Jaké zkušenosti máte s Rynairem? Letím s nima poprové a nejradši bych to zrušil... Lze zrušit nějak rozumně letenku od nich, když od nákupu neuplynulo ani 24h? Jak je to s "příručníma" zavazadlama? Nikde to tam nemůžu najít. Jelikož jedu na Sardinii, tak budu mít sebou krémy apod. Nevyházejí mi to? Díky .

Ryanair - obecně

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Ja vzdycky jezdim na Schönefeld mestskym vlakem S-bahn. Vzdyt to letiste ma i svoji vlastni vlakovou zastavku, oficialne se ted jmenuje  "Flughafen BER - Terminal 5 (Schönefeld)". Tam jezdi mestsky vlak kazdych zhruba 20 minut. Navic vlaky S-bahn se da cestovat a prestupovat po celem Berline, je to takove nadzemni metro. A z nadrazi je to pak do budovy letiste 3 minuty pesky...

0 Citovat

Jasne :-)) jaksi se mi to presmyklo a ja myslel cestu z nadrazi v Mnichove do Memmingenu ,asi tim ,ze v Berline jsme vzdycky spali a na letiste nebo z nej  jsme nikdy nejeli primo Ono by me to hned trklo, az vystoupim v Berline z vlaku samozrejme S-bahn ,leda bych jel z CR busem primo na letiste ,ale je to casove na stejno a vlak je pohodlnejsi 

0 Citovat

před Vánocemi vůbec  zavazadla nekontrolovali.

 

suomi.finland napsal(a):

Ahoj, chtel bych se zeptat - s Ryanair letam casto, ale vzdy jen s bezplatnym zavazadlem 40x25x20 cm. Tentokrat ale chci vzit krome toho i velky fotak s teleobjektivem, ktery se mi do batohu nevejde. Mohu s tim projit pres kontrolu, kdyz budu mit krome toho maleho batuzku na zadech jeste pres rameno zavesenou fotografickou brasnu s onim fotakem - bere se to jako zavazadlo nebo ne? Diky

0 Citovat

V Atenach vcera kontrolovali jestli mam jen jeden batoh i kdyz ten muj nebyl vubec malej ale to nikdo neresil,stejne v tom letadle bylo dohromady 50 lidi.Btw super let do Vidne operated by Lauda,takze sme vystupovali pres tunel primo do tranzitu a ted tady chrapeme a cekame na dalsi do Barcelony.Testy ani zadny jiny papiry nebylo potreba.

0 Citovat

Právě přišlo oznámení o zrušení PRG - STN a navazující STN - FUE na konec ledna, cesta zpět ACE - STN, STN - PRG drží, smutná to doba, člověk už je smířený s testem na cestu a stejně se do destinace nedostane

0 Citovat

Ryan ma teda solidni vykyv cen letenek 😀 tu za 293 jsem koupil vcera vecer za 20, to to za ten den strasne poskocilo


541e03a5-c3b9-4353-b520-dae4e96129b9.jpeg

0 Citovat

Podekuj Borisovi  i jeho otec pozadal o francouzske obcanstvi  ,to neni jen o corone  i kdyz na toho mutanta  to svedli mezi Irskem a UK taky byly zrusene lety, vim cesta na Kanary byla vyhodna pres Londyn ale je to risk  doufam ,ze brzo FR nabide neco zajimaveho za ten blby Stansted ,ale tak kdyz to zrusili oni tak to vymenis za let odjinud 

0 Citovat

@Marek Sourak ,tam byla  akce na 24 hodin , mozna ji prodlouzili o den 

0 Citovat

Co jsem hledal, tak jediná varianta je vyměnit to za BER - ACE, jestli nevydrží ani to, tak už máme smůlu

0 Citovat

Ví někdo, jestli je nějaký limit, do kdy je potřeba změnit let po zrušení? Ryan mi zrušil FAO-BER 23. ledna, 19. ledna BER-FAO zůstalo, ale je to v jedné rezervaci, takže s tím jde manipulovat najednou. Chtěl bych to přehodit na termín 12.-16. ledna, stačí, když to udělám třeba až 11. ledna večer? Nebo je potřeba aspoň 24 hodin před odletem nebo tak něco?

0 Citovat

Hlásím obdržení Ryanair Refund Booking e-mailu s dotazem na ACCOUNT NAME:
BANK NAME/ADDRESS:
SORT CODE:
SWIFT CODE:
IBAN NUMBER:  

Pro let z 3. července placený přes eDreams :-D Mezitím mě x-krát vyfakovali, že než vyřídili mou žádost o refund, let znovu posunuli a změna už není o 3 hodiny a mám si trhnout. Poslední komunikace někdy před čtvrt rokem nebo déle.

0 Citovat

Hurááááááááá. 

0 Citovat

matous.pudil napsal(a):

Ví někdo, jestli je nějaký limit, do kdy je potřeba změnit let po zrušení? Ryan mi zrušil FAO-BER 23. ledna, 19. ledna BER-FAO zůstalo, ale je to v jedné rezervaci, takže s tím jde manipulovat najednou. Chtěl bych to přehodit na termín 12.-16. ledna, stačí, když to udělám třeba až 11. ledna večer? Nebo je potřeba aspoň 24 hodin před odletem nebo tak něco?

Stačí 3 hodiny před odletem, ale pozor pokud je zrušenej jen jeden let z rezervace, není možný (nebo aspoň nebylo) měnit celou rezervaci zdarma. Chtělo to doplatek za nezrušený let. Na supportu změní bez obtíží. 

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Stačí 3 hodiny před odletem, ale pozor pokud je zrušenej jen jeden let z rezervace, není možný (nebo aspoň nebylo) měnit celou rezervaci zdarma. Chtělo to doplatek za nezrušený let. Na supportu změní bez obtíží. 

Moc děkuju, začnu se teda dobývat na support hned v pondělí ráno, z podzimu nemám s jeho dostupností úplně nejlepší zkušenosti...

0 Citovat

Michal napsal(a):

Hlásím obdržení Ryanair Refund Booking e-mailu s dotazem na ACCOUNT NAME:
BANK NAME/ADDRESS:
SORT CODE:
SWIFT CODE:
IBAN NUMBER:  

Pro let z 3. července placený přes eDreams :-D Mezitím mě x-krát vyfakovali, že než vyřídili mou žádost o refund, let znovu posunuli a změna už není o 3 hodiny a mám si trhnout. Poslední komunikace někdy před čtvrt rokem nebo déle.

Já věděl, že to nebylo jen tak. O den později přišel e-mail z ESC, že vyřešili můj případ. První e-mail od nich po půl roce. Nedostal jsem ani e-mail, že mou žádost zpracovávají :D

Hm, asi mě čeká ještě jeden e-mail na ESC kvůli dalšímu refundu. Někdy v září jsem Ryanairu posílal hned po sobě dvě žádosti na refund od viajaru. Jednu zpracovali v půlce října a na druhou doteď marně čekám...

0 Citovat

"Ryanair oznámil další velké škrty, v Praze nechá v lednu jedinou linku"

https://zdopravy.cz/ryanair-ozna...nku-70809/

0 Citovat

Tak to bude muset mikir pres Barcelonu :(

0 Citovat

Kdyby tak radši to jedno město byla Paříž :D

0 Citovat

K cemu Pariz ?  Leda ze  Francie nechce zatim testy  Ale jinak CDG se radeji vyhnu  Nahodou pri te bide ta Barcelona neni zase az tak od veci  i kdyz  mozna ,ze Madrid by byl lepsi , nebo treba Lisabon by byl fajn  Anglicka letiste jsou ted stejne na nic Charleroi  neni, jen Brusel hlavni ,Holandani to posrali s  testy i pri tranzitu . Bergamo  je skoda i kdyz ted navaznost nebyla  takze stejne  neco v okoli a  tam je to ted taky bida  Viden nic  Slovensko taky nic ,  neco Polsko ,neco Nemecko jak dlouho je otazka ..Nakonec budu litat pres Kyjev ....-))

0 Citovat

Mam tu jeden travelhack. Zkus hlavni mesto Slovenska, da se tam doletet naprimo z hlavniho mesta Irska.

0 Citovat

Ale z Corku Katowice v unoru jeste jsou :-)

0 Citovat

Dublin -Bratislava  naposledy  10.1. a pak az  1.2. a jeste  ten Matovic a jeho kokotiny  toje fakt travelhack jak vino :-))

Ja vim ze Katowice  jsou  ,ale je se treba divat i na priletove casy  ,,,nocleh uz neni tranzit  ... a sakra uz i ten  Berlin osekali  v druhe pulce ledna ....uz jsem to mohl menit  -))

0 Citovat

No tak let 10.nebo pak za 3 tydny. Bts vzdycky stala za vylizprdel, ted tam akorat pribyl scanner teploty, jiny rozdil nevidim. 10.letim z bts, tak se tam treba minem

0 Citovat

No ja uz taky parkrat  z nebo do BTS letel -) do 18 mam v Irsku karantenu  a pak jsem uvazoval ze  na tyden  10 dnu dam CR a porad mam vizi  ,ze bych proletel tu eurovku  z Budapesti do Dublinu  ,ale vypada to ze na letiste do BUD je pristup jen autem ,,,ale to je jedno neco vymyslim  ted je to zbytecne to resit  

0 Citovat

Z/do BUD sa da vyuzit aj osobna medzinarodna doprava- vlak... (tak mi to referovali z SK ambasady v Budapesti).

0