customers can bring on board one small cabin bag (max. 45 x 36 x 20 cm), and this must fit under the seat in front of them.

Customers who have booked an Up front or Extra legroom seat can also bring on board a large cabin bag (max. 56 x 45 x 25 cm), which must fit in the overhead locker. These seats can be selected at the time of booking, or at any time before you check-in via Manage Bookings, or by contacting our Customer Service Team.

If you do have a large cabin bag but do not want to purchase one of these seats, we offer Hands Free as an alternative. This allows you to drop your large cabin bag at easyJet Plus Bag Drop in the check-in area, and it’ll be amongst the first to be delivered when you arrive at your destination.

What this means for your upcoming trip

As you are due to travel on or after 10th February 2021, and at least one of your flights contains a Standard seat or you have not yet selected a seat for the flight, this affects what you are able to bring on board. However, because you booked before these changes were announced, we would like to offer you Hands Free, free of charge, for the affected flights.

IMPORTANT: To take advantage of Hands Free, free of charge, on this trip, please present this email in printed or digital format to our team at easyJet Plus Bag Drop for each of your flights.

Please be aware that if you bring a large cabin bag to the Departure Gate without the correct seat selection, we will have to place this in the hold, and charges will apply. We therefore strongly encourage you to take advantage of the Hands Free for free offer above, or update your booking to add the correct seat. This can be done via Manage Bookings on our website or mobile app, or by contacting our Customer Service Team.

Please ensure you check your baggage allowance for each of your flights, as these may differ.

Yours sincerely,

easyJet Customer Services

před 7 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 703 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2020-12-01T11:37:43+01:00)

Taky mi to ted prislo😢 at jdou s tim nekam...uz nevidim zadnou vyhodu s nimi letat...

před 7 měs
Jan Vidim

Mohli by zlevnit. Třeba na léto tam teď mají zlomkové ceny oproti w6 a fr

před 7 měs
Avatar uživatele Deny
Deny
 • Přidal se před 5 lety
 • Napsal 55 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2020-12-01T12:00:24+01:00)

Já jsem tak naštvaná :( Navíc těch rezervací mám víc a e-mail o bezplatném Hands Free mi přišel jen pro jednu. Přišlo vám to bezplatné Hands-free z Prahy, někomu? Z Berlína přišlo

před 7 měs
Avatar uživatele
Leoš Literák

Hands free per passenger £7, family bundle £16. A Family Bundle consists of one cabin bag per person where all persons are on a single booking. The max number of passengers for the group bundle is 6.

před 7 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos

Opravdu hrozná tragédie :-) To už se fakt nebude dát létat. A to ještě nezačaly aerolinky zdražovat. Až to příští rok v druhém pololetí přijde, budou tady všichni na psychologa.

před 7 měs
Avatar uživatele
Leoš Literák

Co bych za těch 16€ před rokem a půl v Benátkách dal. Tam jsem si je nenechal odbavit a pak jsme se v přeplněné frontě snažili vecpat batůžky/kabelky do kufrů.

před 7 měs

Take it easy like EasyJet.

Přidat odpověď
před 7 měs
Premiumletenkář

Jiste se to zde probíralo několikrát. Easyjet mi porušil 7 letů UK-CZ-UK, nabízí 3 možnosti, z nichž varianta 1 se zdá býti poměrně velkorysá. Pakliže EZY přežije, my přežijeme a začne se zase někdy létat.

Please see below the three options that are available to you:

1. Switch to another easyJet flight for free . You can change to another flight yourself via Manage Bookings. Excludes route changes to/from Israel, Egypt, Jordan, Turkey, Morocco.

2. Choose a voucher for the full value of your ticket. The voucher is valid for 12 months from the date of issue and gives you the flexibility to book travel to anywhere when you're ready to fly. You can request the voucher yourself via Manage Bookings.

3. If the above options are not suitable and you would prefer a refund, you can request this yourself via Manage Bookings. Due to the exceptionally high volume of requests that our Customer Services Team are receiving during these challenging times, it’s taking us a little longer than usual to process these.Our team our working hard to process requests as quickly as possible and we are currently processing these within 30 days. Once you have submitted an online refund request, you can track the status of your request here

před 8 měs
Avatar uživatele Deny
Deny

variantu 1 jsem již využila, chyták v tom není a bylo to dost dobrý. Odletové letiště se dá taky změnit

před 8 měs
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 703 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2020-10-13T20:05:53+02:00)

Jj 1 byla super :) taky jsem vyuzil, jsou fakt velkorysy

před 8 měs
Bič boží - mkrjpča

Takze zmena! Destinace jiz nelze menit, toliko priletove/odletove letiste v puvodne bookovane destinaci.

We are very sorry for the disruption to your flight and apologise for the inconvenience this will have caused you.

You have the following options:

Switch to another easyJet flight for free. This includes the option to select a different arrival and departure airport within the same country of the original booking if you wish.

před 7 měs
Avatar uživatele Deny
Deny

A sakra :( Já s tím počítala

Přidat odpověď
před 7 měs

Dobrý den, Easyjet mi zrušil let a já nevím, jestli se voucher dá rozdělit- bohužel jsme měli letět 4. Pokud mi vystaví jen jeden voucher, můžu použít jen část vystavené hodnoty a druhou část si ponechat na přístě? Bohužel tohle nedokážu na jejich stránkách dohledat.

Odpovědět
před 10 měs
Avatar uživatele Breathe
Breathe

Madeira z Berlína za 60 euro, příklad termínu 5.12 až 12.12.

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele
Jakub Langer

Easyjet chce asi nalakat. Prave jsou tam lety ze Spanelska a Kanaru do Berlina za 3-5 euro (rijen 2020 - leden 2021).

před rokem
Avatar uživatele Deny
Deny

No, zkusila jsem to na únor. Uvidíme

před rokem
Avatar uživatele
Jakub Langer

Vse levne poleti v zime na nove letiste Berlin Brandenburg (BER). Napriklad Innsbruck, Ljubljana, Mallorca, Valencia, Sevilla. Mirne drazsi i Fuerteventura, Lanzarote, Agadir, Marrakech, Aqaba.

před rokem
Avatar uživatele Deny
Deny

Už žádný pokoušení. Vzala jsem Gran Canarii :) Na Brandeburg jsem zvědavá

Dobrý den,

máte někdo zkušenosti s vracením peněz za zrušený let? Vím, že toho mají teď hodně, ale v mailu psali do 12ti dnů a už to bude měsíc a peníze stále nemám.

Děkuji za odpověď 🙂

před rokem
Avatar uživatele tmx
tmx

Já dostal půlku rezervace (zpáteční let) za 6 dní od storna a žádosti o refund. Let tam zatím po 30 dnech nic.

před rokem

U mě to už je taky měsíc a stále nic. Dám tomu ještě dva, tři týdny a pak půjdu asi přes chargeback..

před rokem

Já čekám už do března a nic.....nevím, zda vůbec peníze někdy dostanu zpátky :-( dá se jim někam napsat? zkoušel jste někdo a reagovali? Díky moc

před rokem

Tak dnes jsem se konečně dočkal! Po 2 měsících peníze vráceny na kartu. EasyJet se ukázal jako víc fair play než Swiss od kterého čekám na refund už tři měsíce a nulová komunikace. (zažádal jsem proto už o chargeback u své banky tak uvidíme)

před rokem

My měli odletět 22.června na Sicilii, 10dni před odletem mi zrušili let tam a zpáteční pustili o dvě hod. Poslali mi mejl, zda chci voucher nebo bezplatne změnit termin a nebo peníze. Vyplnila jsem formulář na vracení peněz a minuly týden mi poslali celou castku.Takže za mě také spokojenost.

Přidat odpověď
před 11 měs

Zdravím, v lednu jsme si koupili letenky od easyjet Berlín- Catania, odlet 22.6.2020. Vzhledem k situaci to vypadá,že se letos nikam nepodíváme. Zatím nám přišel e-mail, že si můžeme zdarma změnit datum,pokud chceme. Jelikož nevíme co bude, tak se nám měnit datum nechce, myslíte, že let zruší sami a vrátí peníze? Než změnu letu, tak bych radši voucher, který bych třeba využila v budoucnu. Mám je kontaktovat?

Díky za odpověď

před rokem

Musite pockat kym vam nezrusia let.

před rokem
Avatar uživatele
Petr Dobeš

mam podobny problem... letenky 26.4 do EDI z VIE

zatim jde presunout termin ale uz ted vim ze se nevlezu takze budu chtit penize zpet...

Ma s tim nekdo uz zkusenost?? ve sprave rezervace nic takoveho neni

před rokem
Avatar uživatele Brouk
Brouk

Viz. odpověď od Adama :

Musíte počkat, než Vám zruší let.

před rokem

Vrátily mi všechny peníze. Trvalo to něco málo přes mesic. Takže jsem spokojena

Přidat odpověď
před 11 měs

Ahoj nevíte jak to teď bude když mají rušit všechny lety? Přijdou peníze zpátky automaticky a nebo je nutné někde zažádat? Případně jak... Díky moc

před rokem
Avatar uživatele
Pavel Planespotter

Automaticky nejde nic, je potřeba to řešit

Avatar uživatele tmx
tmx

Easyjet zrušil poplatek za změnu letu (jak datum, tak destinace).

před rokem
Avatar uživatele Eda Novak
Eda Novak

poplatek mozna, ale rozdil v cene letenky nikoliv... jo takhle zruseni zdarma... to by byla jina... ale to by krachly.-)

Dobrý den, dnes před asi hodinou jsem si zakoupila letenky přes tuto společnost pro dvě osoby, ačkoliv jsem zadávala dvě rozdílná jméno lety jsou psány jen na mé jméno, ačkoliv je furt psáno, že se jedna o dva dospělé a dvě sedačky. Myslíte, že by toto mohl být problém?

před rokem
Avatar uživatele
jakob

Pokud je na vaše jméno vystavena faktura tak je to v pořádku.

Pokud máte dvě stejné jména na rezervaci pokuste se co nejrychleji změnit. Nevím jak u easy netu ale některé nizkonakladovky to mají do 24h zdarma

před rokem
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Easyjet to ma taky, do 24h zdarma

před rokem

Děkuji za odpovědi, avšak jsem koukala na stránky a našla ze to činí poplatek 729 korun, pokud mate zkušenost s přepsáním jméno mohu poprosit o radu?

před rokem
Avatar uživatele tmx
tmx

"Celou svou rezervaci můžete zrušit během prvních 24 hodin poté, co ji učiníte, a my vám vrátíme všechny peníze minus poplatek za zrušení."

Cancellations within 24 hours of booking (per booking): £33

Takže není to bezplatně, kdyby někdo zvažoval.

Avatar uživatele
Vlastimil B.

Zdravím, co znamená u easyJetu "standby flight"? Nakombinoval jsem si trasu ze tří letenek a mobilní aplikace hlásí "Your booking contaains a standby flight and cannot be edited on th mobile app. Please contact Customer Service if you need to make any changes to the booking". Běžně s nimi nelétám a appku jsem si stáhl poprvé. Předpokládám, že to nemá nic solečného se standby statusem u overbookingu. Díky.

před rokem
Avatar uživatele J0x
J0x

Osobně bych raději předpokládal, že to má všechno společné s overbookingem a hned bych je kontaktoval. 😊

před rokem
Avatar uživatele eremi
eremi
 • Přidal se před 6 lety
 • Napsal 630 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2019-12-12T10:26:37+01:00)

Jak říká Jox, na jednom z těch letů jsi zřejmě standby a pokud se nevejdeš, tak tě můžou přesunout na jiný let. Máš rezervaci na všechny 3 lety confirmed?

před rokem
Avatar uživatele
Vlastimil B.

Také jsem se lekl, že to má něco společného s overbookingem, ale proč by mi v tom případě chvíli předtím prodali letenku za 16 EUR? Napsal jsem na chat, prý je to sice "a bit confusing", ale s overbookingem to nemá nic společného, jen nemůžu některé změny provádět v aplikaci. Všechny tři lety confirmed. Stejně mi to ale přijde nestandardní;-)

před rokem
Avatar uživatele eremi
eremi

A proč tomu říkají standby flight ti vysvělili? Jelikož to je dost "confusing", protože to opravdu znamená úplně něco jiného.

před rokem
Avatar uživatele
Vlastimil B.

Jo, vysvětlili, dočkal jsem se teď téhle odpovědi: "Standby bookings are not overbookings, they mean not confirmed. I have checked your booking and I see all three flights to be confirmed. Be rest assured, none of them are on standby. I have checked your booking and I see all three flights to be confirmed. Be rest assured, none of them are on standby.It must be a technical glitch, I can send you the booking confirmation email again. I would request you to logout and re-download the mobile app." Appku jsem přeinstaloval, hlášení o overbookingu tam zůstalo.

před rokem
Avatar uživatele
Vlastimil B.

Nikdo jste se s tím u easyJetu nesetkal?

Avatar uživatele Olek
Olek

Ahojte,

letím dnes s Eeasyjetem poprvé a chci si s sebou vzít batoh a zároveň brašnu s foťákem. Píše se tu, že přepravují striktně jen jedno příruční zavazadlo a že EasyJet umožňuje odbavení příručního zavazadla na přepážce za 6 €.

Znamená to, že si nechám za 6 € odbavit batoh a sebou si vezmu na palubu brašnu s foťákem?

Díky!

před rokem
Avatar uživatele Olek
Olek

Odpovím si sám po letu s Easyjetem.

V Krakowě mi zadarmo vzali baťoh mezi zavazadla bez jakýchkoliv problémů.

V Paříži jsem si chtěl nechat dát ten stejný baťoh mezi zavazadla. Narazil jsem však na problém s tím, že tam mají automatické odbavení zavazadel a když jsem ho neměl zaplacené, tak tam zadarmo zkrátka dát nešlo. Řešil jsem to s obsluhou okolo a byli tam asi 4 lidi, kteří se dívali na moji brašnu se zrcadlovkou a říkali, že mě s tím pustí. Ale při boardingu hlásili, že je povolenou pouze jedno zavazadlo a pokud jich bude více, bude se muset doplatit. „Schoval“ jsem si tedy brašnu pod bundu, kterou jsem přehodil přes ruku a šel do fronty. Paní přede mnou měla kufr a v druhé ruce poloprázdnou igelitku s nákupem ze zóny po bezpečnostní kontrole. Musela ji strčit do kufru. Mojí brašny si ta stejná paní zřejmě nevšimla a tak jsem proklouzl. Ale byli tam i lidé, kteří měli kufr a na zádech batohy, ale které byly poloprázdné a taky si jich nevšimly.

Takže suma sumárum… záleží to na lidech a na štěstí. :-)

Před časem zde byl návod jak ušetřit u EasyJet díky kurzovému rozdílu, je ještě dostupný ?

Odpovědět
před rokem

Zdravím, prosím o radu - potřebuji dostat na konci října dvě 14-ti leté děti přímým letem z Prahy do Bristolu a za pár dní zpět. Létá tam přímo pouze Easyjet. Teď jsem zjistila, že společnost zřejmě nepovolí let dětem bez současné přítomnosti osoby 16+. Je nějaká možnost řešení? Samozřejmě na obou letištích je bude čekat dospělák, ale letěly by sami.

Díky za pomoc.

před rokem
Avatar uživatele
Kryštof Hájek

Ahoj, s easyJetem bohužel řešení asi nenajdete, děti pod 16 let samostatně nepřepraví. Jedinou možností je asi let s British Airways do Londýna s tím, že tam někdo pro děti dojede.

Načíst všechny komentáře
Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před rokem
Navrhni úpravu