Neviem, ci sa da k nejakemu moru v sezone dostat este lacnejsie :) .

W6 Budapest - Podgorica August

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Neviem, ci sa da k nejakemu moru v sezone dostat este lacnejsie :)


image-2.jpg
image-3.jpg

0

gdansk je tam podobne, za 20 euro s WDC cisty vikend

0 Citovat

Z Podgorice k moru to je ale ešte kus cesty.

0 Citovat

Tak zas tolik ne, půl hodinky busem :)

0 Citovat

presne, ked si predstavim nejake Antalya chartre a potom este hodinu a pol busom do hotela... 

0 Citovat

Neviem, ci by som chcel byt tyzden pri mori v Gdansku :D ale tak ...

No a nie je to ziaden kus cesty, 12 minut peso od letiska je vlakova "Stanica" Aerodrom a za nejakych 48 minut si v Bare resp. za 40 v Sutomore, cena listka 2,4 €.  Ak by mali modernejsiu vlakovu dopravu, tak by hadam tych 35-40 km dali aj rychlejsie.

Nejako mi pridete zhyckani :D Ani nepametam (a ci vobec) bolo nejake letisko, kde by sa netrebalo k plazi terigat minimalne 3\4 hodinu.  Mozno chodim po zlych destinaciach, ale Malta, Larnaca,Heraklion,Santorini,Alghero, Tel-Aviv, Neapol, Burgas, Thessaloniki, Ateny, Faro ... tam to aj na hodinu a viac tahalo :)
0 Citovat

Gdansk kúpený, ale len čistý víkend :)) ale kludne v lete aj tyzden, tam je toho vela v meste a okoli.

btw. vsak v Burgase mas Sarafovo hned pred letiskom, na plaz to mas z terminalu 15 minut pesi max :)

0 Citovat

Jinak teda jen technická, když už používáš světácky ten kód aerolinky místo názvu, tak Wizzair má kód W6, W7 jsou Wings of Lebanon :)

0 Citovat

Rejpale:-))

0 Citovat

To jsem celej já, nicméně myslím, že daleko jednodušší a pro mnohé přehlednější je místo kódu aerolinky napsat prostě a jednoduše Wizzair :)

0 Citovat

Za podobne ceny jsme letos cestovali z Katovic v oblibenem ceskem terminu a to odlet 29.6 v patek 15:00 az do 09:07, kupoval jsem to urcite pul roku dopredu. BTW z Podgorickeho letiste , jezdi prijemny vlak za 2 Euro az k mori, děti jizdne zdarma.  Prosli jsme se pesky na nadrazi cca 12 - 15 minut do pohody. Nas plan byl Sutomore, Sveti Steafan, Budva (Nic moc pro me, asi jako Chorvatsko, Primorsko tisice lidi vsude) a nakonec Kotor.

0 Citovat

Samozrejme spravna poznamka eremi :) Zrovna vtedy som pozeral lety na Volotea kt. ma kod V7, takze som to nakoniec v nadpise doplietol. Hanba mi, ze neviem kod aerolinky s ktorou uz mam skoro 50 preletov :)

0 Citovat

V pohodě, prostě si myslím, že je lepší napsat prostě název aerolinky a navíc zrovna Wings of Lebanon, to mi fakt nedalo :)

0 Citovat

Dává někomu smysl Podgorica na víkend s přistáním v sobotu po 13 hodině a odletem v neděli 10:50? Mně moc ne (obzvlášť kvůli nutnosti autobusu do BUD nebo páteční večerní letence za 400-800 Kč s FR). Na druhou stranu tam podle webu moc zajímavých míst není. Teď se to dá stlačit na cca 20 €.

P.S. Na první polovinu roku už mám v plánu 17 dní pracovního volna... Proto opravdu ne žádný různě prodloužený víkend a pracovní notebook se o pár cm nevejde do nových pidi rozměrů zavazadel.

0 Citovat

Otázka, co od takového výletu člověk čeká. Ale pokud vše poletí tak, jak má, tak už cca kolem 15:00 můžeš být na pláži v Budvě nebo Sutomore a udělat si tak příjemné odpoledne. Jen nevím, zda se kvůli tomu harcovat do/z BUD no... 

0 Citovat

Tady jsem si našel routing BUD - TGD - SXF a 7 hodin autobusem do Budapešti je už dost za hranou "rozumně šílených" víkendovek. Bohužel páteční večerní let PRG-BUD za 259, se s levnými lety TGD-SXF míjí min. o týden :D

0 Citovat

Michal napsal(a):

P.S. Na první polovinu roku už mám v plánu 17 dní pracovního volna... Proto opravdu ne žádný různě prodloužený víkend a pracovní notebook se o pár cm nevejde do nových pidi rozměrů zavazadel.


Keď si zamestnaný človek, tak by to nemusel robiť problém doplatiť ten priority. Ako cestujlevne, ale zase netreba byť za každú cenu sociálny prípad, najmä na Balkáne :)

0 Citovat

Priority odmítám z principu. Jako nějaký buržoj, fuj. A ještě ke všemu stát pomalu ještě delší frontu než nonpriority? Děkuji, nechci. 

0 Citovat

Nikto ťa nenúti stáť v priority. Narážam na veľkosť bagáže, ktorá vyzerá byť neprekonateľný problém :)) a potom musíš vymýšľať šialené vikendovky, ktoré by som už ani ja nedával a to dávam iné retardácie :)

0 Citovat

Michal napsal(a):

Dává někomu smysl Podgorica na víkend s přistáním v sobotu po 13 hodině a odletem v neděli 10:50? Mně moc ne (obzvlášť kvůli nutnosti autobusu do BUD nebo páteční večerní letence za 400-800 Kč s FR). Na druhou stranu tam podle webu moc zajímavých míst není. Teď se to dá stlačit na cca 20 €.

P.S. Na první polovinu roku už mám v plánu 17 dní pracovního volna... Proto opravdu ne žádný různě prodloužený víkend a pracovní notebook se o pár cm nevejde do nových pidi rozměrů zavazadel.

Smysl to nedává, jelikož v Podgorici nic není a zbytek Černé Hory je nádherný, hlavně příroda. Takže pokud si potřebuješ jen odškrtnout další zemi - když Tvoje cestování z mého pohledu vypadá, že je přesně o tomhle - potom ano, jinak je to hloupost.

0 Citovat

tonic napsal(a):

Nikto ťa nenúti stáť v priority. Narážam na veľkosť bagáže, ktorá vyzerá byť neprekonateľný problém :)) a potom musíš vymýšľať šialené vikendovky, ktoré by som už ani ja nedával a to dávam iné retardácie :)

Na to, že tam pojedu jen na padrina "s kabelkou", mi nedává smysl k letence za 5 € přikupovat za nějakých 8 € priority. 

@eremi: Takové reterdácie ako píše tonic mě lákají jen napoprvé, když je tam pro mě něco zajímavého, anebo fakt super hyper cena, i když tam nic moc zajímavého není (r/t za necelých 20 € + hypotetický připoj do BUD za 259,-, by podmínku splnil, ale chtělo by to pozdější stmívání než je v únoru). Země jen pro odškrtnutí je pro mě tak Kosovo.

0 Citovat

Kosovo sa neodskrtava :P

0 Citovat

Minimálne na Slovensku :)))

0 Citovat

Osobně bych na Balkáně žádnou zemi jen tak neodškrtával. Ale jinak Kosovo si zase v pohodě na rozdíl od Slováků odškrtnout můžeme, to je fakt :)

0 Citovat

V Podgorici nam nevedeli predat ani pohladnicu, pretoze neni co nanu dat. Jeden nezaujimavy stlp a hotovo. Kvôli tomu by som tam urcite nelietal, to mesto je ako zatrest ... zvysok MNE je fajn, ale je to na viac ako 18h. Mne osobne pridu taketo otocky sialene, ked som cital posledne Michalove cestopisy, tak som len krutil hlavou. Ved je to len same ponahlanie sa, vstavanie o 3 rano, ci noc na letisku ... slusna zataz pre organizmus, ale ved proti gustu ...  

0