Jaké zkušenosti máte s Rynairem? Letím s nima poprové a nejradši bych to zrušil... Lze zrušit nějak rozumně letenku od nich, když od nákupu neuplynulo ani 24h? Jak je to s "příručníma" zavazadlama? Nikde to tam nemůžu najít. Jelikož jedu na Sardinii, tak budu mít sebou krémy apod. Nevyházejí mi to? Díky .

Ryanair - obecně

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

gavelcikova.marie napsal(a):

Děkuji...kouknu na dokoupení jednotlivých komponentů...a ještě jestli můžu... Letěl byste raději  z Krakowa Ryanairem nebo z Prahy ukrajinskou leteckou společností....cena + čas vychází cca stejně...jsem z Prahy....

Dotaz nechápu, proč by někdo kdo je z Prahy, letěl z Krakova když může za stejné peníze letět z Prahy? Jako že Ryanair má lepší servis než UIA?

0 Citovat

Breathe napsal(a):

Dotaz nechápu, proč by někdo kdo je z Prahy, letěl z Krakova když může za stejné peníze letět z Prahy? Jako že Ryanair má lepší servis než UIA?

Tak to je přece jasné. Paní se zřejmě obava letu s ukrajinskou společnosti.  Zřejmě neví, co je Ryanair zač ;-).

0 Citovat

niemandos napsal(a):

Tak to je přece jasné. Paní se zřejmě obava letu s ukrajinskou společnosti.  Zřejmě neví, co je Ryanair zač ;-).

S Ukrajinci mnohem lepsi nez s mikirovym milackem :-)

0 Citovat

Protože je to let s přestupem... myslím z Prahy... ještě jsem takhle neletěla...Z Krakowa je to přímý let do Oděsy...





0 Citovat

S přestupem v Kyjevě není žádný problém, je to celkem malý terminál.

0 Citovat

Ok děkuji....načetla jsem všechno o přestupech zde na fóru....snad to dám....


0 Citovat

gavelcikova.marie napsal(a):

Ok děkuji....načetla jsem všechno o přestupech zde na fóru....snad to dám....


Proč by jste to nedala. Nic na tom není a pokud neumíte anglicky, tak v Polsku se domluvíte i česky. A nakonec stačí ukázat letenku a oni ukáží kam jit. Cestovat do Krakova by byla hrozná hloupost, obzvlaste pokud jste z Prahy :-)

0 Citovat

Tak ja bych to zase jako hloupost nevidel  Praha-Ostrava  Pendolinem je pohodlna cesta   3 hodiny a dal do Krakowa je  moznosti dost a kdyz uz ne takhle,  tak pak je let  Praha  -Krakow , sice   lita  v jine dny nez pak tak Odesa ,ale  Krakow je prijemne mesto. tak se tam da  ten cas vyuzit navic prilet je tam vecer  a  odlet  je pak rano  ,takze bych volil let v patek vecer   do Krakowa a  v nedeli dopoledne  let do Odesy a sobotu vyuzil v Krakowe

Radeji let s FR a  vikend v Krakowe nebo vsedni dny , nez let s UIA a  7 hodin v  Kyjeve ,nakomec let do Krakowa s Prahy je v patek k veceru  a  odlet  dp Odesy  je v neeli rano

Neznam ceny UIA ,ale FR ma  jak Krakow tak pak Odesu  za slusnou cenu




0 Citovat

mikir, ake skusenosti mas s UIA?  Lebo akoze zabit dva dni s presunmi, zaplatit vlaky a ubytka... to uz mozem ist aj vlakom celu cestu a nemusim riesit checkiny a bagaze

inak este ved lieta CSA priamo Odesu z Prahy

0 Citovat

V letadlech UIA mají palubní časopis a v něm mapu terminálu D, je v ní popsáno vše důležité pro přestup. Terminál není velký a všude jsou šipky na transfer, schválně jsem na ně včera dával pozor. Než jet vlakem do Krakova a  tam přeszupovat na MHD na letiště, tak si mnohem radši přestoupím v Kyjevě, nic na tom není.

0 Citovat

@tonic mas pravdu , je to spis takovy nepodlozeny pocit , UIA , Aeroflot atd,,nerozlisuju ,a mam pocit,ze nejvetsi procento nejakych leteckych problemu padaji na  Rusko  CSA je dneska uz  Smartwings  a to je taky problem ,asi to moc dramatizuju, je to i tim ze dneska mladi preferuji vychodni krajiny . ktere ja osobne tak nejak prilis nemusim

Jinak nejde o to, ze proste  rad litam s Ryanairem , nevim zda jde o dovolenou, Odesu bych si nevybral ,ale vseobecne , mam rad cestovani jako takove  a proc letet  jen primo do cile , kdyz se da  cesta tak nejak prozit  prijemneji  ,ano za cenu dvou noclehu ,ale koukal jsem na to zari  letenka do Krakova 20 euro  letenka do Odesy 20 euro.. v Polsku prespis  klidne za  20 euro /noc  dpcela slusne , takze ty naklady zase tak dramaticke nejsou  a nez travit  7 hodin na letisti  ,tak proc si s toho neudelat mensi cestu ,ale je to kazdeho vec
0 Citovat

Jaký smysl má volit přímý let, když to znamená se vláčet x hodin kamsi do Krakova??? Nechápu logiku tohoto uvažování.

0 Citovat


Proč trávit 7 hodin na letišti, když muzu místo toho sedět ve vlaku nebo v autobuse, tahat sebou zavazadla a užívat si pohodu cestovani. Na letišti je to tragické, není tam co dělat a vlastne se ani nedá do toho Krakova z letiste na chvilku zajed :-))

Opravdu ne každý je Mikire důchodce či nezaměstnaný, co ma času na rozdávání a místo půl dne muže nekam cestovat cely den a víc;-)

0 Citovat

Petr76  ,dotaz nebyl na primy let ,ale na rozdil mezi s UIA a  prestupem v Kyjeve  a 7 hodinovym cekanim tam  a jizdou do Krakowa  a naslednym letem  do  Odesy  s FR ,tak jsem jen vyjadril nazor ze bych si to zpestril Krakowem a letel bych  kvalitenejsi leteckou spolecnosti ( samozrejme subjektivni  nazor )

niemandos , zrejme tam patri  u  toho letiste Kyjev , ne Krakow , Kyjev neznam , jel jsem pres nej kdysi davno vlakem ,ale 7 hodin cekani neni na zadnem letisti  prijemne  a ekonomicky tam casto clovek utrati vic, nez by dal  za nocleh , bylo psano , ze dp mesta to moc smysl nema ze zbude tak max  3 hodiny

Jak jsem se na to dival  , tak  kdyz by byl let z Prahy v patek k veceru do Krakowa   a pak dal let  v nedeli dopoledne. tak jde o vikend  a  v tom pripade  ma cas  i pracujici  , samozrejme stezejni je taky duvod navstevy Odesy ,ale sluzebni cesta to asi nebude , protoze tam by ta volba byla asi let Praha -Odesa primo  bez  prestupu

Ale jinak mas pravu divam se na to i jine cesty z pohledu  den sem den tam ,,,proste casu dost ,ale ono je to taky  trosku  o  urcitem cestovatelskem pohodli  coz je ale pro kazdeho  jine..Nekdo voli  skakani  z letada na letadlo  .jiny  radeji nocleh   a co s tyka zavazadel ,z toho jsem uz vyrostl pred 20 lety  a se zavazadlem do 10 kg to prece neni  o nejakem tahani zavazadel
0 Citovat

Blbne mi farefinder. Vždy ukazuje jen jeden měsíc a nedá se přepínat dále. Zkoušel chrome i firefox. Nemáte někdo tip jak s tím vydrbat?

0 Citovat

Ahoj, prosím o upřesnění. Stále je v ceně letenky malý kufr co si dám v letadle nad hlavu? nebo se něco změnilo? letěl jsem s Ryanair par let zpět....díky

0 Citovat

Roman Dvořák napsal(a):

Ahoj, prosím o upřesnění. Stále je v ceně letenky malý kufr co si dám v letadle nad hlavu? nebo se něco změnilo? letěl jsem s Ryanair par let zpět....díky

Ahoj, veškeré info zde: https://www.cestujlevne.com/lete...st/ryanair Podmínky se od té doby měnily už několikrát.

0 Citovat

@jakob  , co ti na tom nefunguje ? pouzivam sice radeji irskou verzi , v anglictine , ale normalne  me to jde tak , ze kliknu  napred na reklamu , treba ted  20 %  ukazi se me  mista  ( na Irske verzi  Dublin , Cork atd ,,)  no a pak kliknu na kteroukoliv  konkretni nabidku ,a jak naskoci tak kliknu na vice moznosti  a ukaze se ten ramecek do ktereho si  zadas misto odkud chces letet  a pak uz i ty dalsi udaje podle vyberu ..ted mi to  funguje cele normalne  a mohu zadat cokoliv,jinak kdyz zadas ruzne  modifikace stranek tak pak mas  vzdycky s te zeme ty letiste  ve fare finderu automaticky

0 Citovat

Já chodím přes "naplánovat"->"fare finder" tam zvolím odkud  a vybírám si destinace. Když nějakou rozkliknu, tak se mi objeví graf cen na měsíc. Na jiný měsíc ale nejde přepnout i když lety normálně operují.

Zkoušel jsem i tvou cestou i změnit jazykovou mutaci a je to stejné.

0 Citovat

Já s tím taky žádný problém nemám, asi zase nějaký obvyklý ryanairovský bug. Kromě toho, že ceny ve fare finder často ani vzdáleně neodpovídají cenám skutečným :D

0 Citovat

@jakob , nevim ty grafy mi funguji  , napada me ze nekdy se me taky neslo vratit  ,ale ne z mesice ale ze  vyberu  dnu  zkus se vratit na zaklad  kamkoliv  a pak zvol  mesic co potrebujes

@Krystof Hajek ,no nekdy neodpovidaji ,ale urcite odpovidaji vic  nez  u Azairu , proste hledani nejlepsi ceny  neni  otazka  jednoho dvou kliknuti -)
0 Citovat

jakob napsal(a):

Blbne mi farefinder. Vždy ukazuje jen jeden měsíc a nedá se přepínat dále. Zkoušel chrome i firefox. Nemáte někdo tip jak s tím vydrbat?

To by mě taky zajímalo.

0 Citovat

Tak vyřešeno. Letím Wizzem, stejně to vyšlo levněji :)

Zkoušel jsem všechno možné ale pořád tam mám jen jeden měsíc a přepínat se nedá.

0 Citovat

Vymazat cache a cookies. 

0 Citovat

Michal napsal(a):

Vymazat cache a cookies. 

Není to moje první rodeo :) nepomohlo

0