O aerolince EasyJet

Letecká společnost easyJet je významným evropským dopravcem patřícím do kategorie nízkonákladových aerolinek. Provoz soustředí zejména na území Spojeného Království.

EasyJet provozuje leteckou flotilu složenou z letadel Airbus A319 a A320 v typicky oranžových barvách.

Průvodce pro tebe napsal David Eiselt

Letenky

Nejlevnější letenky s easyJet zakoupíte přímo na stránkách www.easyjet.com, ideálně co nejdříve. Aerolinka s blížícím se odletem ceny postupně zvyšuje. Nejlevnější letenky jsou tak skutečně třeba 6 měsíců před odletem.

Letenku si zakoupíte na těchto linkách:

 • Praha – Amsterdam, Basilej, Belfast, Benátky, Berlín, Bristol, Edinburgh, Londýn (Gatwick, Stansted i Luton), Manchester, Miláno, Neapol a Southend u Londýna,
 • Vídeň – Amsterdam, Berlín, Bristol, Edinburgh, Londýn, Lyon, Manchester, Neapol a Ženeva,
 • Drážďany – Basilej.

EasyJet se neřadí k těm absolutně nejlevnějším low cost dopravcům a nabízí spíše lety na hlavní evropská letiště v přijatelném cenovém rozpětí 2.000–3.500 Kč za zpáteční letenku.

EasyJet sice umožňuje na svých webových stránkách rezervovat více letů najednou, rezervace jednotlivých letů se však vždy berou jako oddělené a tudíž všechny "přestupy" jsou negarantované – v případě zpoždění prvního letu a uletění následujícího nevzniká nárok na jakýkoliv servis nebo zajištění náhradního letu.  

Najdi nejlevnější letenky

Zavazadla

Příruční zavazadlo lze přepravit zdarma bez omezení váhy, ale při dodržení rozměrů 45 x 36 x 20 cm. Kufr nesmí přesahovat ani o 1 cm! Přepravuje se striktně jen jeden kus zavazadla, není povolena navíc ani malá kabelka.

EasyJet umožňuje odbavení příručního zavazadla na přepážce za 6 €.

Zapsané zavazadlo lze dokoupit v průběhu rezervace letenky s váhovým omezením 20–32 kg. Cena se vypočítává v závislosti na zvolené hmotnosti a délce letu (cca 600–1.200 Kč za let).

Kočárky jsou přepravovány zdarma a přeprava zvířat není povolena.

Odbavení

Odbavení na letišti je zpoplatněno, využijte následující možnosti.

Online odbavení je u easyJet dostupné v době 30 dní až 2 hodiny před odletem. Vytištěnou palubní vstupenku lze nahradit elektronickou díky mobilním telefonům a aplikaci easyJet. Vygenerovaný čárový kód ukážete na displeji mobilu obsluze letiště.

Služby během letu

Občerstvení je u easyJet pouze za poplatek.

Kontakt

Při řešení problémů s letenkami od easyJet, jako jsou změny časů letu, nefunkční online odbavení apod. existují tři možnosti jak easyJet kontaktovat, všechny v anglickém jazyce:

 • Online chat – nejrychlejší a nejjednodušší možnost, 
 • Telefonní číslo +44 330 365 5454, platíte za běžný mezinárodní hovor, 
 • Oficiální Facebookový profil easyJet – využijte zde možnost zaslání soukromých zpráv, přes které se spojíte se agentem, 

Všechny kontakty jsou dostupné denně od 8 do 20:00.

Při řešení kompenzace za zpožděný nebo zrušený let easyJet vyplňte speciální formulář na webu aerolinky.

302 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele iva.mikulaskova
iva.mikulaskova

Ahoj, moc prosím o radu- delší dobu máme koupeny letenky na La Palmu na listopad. Včera přišel mail s tím, že zpáteční let ruší, let tam prozatím zůstal. Nabízejí 3 možnosti: 1. switch to another flight for free, 2. get a voucher for the full value of your booking nebo 3. refund for the full value of your booking. Nejsem si jista, zda případně dostanu celý refund za obě letenky (ač letenka tam zrušená není, nicméně letenky byly kupované dohromady, mají jedno číslo rezervace). Může mi prosím toto někdo potvrdit/vyvrátit, máte s tím někdo zkušenost? Samozřejmě plánuji se obrátit přímo na easy jet, ale tady to asi bude rychlejší. A ještě než se rozhodnu co a jak dál, nevíte prosím, zda je změna letu s doplatkem rozdílu? Níže tady byl zmíněn doplatek, předpokládám, že tedy ano. Moc díky za radu! Iva

před 10 měs
Avatar uživatele Nicaragua
Nicaragua
 • Přidal se před 6 lety
 • Napsal 16 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2021-10-16T12:53:40+02:00)

Refund se týká obou letů, pokud byly nakoupeny pod jednou rezervací a byl zrušen jen jeden. Při změně letu na jiny termín po zrušení neřešíte žádný doplatek. Spíš mě překvapuje, že EasyJet pravděpodobně zúžil možnost rebookingu už jen na stejnou linku. Původně šlo změnit zrušený let na jakykoliv jiný v nabídce aerolinek, později to zúžili pouze na lety ze stejné země odletu a příletu a nyní to vypadá, že zrušený let můžete přebookovat na jiny termín, ale už to půjde jen na La Palmu. Co lze přičíst k dobru EasyJetu, že plný refund vyřizují rychle, ale když se podařilo koupit Kanáry za super cenu, je škoda to rušit, tím spíš že ještě nedávno šlo změnit na jiný ostrov.

před 10 měs
Jan Vidim
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 199 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2021-10-16T13:32:25+02:00)

Nene, pořád platí že musí být stejná země odletu a příletu, minulý týden jsem psal na support

před 10 měs
Avatar uživatele Nicaragua
Nicaragua

Díky, dobrý vědět. Taky bych se nenechal odbýt a zkusil přes jejich customer support, ale pravda je, že jednoduše a sám si to už nepřehodíš. Webovka i appka nabízí jen změnu termínu, ale bez alternativních letišť na odletu a příletu. Řeším stejný problém jako Iva, taky mi zrušili La Palmu v sobotu na odletu, ale čekám na vypsání aspoň října 2022, neb díky levným letenkám a jiným plánům nemám do té doby kam přebookovat.

před 10 měs
MIGUELAS
 • Právě online
 • Přidal se před rokem
 • Napsal 149 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2021-10-16T22:59:03+02:00)

U té La Palmy se jedná o rušení kdysi přidaných sobotních letů (pokud se bavíme o Berlíně). Už před výbuchem sopky, když jsem kupoval já úterní rotace mi ty sobotní přišly podezřelé a náchylné na rušení, proto jsem do nich už v srpnu nešel. Ty úterní lety stále drží. Však by neměl být problém si vybrat týdenní pobyt od úterý do úterý.

Dobrá zpráva je, že pokud zruší i ty úterní tak podle vašich reakcí EJ vrací peníze rychle, protože z jejich letového řádu bych si aktuálně nebyl schopen vybrat alternativy.

Já mám 30.11.-7.12., zatím drží. Jak píšu, kupoval jsem dlouho před možnou erupcí sopky, nejsem taková hyena abych se jezdil dívat na utrpení lidí, čekal jsem ale, že letů spíše bude přibývat (kvůli atraktivity místa) než ubývat.

před 10 měs
Avatar uživatele Nicaragua
Nicaragua
 • Přidal se před 6 lety
 • Napsal 16 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2021-10-16T23:28:29+02:00)

Jojo, ty soboty přidali z Berlína nedávno. Původně jsem to měl vymyšlený na Tenerife, lodí přes Gomeru na La Palmu a odtud zpět. Ale jak pořád něco přikupuju, času je čím dál míň. Na týden La Palma nehrozí, i když je to nádherný ostrov a s minimem turistů. Byl jsem tam už před pár lety s přestupem na Gatwicku a paráda. Ale týden je moc. Škoda, že to vrátili jen na úterní rotace.

před 10 měs
Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
 • Přidal se před 6 lety
 • Napsal 855 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2021-10-16T23:33:53+02:00)

@Miguelas: Co to plácáš o dívání se na utrpení lidí? Jako myslíš, že bys tam viděl někoho naříkat nad jeho rozbořeným domem? BTW, kdo si postaví dům na aktivní sopce, musí počítat s tím, že se občas probudí. Tato sopka aspoň neohrožuje životy lidí např. laharem nebo pyroklastickým proudem jako mnohde jinde.

Pokud si teď někdo koupí letenku na La Palmu, jede tam kvůli sledování úžasných přírodních sil, kterými jsou stvořeny tyto ostrovy (a řekl bych, že velká většina atraktivních ostrovů na světě). Nebo se může pohybovat pouze na severu a SV ostrova, kde kromě uzavření pláže Nogales není žádné větší omezení. Erupce se dá pozorovat i z dálky z Roque de los Muchachos, kde určitě nikoho naříkajícího neuvidíš.

Vzhledem k tomu, že mnoho lidí (možná většina) jezdí i na La Palmu kvůli plážím a zrovna ty nejpopulárnější jsou poblíž lávy vtékající do moře a tudíž je tam zákaz koupání a kouř s popílkem v té oblasti taky není moc příjemný, tak bych spíš čekal, že zájem o La Palmu moc nebude, dokud bude erupce.

před 10 měs
MIGUELAS
 • Právě online
 • Přidal se před rokem
 • Napsal 149 komentářů
 • Poslat zprávu

Libore, nezlob se, já tam za tím účelem wow efektu nejedu. Při tvém výkladu situace se divím, že tam nelétají všechny aerolinky za astronomické částky.

Přidat odpověď
před 10 měs
Avatar uživatele P.
P.
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 4 komentáře
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2021-09-16T11:42:07+02:00)

Aktuálně, už třetí den mi nejde se odbavit. :-(

Také máte ten problém?

Edit: už nic, se mi to povedlo přes tu jejich appku.

Odpovědět
před 11 měs
divan
Odpovědět
před 11 měs
Avatar uživatele Libor_S
Libor_S

Napsali mi vcera mail, ze posunuji muj let 4592 SPC - BER o 1,5 h. driv a ze si musim udelat znovu check-in. V aplikaci nebo na webu maji tento let posunuty jen o pul hodiny a v aplikaci me berou jako s provedenym check-inem na ten o pul hodiny posunuty cas. Mohu to v klidu nechat byt, pokud nebude pripadne jina zmena?

Odpovědět
před 12 měs
divan
Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele Brouk
Brouk

Zdravím,

nemáte prosím někdo kontakt na EZY kde bych mohl řešit problém s refundem za zrušený let ?

V rámci možností bezplatné změny letu jsem měnil let s doplatkem 6,4 EUR . Nyní byl let zrušen, odmítl jsem změnu či voucher a požadoval refundaci. Tato byla nyní vyřízena s tím, že jsem obdržel pouze doplatek 6,4 EUR, ale původních 293 EUR nepřišlo ?

Využil jsem zatím obecný zákaznický formulář, uvítal bych nějaký cílenější kontakt.

Díky moc.

před rokem
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
 • Přidal se před 4 lety
 • Napsal 760 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2021-01-22T18:26:54+01:00)

Cau,

Podle me bude idealni tam zavolat a to bude asi nejrychlejsi reseni, +44330 3655454

před rokem
Avatar uživatele Brouk
Brouk

Díky za info, telefon je pro zdatnější komunikátory v AJ, než jsem já. Raději e-mail...

před rokem
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Email nejaky mam customer.service@easyjet.com

před rokem
Avatar uživatele Brouk
Brouk

Ještě jednou děkuji ! Tento kontakt jsem také našel - již využil a dokonce mám již zpětnou reakci. Zádrhel bude v platebních kartách. Mezi jednotlivými platbami jsem měnil kartu ( pro pokus zneužití). Byl jsem ubezpečen MB, že přes "zrušenou" kartu lze na účet peníze zaslat, což v případě refundu od AirMalta proběhlo OK. Poskytl jsem EZY požadované informace, tak uvidíme....

Martina _32
 • Přidal se před 2 lety
 • Napsal 4 komentáře
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2021-01-20T12:48:47+01:00)

Caute, nevite prosim, jak je to aktualne s pridanim odbaveneho zavazadla a sedadel az po zakoupeni letenky? Rada bych v pripade, ze se zmeni pravidla pro cestovani, prisla o co nejmensi castku.. ale nemuzu se nikde docist, jestli jde pak ve sprave rezervaci pridat sedadla a zavazadlo za stejnou cenu, jako behem rezervace letenek. Diky!

před rokem
Avatar uživatele Deny
Deny
 • Přidal se před 6 lety
 • Napsal 68 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2021-01-22T19:22:35+01:00)

jestli ti to pomůže, tak jsem se podívala do své rezervace na nabídku dokoupení zavazadel:

15kg odbavené zavazadlo

38,99 € na let

23kg odbavené zavazadlo

46,24 € na let

26kg odbavené zavazadlo

61,24 €61,24 € na let*

BER>LPA

před rokem
Martina _32

Diky, celkem pomohlo! To je zhruba podobne, jako pri kupovani letenky.. za jak dlouho letis?

před rokem
Avatar uživatele Deny
Deny

Příští týden, ale asi spíš neletím, uvidíme

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
 • Přidal se před 4 lety
 • Napsal 760 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2021-01-05T13:56:45+01:00)

Tak Easyjet mi vystavil voucher, co se neda uplatnit online, zrejme novinka 🙃 a musi se tam volat, aby ho customer service zpristupnil, coz mi nevadi, ale treba moji rodice, co neumi zadny cizi jazyk - pro ne by to bylo slozite, Easyjet je stale cim dal vic unfriendly

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Ahoj, máte nějaký nápad jak obejít tu nesmyslnou politiku kabinových zavazadel Easyjetu? Zatím je podmínka zakoupení sedadel, které stojí od 26 eur do 32 eur na mnou vybraný dvouhodinový let, což stojí úplně stejně jako letenka. Ve dvou jsou tak náklady hned 60 eur, což je teda dost a výhoda Easyjetu odpadá. Nemyslel jsem, že to někdy napíšu, ale zlatý Ryanair a jejich priority, které beru nejčastěji kolem 10 eur...

před rokem
Avatar uživatele Deny
Deny

Myslela jsem že se to dá řešit dokoupením Hands Free po 7 eurech/16 eur pro rodinu, přičemž se teda větší palubní zavazadlo musí odbavit do podpalubí na té jejich drop off přepážce

před rokem
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
 • Přidal se před 4 lety
 • Napsal 760 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2021-01-02T22:52:36+01:00)

To jde zrejme dokoupit az po zakoupeni letenky, protoze moznost hands free nikde nevidim, a uz jsem to nasel: https://u2-pops.egatesoln.com/pr...tail/10151, tak to se da prezit 😊

před rokem
Avatar uživatele milka _2
milka _2

V jakém kroku se dokoupí kabin.zavazdlo? Hands free po 7Eurech, jak radí Deny, při nákupu letenky? Došla jsem už k vyplnění údaje osob a zatím pouze buď k sedadlu nebo odbavené. Díky

před 5 měs
Avatar uživatele
Kryštof Hájek

Já možnost dokoupení příručního zavazadla vidím ve třetím kroku.

1. Výběr destinace a termínu

2. Výběr sedačky, případně přeskočení

3. Výběr příručního zavazadla

před 5 měs
Avatar uživatele Deny
Deny

To laciný handsfree už bohužel zrušili

Přidat odpověď
před 5 měs
Avatar uživatele Alena Svobodová
Alena Svobodová

Mno, koupila jsem si teď až do konce května letenky v akcích, ale jenom tři, po Evropě a celkem za něco málo přes tři a půl tisíce. Přesně z tohohle důvodu. Změny pravidel u zavazedel, změny času odletů a pomalu ze dne na den země zavádějí povinnost testů, který vyjde dráž než levná letenka po Evropě. Jako nízkonákladovky vydrží. Otázka je, do jaké míry budou mít zájem o pražské letiště. Jenomže pražské letiště zase nemůže fungovat jenom na charterech a letenkách do Londýna za osm tisíc. Obávám se, že ti idioti ani nezavedou levné spojení s Vídní, to by Čehuny asi moc rozmazlili, že jo.

před rokem
Bič boží

Jsem naprosto strizliv a soudny, cesky vladnu, ale WTF? Co bylo prosim smyslem prispevku? A s testy v kazdem vlakne jdete vite kam.

Bič boží

Takze od unora zapomente na bezplatne standard velke kabinove zavazadlo!

breakdown of the changes

From 10th February 2021, the seat you have booked will determine what bags you are able to bring on board.

All customers can bring on board one small cabin bag (max. 45 x 36 x 20 cm), and this must fit under the seat in front of them.

Customers who have booked an Up front or Extra legroom seat can also bring on board a large cabin bag (max. 56 x 45 x 25 cm), which must fit in the overhead locker. These seats can be selected at the time of booking, or at any time before you check-in via Manage Bookings, or by contacting our Customer Service Team.

If you do have a large cabin bag but do not want to purchase one of these seats, we offer Hands Free as an alternative. This allows you to drop your large cabin bag at easyJet Plus Bag Drop in the check-in area, and it’ll be amongst the first to be delivered when you arrive at your destination.

What this means for your upcoming trip

As you are due to travel on or after 10th February 2021, and at least one of your flights contains a Standard seat or you have not yet selected a seat for the flight, this affects what you are able to bring on board. However, because you booked before these changes were announced, we would like to offer you Hands Free, free of charge, for the affected flights.

IMPORTANT: To take advantage of Hands Free, free of charge, on this trip, please present this email in printed or digital format to our team at easyJet Plus Bag Drop for each of your flights.

Please be aware that if you bring a large cabin bag to the Departure Gate without the correct seat selection, we will have to place this in the hold, and charges will apply. We therefore strongly encourage you to take advantage of the Hands Free for free offer above, or update your booking to add the correct seat. This can be done via Manage Bookings on our website or mobile app, or by contacting our Customer Service Team.

Please ensure you check your baggage allowance for each of your flights, as these may differ.

Yours sincerely,

easyJet Customer Services

před rokem
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
 • Přidal se před 4 lety
 • Napsal 760 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2020-12-01T11:37:43+01:00)

Taky mi to ted prislo😢 at jdou s tim nekam...uz nevidim zadnou vyhodu s nimi letat...

před rokem
Jan Vidim
 • Právě online
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 199 komentářů
 • Poslat zprávu

Mohli by zlevnit. Třeba na léto tam teď mají zlomkové ceny oproti w6 a fr

před rokem
Avatar uživatele Deny
Deny
 • Přidal se před 6 lety
 • Napsal 68 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2020-12-01T12:00:24+01:00)

Já jsem tak naštvaná :( Navíc těch rezervací mám víc a e-mail o bezplatném Hands Free mi přišel jen pro jednu. Přišlo vám to bezplatné Hands-free z Prahy, někomu? Z Berlína přišlo

před rokem
Avatar uživatele
Leoš Literák

Hands free per passenger £7, family bundle £16. A Family Bundle consists of one cabin bag per person where all persons are on a single booking. The max number of passengers for the group bundle is 6.

před rokem
Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1

Opravdu hrozná tragédie :-) To už se fakt nebude dát létat. A to ještě nezačaly aerolinky zdražovat. Až to příští rok v druhém pololetí přijde, budou tady všichni na psychologa.

před rokem
Avatar uživatele
Leoš Literák

Co bych za těch 16€ před rokem a půl v Benátkách dal. Tam jsem si je nenechal odbavit a pak jsme se v přeplněné frontě snažili vecpat batůžky/kabelky do kufrů.

před rokem
Avatar uživatele
Sue Ellen Ewing

Take it easy like EasyJet.

Premiumletenkář

Jiste se to zde probíralo několikrát. Easyjet mi porušil 7 letů UK-CZ-UK, nabízí 3 možnosti, z nichž varianta 1 se zdá býti poměrně velkorysá. Pakliže EZY přežije, my přežijeme a začne se zase někdy létat.

Please see below the three options that are available to you:

1. Switch to another easyJet flight for free . You can change to another flight yourself via Manage Bookings. Excludes route changes to/from Israel, Egypt, Jordan, Turkey, Morocco.

2. Choose a voucher for the full value of your ticket. The voucher is valid for 12 months from the date of issue and gives you the flexibility to book travel to anywhere when you're ready to fly. You can request the voucher yourself via Manage Bookings.

3. If the above options are not suitable and you would prefer a refund, you can request this yourself via Manage Bookings. Due to the exceptionally high volume of requests that our Customer Services Team are receiving during these challenging times, it’s taking us a little longer than usual to process these.Our team our working hard to process requests as quickly as possible and we are currently processing these within 30 days. Once you have submitted an online refund request, you can track the status of your request here

před rokem
Avatar uživatele Deny
Deny

variantu 1 jsem již využila, chyták v tom není a bylo to dost dobrý. Odletové letiště se dá taky změnit

před rokem
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
 • Přidal se před 4 lety
 • Napsal 760 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2020-10-13T20:05:53+02:00)

Jj 1 byla super :) taky jsem vyuzil, jsou fakt velkorysy

před rokem
Bič boží

Takze zmena! Destinace jiz nelze menit, toliko priletove/odletove letiste v puvodne bookovane destinaci.

We are very sorry for the disruption to your flight and apologise for the inconvenience this will have caused you.

You have the following options:

Switch to another easyJet flight for free. This includes the option to select a different arrival and departure airport within the same country of the original booking if you wish.

před rokem
Avatar uživatele Deny
Deny

A sakra :( Já s tím počítala

Dobrý den, Easyjet mi zrušil let a já nevím, jestli se voucher dá rozdělit- bohužel jsme měli letět 4. Pokud mi vystaví jen jeden voucher, můžu použít jen část vystavené hodnoty a druhou část si ponechat na přístě? Bohužel tohle nedokážu na jejich stránkách dohledat.

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele Breathe
Breathe

Madeira z Berlína za 60 euro, příklad termínu 5.12 až 12.12.

Odpovědět
před 2 lety
Avatar uživatele
Jakub Langer

Easyjet chce asi nalakat. Prave jsou tam lety ze Spanelska a Kanaru do Berlina za 3-5 euro (rijen 2020 - leden 2021).

před 2 lety
Avatar uživatele Deny
Deny

No, zkusila jsem to na únor. Uvidíme

před 2 lety
Avatar uživatele
Jakub Langer

Vse levne poleti v zime na nove letiste Berlin Brandenburg (BER). Napriklad Innsbruck, Ljubljana, Mallorca, Valencia, Sevilla. Mirne drazsi i Fuerteventura, Lanzarote, Agadir, Marrakech, Aqaba.

před 2 lety
Avatar uživatele Deny
Deny

Už žádný pokoušení. Vzala jsem Gran Canarii :) Na Brandeburg jsem zvědavá

Přidat odpověď
před 2 lety

Dobrý den,

máte někdo zkušenosti s vracením peněz za zrušený let? Vím, že toho mají teď hodně, ale v mailu psali do 12ti dnů a už to bude měsíc a peníze stále nemám.

Děkuji za odpověď 🙂

před 2 lety
Avatar uživatele tmx
tmx

Já dostal půlku rezervace (zpáteční let) za 6 dní od storna a žádosti o refund. Let tam zatím po 30 dnech nic.

před 2 lety

U mě to už je taky měsíc a stále nic. Dám tomu ještě dva, tři týdny a pak půjdu asi přes chargeback..

před 2 lety

Já čekám už do března a nic.....nevím, zda vůbec peníze někdy dostanu zpátky :-( dá se jim někam napsat? zkoušel jste někdo a reagovali? Díky moc

před 2 lety

Tak dnes jsem se konečně dočkal! Po 2 měsících peníze vráceny na kartu. EasyJet se ukázal jako víc fair play než Swiss od kterého čekám na refund už tři měsíce a nulová komunikace. (zažádal jsem proto už o chargeback u své banky tak uvidíme)

před 2 lety

My měli odletět 22.června na Sicilii, 10dni před odletem mi zrušili let tam a zpáteční pustili o dvě hod. Poslali mi mejl, zda chci voucher nebo bezplatne změnit termin a nebo peníze. Vyplnila jsem formulář na vracení peněz a minuly týden mi poslali celou castku.Takže za mě také spokojenost.

Přidat odpověď
před 2 lety

Zdravím, v lednu jsme si koupili letenky od easyjet Berlín- Catania, odlet 22.6.2020. Vzhledem k situaci to vypadá,že se letos nikam nepodíváme. Zatím nám přišel e-mail, že si můžeme zdarma změnit datum,pokud chceme. Jelikož nevíme co bude, tak se nám měnit datum nechce, myslíte, že let zruší sami a vrátí peníze? Než změnu letu, tak bych radši voucher, který bych třeba využila v budoucnu. Mám je kontaktovat?

Díky za odpověď

před 2 lety

Musite pockat kym vam nezrusia let.

před 2 lety
Avatar uživatele
Petr Dobeš

mam podobny problem... letenky 26.4 do EDI z VIE

zatim jde presunout termin ale uz ted vim ze se nevlezu takze budu chtit penize zpet...

Ma s tim nekdo uz zkusenost?? ve sprave rezervace nic takoveho neni

před 2 lety
Avatar uživatele Brouk
Brouk

Viz. odpověď od Adama :

Musíte počkat, než Vám zruší let.

před 2 lety

Vrátily mi všechny peníze. Trvalo to něco málo přes mesic. Takže jsem spokojena

Přidat odpověď
před 2 lety

Ahoj nevíte jak to teď bude když mají rušit všechny lety? Přijdou peníze zpátky automaticky a nebo je nutné někde zažádat? Případně jak... Díky moc

před 2 lety
Avatar uživatele
Pavel Planespotter

Automaticky nejde nic, je potřeba to řešit

Přidat odpověď
před 2 lety
Avatar uživatele tmx
tmx

Easyjet zrušil poplatek za změnu letu (jak datum, tak destinace).

před 2 lety
Avatar uživatele Eda Novak
Eda Novak

poplatek mozna, ale rozdil v cene letenky nikoliv... jo takhle zruseni zdarma... to by byla jina... ale to by krachly.-)

Přidat odpověď
před 2 lety

Dobrý den, dnes před asi hodinou jsem si zakoupila letenky přes tuto společnost pro dvě osoby, ačkoliv jsem zadávala dvě rozdílná jméno lety jsou psány jen na mé jméno, ačkoliv je furt psáno, že se jedna o dva dospělé a dvě sedačky. Myslíte, že by toto mohl být problém?

před 3 lety
Avatar uživatele
jakob

Pokud je na vaše jméno vystavena faktura tak je to v pořádku.

Pokud máte dvě stejné jména na rezervaci pokuste se co nejrychleji změnit. Nevím jak u easy netu ale některé nizkonakladovky to mají do 24h zdarma

před 3 lety
Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak

Easyjet to ma taky, do 24h zdarma

před 3 lety

Děkuji za odpovědi, avšak jsem koukala na stránky a našla ze to činí poplatek 729 korun, pokud mate zkušenost s přepsáním jméno mohu poprosit o radu?

před 3 lety
Avatar uživatele tmx
tmx

"Celou svou rezervaci můžete zrušit během prvních 24 hodin poté, co ji učiníte, a my vám vrátíme všechny peníze minus poplatek za zrušení."

Cancellations within 24 hours of booking (per booking): £33

Takže není to bezplatně, kdyby někdo zvažoval.

Přidat odpověď
před 3 lety
Načíst všechny komentáře
Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 7 měs
Navrhni úpravu