Ryanair letadla

Ryanair

O aerolince

Letecká společnost Ryanair se v evropském letectví proslavila jako průkopník nízkonákladového konceptu. Na základě omezení služeb na nezbytně nutné, tedy přepravu z bodu A do bodu B, nabídne nejnižší možné ceny, které dodnes vzbuzují podezření.

Ryanair ročně přepraví přes 100 milionů cestujících, čímž se řadí mezi největší evropské dopravce. Po celé Evropě provozuje lety do dvou set různých destinací.

Lety operuje letouny Boeing 737–800 v žluto-modrém zabarvení.

Logo Ryanair
IATA Kód
FR
Letecká aliance
-
Země původu
Irsko
Datum vzniku
08. 07. 1985

Letenky

Nejlevnější letenky s Ryanair zakoupíte přímo na webu dopravce www.ryanair.com v období 1–3 měsíce před odletem, u některých tras však může být výhodnější rezervovat i s větším předstihem. 

Levné letenky lze koupit s odletem z ČR na následujících linkách:

  • Praha – Ammán, Barcelona, Bari, Benátky, Billund, Boloňa, Bordeaux, Brusel (Charleroi), Budapešť, Dublin, Edinburgh, Gdaňsk, Göteborg, Kodaň, Korfu, Košice, Krakov, Londýn (Stansted), Madrid, Manchester, Marseille, Milán-Bergamo, Neapol, Palma de Mallorca, Paříž-Beauvais, Pescara, Pisa, Rhodos, Rimini, Řím (Fiumicino), Skiathos, Riga, Turín a Zadar
  • Brno – Londýn a Milán,
  • Ostrava – Londýn, 
  • Pardubice – Alicante,
  • Bratislava –  Alghero, Athény, Birmingham, Boloňa, Brusel (Charleroi), Burgas, Dalaman (Turecko), Dublin, Edinburgh, Eilat, Girona (Costa Brava), Korfu, Kyjev (Borispol), Leeds, Londýn (Stansted), Madrid, Málaga, Malta, Manchester, Marrákeš, Niš, Palma de Mallorca, Pafos, Paříž (Beauvais), Řím (Ciampino), Soluň,
  • Košice – Londýn Southend.

Masivní počet linek nabídne Ryanair z berlínského letiště Schönefeld, létá také z Norimberku, Krakova, Vratislavi nebo Katovic.

Cena letenek se u Ryanairu v průměru pohybuje v rozmezí 800–1.500 Kč za jednosměrný let. Výjimkou však nejsou ani promoakce s letenkami za 270 Kč či méně.

Sleva 15% pro studenty na Erasmu

Ryanair od roku 2017 poskytuje Erasmus 15% slevu pro všechny studenty s platnou ESN kartou. Sleva se vztahuje na všechny letenky v síti Ryanair a opravňuje k přepravě 20 kg odbaveného zavazadla zdarma. Více informací poskytne web Ryanairu.

Najdi nejlevnější letenky

Zavazadla

Zavazadla u Ryanairu jsou díky chaotickým a nestandardním pravidlům trochu velký oříšek. Pokusíme se vám však zde odpovědět na všechny dotazy, které denně dostáváme, abyste i vy rozuměli pravidlům pro přepravu zavazadel.

Příruční zavazadlo

Kabinové zavazadlo, které je vždy v ceně a zdarma, má rozměry omezeny na 40x25x20 cm do 5 kg. Pokud vám tento rozměr nestačí, což chápeme, je nutné si připlatit doplňkové služby, které vám stránka Ryanairu nabídne v druhém kroku po výběru letenek.

Máte možnost dokoupit Přednostní nástup (Priority boarding), kdy do letadla budete nastupovat mezi prvními a kromě malého příručního zavazadla o rozměrech 40x25x20 cm si můžete s sebou vzít na palubu i velké příruční zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm celkem do 10 kg. Cena této služby se pohybuje od 300 Kč za jeden let.

Při zpětném přidání zavazadla (ne přímo při koupi letenky) bude služby Priority dražší.

Odbavené zavazadlo

Zapsané zavazadlo si můžete dokoupit během rezervace letenky taktéž v druhém kroku. Menší 10 kg kufr stojí minimálně 300 Kč za jeden let a musí se vejít do rozměrů 55x40x20 cm, velký kufr s limitem hmotnosti do 20 kg vás vyjde minimálně na 650 Kč a součet všech tří stran by neměl překročit 158 cm. Je možné si na osobu koupit až 3 zavazadla.

Všechny ceny platí pro krátké lety a při koupi během rezervace letenky. Pokud se rozhodnete službu přidat zpětně, budou částky vyšší.

Ostatní zavazadla

Přepravit lze i sportovní vybavení jako lyže, jízdní kolo, golfové hole či hudební nástroj. Aktuální výši poplatků naleznete na ryanair.com/poplatky

Kočárek pro malé děti je přepravován zdarma.

Přeprava zvířat není povolena.

Odbavení

Odbavení na letišti je za poplatek 55 EUR, vyberte si následující možnosti.

Online odbavení, neboli check-in, lze provést zdarma 24 hodin až 2 hodiny před odletem. Pokud si zaplatíte za výběr sedadla (od 120 Kč), můžete se odbavit až 60 dní před odletem.

Využijte také možnost odbavení přes telefon, kdy si pomocí mobilní aplikace Ryanair vygenerujete palubní vstupenky. QR kód pak již jen ukážete na displeji telefonu letištní obsluze. Několik málo letišť (viz jejich seznam) mobilní palubní vstupenku neakceptuje, při odletu z nich musíte mít boarding pass dopředu vytištěný.

Výběr míst

Pokud nechcete platit za výběr místa, dostanete přidělenou náhodnou sedačku zdarma. Letíte-li ve více osobách, počítejte však s tím, že vás systém Ryanairu vždy záměrně rozesadí. 

Ryanair je také pravděpodobně jediná aerolinka na světě, která za určitých okolností konkrétní sedačku donutí zakoupit. Stane se tak, pokud cestujete s dítětem mladším 12 let, které musí sedět vedle doprovázejícího dospělého (nad 16 let). Právě dospělý si musí zakoupit konkrétní sedačku (od 120 Kč), dítě pak už nemusí – bude automaticky usazeno na sedačku vedle zdarma.

Služby během letu

Občerstvení nabízí Ryanair pouze za poplatek. Například vanička s teplým jídlem (300 g) přijde cca na 7 až 10 EUR.

Kontakt

Potřebujete-li vyřešit jakýkoliv problém s vaší rezervací u Ryanair a kontaktovat společnost, využijte následující možnosti:

Telefonické kontakty jsou k dispozici zde, vzhledem k vysokým poplatkům za volání ale nedoporučujeme využívat.

Ryanair nemá žádnou 24hodinovou podporu, všechny kontakty jsou dostupné od 6:00 do 21:00 ve všední dny, od 8:00 do 19:00 v sobotu a mezi 9:00 a 19:00 v neděli.

Pro řešení kompenzace za zpoždění let Ryanairu využijte speciální formulář, do kterého vyplníte údaje letu a počkáte, až se vám na e-mail ozve pracovník aerolinky.

Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 17. 11. 2022
Navrhni úpravu

1145 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Karel
Karel
před 3 dny

Jak je to s dárkovou poukázkou u Rynaiar? Kdysi se řešilo, že je tam snad nějaký šotek s refundací, nebo že se musí vybrat celá částka poukázky při rezervaci.
Nyní se dívám, že částka se nemusí vybrat celá, ale jde do konce platnosti různě "drobit".
Nicméně píše se, že poukázka nelze refundovat a nelze zpětně měnit na peníze. Nemožnost refundace tedy znamená co? Pokud se neuskuteční let třeba dvě hodky před odletem, je to stejně jedno, ne? Kompenzace bude ze zákona jasná a nějakých 500 Kč nehraje roli, nebo ne?

Avatar uživatele JanaV _1
JanaV _1
před 2 dny

Nelze refundovat tu samotnou poukázku. (To nelze nikde, nikdo Vám ani v obchodě za poukázku nedá peníze.) Pokud už si za ni, ale koupíte let a ten zruší, tak Vám ho samořjmě refundovat budou, ale nepošlou Vám peníze, dají Vám kredit nebo novou poukázku (spíš kredit) s nějakou platností.

Avatar uživatele Karel
Karel
před 2 dny

Ok, tedy bez problemu.
Chceme dát dětem nějaký cestovní "voucher", takže to asi pořešíme takto. 

Avatar uživatele
Anna Nová
před 8 dny

Děkuji všem za rady.

Avatar uživatele a2n
a2n
před 8 dny

A letenku nebo potvrzení o letu?

Avatar uživatele Kajman77
Kajman77
před 8 dny

Když máte v ruce palubní vstupenky (boarding pass), tak žádná další letenka už nikoho nezajímá,  prokazujete se jenom palubní vstupenkou.

Avatar uživatele a2n
a2n
před 8 dny

Díky moc , takže při online checkinu budu mít v mobilu palubní letenky,ty vytisknu a jdu normálně s kufrem k pultu, vytisknu je i pro zpáteční cestu.

To je vše? 

Avatar uživatele Alena Svobodová
Alena Svobodová
před 8 dny

Ano, až odevzdáte kufr, projděte už jenom bezpečnostní kontrolou a jakmile bude na tabuli uvedené číslo brány, jděte k ní. V aplikaci každopádně budete palubní vstupenky a na nich QR kód mít kdykoliv k dispozici a můžete vytisknout znova.

 

Avatar uživatele a2n
a2n
před 8 dny

Prosím o radu, zakoupili jsme letenky s odbaveným zavazadlem a určeným sedadlem,takže check in je 60 dní předem, tzn. , že se můžu nacheckinovat už z Prahy na zpáteční let? A sama si musím vytisknout palubní letenku, i když mám odbavené zavazadlo, na letišti nejdu k pultu odevzdat kufr, kde mi dají palubní letenku? Aplikaci nemám, vše jsem dělala přes jejich www. Radši mám vše na papíru. Při checkinu dostanu nějaký kod? Je to správný postup? Nebo něco chybí?

A navíc, nešlo se přihlásit pod mým heslem, třikrát, poslali mi verification code na email, nešlo se přihlásit až jsem musela raději změnit heslo, stává se to? Děkuji moc za ochotu.

Avatar uživatele Kajman77
Kajman77
před 8 dny

Check-in udělejte už doma i pro zpáteční let. Pokud nemáte aplikaci, tak si palubní vstupenky vytiskněte předem pro oba lety. S kufrem na check-in musíte,  ale když tam půjdete bez svých palubních vstupenek a necháte se odbavit až tam, tak se nedoplatíte. Při check-inu nedostanete žádný kód, plácnou vám  samolepku na ten váš palubní lístek. 

Avatar uživatele a2n
a2n
před 10 dny

Letenky sice už máme, ale neplatili bychom dopředu okružní jízdy a výlety a nechali to az po příletu, což je zase trochu risk,že to bude vyprodané. S Wizzairem máme špatnou zkušenost a minule jsme přišli při změně letu o zaplacene vylety  cca 4000 Kč.

divan
před 10 dny

Pokud by vám let zrušili nebo výrazně změnili v době kratší než 14 dní před odletem, máte nárok na kompenzaci. Ta by vám mohla vykompenzovat případně už dřív zaplacené výlety (pokud by se vám ji podařilo z aerolinky vymámit samozřejmě...).

Příp. koupit výlety taky až v době kratší než 14 dní před odletem by mohl být dobrý kompromis.

Avatar uživatele a2n
a2n
před 10 dny

Dobrý den, letime poprvé do Jordánska s touto leteckou společnosti a trochu se bojíme,jestli neruší nebo neprehazuji lety.Jake máte zkušenosti. Dekuji

divan
před 10 dny

Asi neexistují aerolinky, které občas nezruší nebo nezmění lety... Ryanair to nedělá ve velkém, jsou výrazně horší aerolinky jako Wizzair nebo TAP. Statistiky za první pololetí roku (v nich Ryanair vychází výborně) jsou třeba na https://news.sky.com/story/revea...r-12650091.

P.S: pokud už máte koupené letenky, tak je to stejně jedno. Změnilo by to něco, kdybyste se teď dozvěděli, že Ryanair lety často mění a ruší?

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 10 dny

Není nad vlastní zkušenosti. :-) Před rokem jsem letěl s Ryanairem z Prahy do Jordánska (a následně z Prahy přes Bergamo do Marrákeše a letos na Mykonos) a nebyla žádná změna ani nějaký problém.

divan
před 10 dny

Přidám letošní zkušenosti s Ryanairem: Bratislava-Malta, Bratislava-Dublin, Vídeň-Menorca, žádná změna časů nebo problém. Za problém nepovažuji zpoždění, které nás občas potrefilo.

Avatar uživatele Danny.709
Danny.709
před 10 dny

Mně tedy Ryanair zhruba před rokem zrušil 8 RT do Maroka, ale že bych kvůli tomu nějak brečel... 😁 K věci... Letos tedy 16 letů a drtivá většina beze změny, asi ve dvou případech posun o 5 minut.

Avatar uživatele Ala
Ala
před 11 dny

Dobrý den, omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale poprvé si kupuji letenky u Ryanu, tak prosím zkušenější, jestli mi mohou poradit. Udělala jsem rezervaci (zpáteční letenky Praha-Corfu), celou dobu se mi zobrazuje cena v CZK, ale při platbě se zobrazuje cena i v USD s tím, že je to nějaký "garantovaný kurz" (a s upozorněním, že když odmítnu tento "garantovaný kurz", tak to může vyjít dráž kvůli kurzům banky). Platební kartu mám k účtu v CZK, ale pro schválení platby přes bankovní mobilní aplikaci se opět objeví cena v USD. Jsem z toho totálně zmatená a tedy nevím, jakou částku mi moje banka strhne v CZK z mého účtu vedeného v CZK, jestli to bude částka v CZK uvedená v rezervaci Ryanu za ten nějaký "garantovaný kurz", nebo mi moje banka strhne částku uvedenou Ryanem v USD a přepočítá si ji podle svého vlastního kurzu na CZK (což vychází o dost více, než cena v CZK, kterou u letenek uvádí Ryan). Tedy můj dotaz směřuje k tomu, jestli je pro nákup letenek lepší platit z účtu v CZK, nebo si třeba zřídit bankovní účet v USD a platit kartou k tomuto USD účtu s odmítnutím "garantovaného kurzu" Ryanair.

Avatar uživatele Dan _S
Dan _S
před 11 dny

Odmítnout "garantovaný" kurz.

Avatar uživatele Ala
Ala
před 10 dny

Děkuji za odpověď, ale nejsem z ní moc moudrá. Můžete se prosím rozepsat podrobněji? V jaké měně tedy platím za letenky, když Ryanair v závěru rezervace uvádí cenu v USD i v CZK? Co se stane, když garantovaný kurz neodmítnu a platím kartou k účtu vedeném v CZK? A když ho odmítnu, mám zadat platbu kartou k účtu vedeném v CZK nebo v USD?

Jan Vidim
před 10 dny

Je opravdu podivné, že by Ryan chtěl (a sám umožňoval) platbu v USD. S výjimkou garantovaného kurzu, což je ale scam a rozhodně odmítnout.

Zaplaťte to svojí českou kartou, pokud bylo z nějakého důvodu účtováno v USD přepočítá to vaše banka. Zkontrolujte, že nemáte zapnutou VPN (i firemní), tím by to možná mohlo být.

Avatar uživatele Dan _S
Dan _S
před 10 dny

Řeší se to například tady: https://www.cestujlevne.com/disk.../strana-32 Každopádně jejich garantovaný kurz je skutečně nevýhodný. Pokud chcete víc info, pošlete printscreen.

Avatar uživatele Ala
Ala
před 10 dny

No zrada byla naopak v tom, že jejich "garantovaný" kurz se tvářil výhodně, bylo to 648 USD/14244 CZK, zatímco moje banka by mi za 648 USD strhla cca 15300 CZK, tedy o 1000Kč víc. Je to Unicreditbank a normální běžný účet v CZK, ale i když jsem nechala zašrtnuté políčko, že chci ten "garantovaný" kurz Ryanu, tak platbu chtěli potvrdit v těch dolarech a ne v CZK. Naštěstí mě zachránilo to, že jsem měla na kartě nastavený nižší limit a ta platba neproběhla, ale telefonicky jsem si v bance ověřila, že oni by mi strhávali podle svého vlastního směnného kurzu a tedy cena uváděná Ryanem v CZK za kupované letenky byla úplně jiná, než kolik bych nakonec zaplatila. 

Avatar uživatele Ala
Ala
před 10 dny

Prošla jsem celou rezervaci znovu a když se odmítne ten "garantovaný kurz", tak to normálně potom uvádí už jen cenu v korunách a strhává v korunách. Pokud člověk ten "garantovaný kurz" neodmítne, tak mu z korunového (nebo jakéhokoli jiného) účtu seberou částku v USD přepočítávanou mnohem vyšším kurzem banky. Zjevně podvod na málo zkušené nebo nepozorné. Taky to docela podrobně řeší lidi v celkem aktuální diskusi na jiném serveru (název diskuse Ryanair - triky s kurzem).

Avatar uživatele
Vojtěch Hájek
před 20 dny

Setkali jste se někdo s tímhle? Normálně jsem bookoval přes jejich aplikaci. V mailu mám od nich potvrzení, placeno Apple Pay. Žádný kód, kterým chtějí ověřit, že je to můj booking mi nepřišel. Vyřešil jste to někdo?   Nejde mi nahrát obrázek ale po kliknutí na check in mi Ryanair píše ze rezervace byla udělaná přes neauorizavany OTA. 

Avatar uživatele
Vojtěch Hájek
před 20 dny

Vypadá to ze moji rezervaci vyhodnotil Ryanair jako podezřelou protože jsem kupoval přes přes svůj profil letenku pro kamarádku a ja nejsem cestující. Zřejmě se s tím nedá nic moc dělat. Ale našel jsem e-mail, kde mi píšou, ze buď mám přijít 120 minut před odletem na check in desk a udělají mi check in zdarma a nebo ze mám provést face verification za 0,35€, což mi přijde fakt zm*dovina. 

CestovatelX
před měs

Každým dnem by měl vyjít zimní letový řád Ryanairu z Prahy, není liž pravda?

Avatar uživatele tmx
tmx
před měs

No letos začíná 30.10. (vždy je změna se změnou času). Jestli myslíš na příští rok, tak teď teprve nahrávají letní řád, takže zimní bude až tak v dubnu/květnu. 

CestovatelX
před měs

Pořád čekám, že se objeví nové lety do Billundu.... od 1.11. .... nebo linka přes zimu nebude létat? 🤔 

Avatar uživatele janicek
janicek
před měs

Od 1.11.2022? No ak to tam uz nie je, tak uz urcite ani nebude...

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
před měs

Billund je pro Ryanair z Prahy sezonni linka, tudiz se lita v letnim letovym radu. Z Vidne nicmene je celorocni a v listopadu za par penez.

Avatar uživatele Kajman77
Kajman77
před měs

Přátelé, jak moc je pravděpodobné, že Ryan bude provozovat nějakou linku Ammán - civilizace (PRG, VIE, BUD nebo něco podobného) v letním letovém řádu?

Jan Vidim
před měs

Vsadil bych si na to

Avatar uživatele Alena Svobodová
Alena Svobodová
před měs

Otázka je, proč v takových teplotách nevybrat jinou destinaci :D

Avatar uživatele Kajman77
Kajman77
před měs

Klíčové slovo: učitel

Avatar uživatele Ahmad Masúd
Ahmad Masúd
před měs

Velká. 

Avatar uživatele Lsd78
Lsd78
před 3 měs

Když sama zruším letenku, propadá mi automaticky i poplatek za priority a zavazadlo? Nebo Ryanair nějaké minimum vrací?

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 3 měs

:-)

Avatar uživatele Lsd78
Lsd78
před 3 měs

No jo, dyť já vím:-)

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 3 měs

Ryanair zruší osm ze svých 53 linek vedoucích přes Budapešť a na sedmi z nich sníží počet letů. Zruší rovněž plány na spuštění deseti nových linek v zimě.

https://www.newstream.cz/zpravy-...-budapesti

Avatar uživatele Alena Svobodová
Alena Svobodová
před 3 měs

No, eventuálně je to pro nás dobrá zpráva a Ryani něco přehodí do Prahy - jakékoliv letadlo s pasažéry ve vzduchu je lepší než ho nevyužít. Jinak má O'Leary pravdu, že uvalovat daň z nadměrného zisku na aerolinky je absurdní. Zrovna tohle odvětví je známé tím, že zisk nebývá zrovna největší. Že mají Ryani platit 10 éček za letenku, ale zároveň to nezohlednit v ceně letenky... myslím, že ten záměr je jasný, jenom v tom článku není uvedený důvod té nevraživosti.

Avatar uživatele Tomáš _37
Tomáš _37
před 3 měs

Ahoj, prosím o informaci, jak je to s cestováním s dítětem do 2 let. Koncem září poletime s dcerou, bereme kočárek. Jde mi o to, jak to funguje v praxi na letišti. Jdu až k letadlu s kočárkem a tam jej složí posádka, nebo předtím třeba ještě činit nějaké úkony? Případně díky za tipy a zkušenosti. Moc děkuji za odpověď.

Avatar uživatele
Tomáš
před 3 měs

Ahoj, jak je to nyní na letech s FR/Laudou ohledně povinnosti mít roušku či respirator? Moc děkuji za info.

Avatar uživatele Lucie _40
Lucie _40
před 3 měs

Ve druhé polovině srpna nic nevyžadovali (Praha - Rhodos).

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
před 3 měs

Praha - Pescara taky nic, ridi se to podle zeme…

Tesna
před 4 měs

Nízkonákladová letecká společnosti Ryanair kvůli prudkému nárůstu cen pohonných hmot již nebude nabízet letenky za extrémně nízké ceny. Podle zpravodajského webu BBC to uvedl generální ředitel společnosti Michael O'Leary a poznamenal, že éra letenek za deset eur skončila (ČTK)

Avatar uživatele tmx
tmx
před 4 měs

Jj, toho jsem si už všiml. Teď je většinou minimem 16,99 eur. 😁

I když třeba Praha - Krakov stále desetieurovky jsou.

Avatar uživatele Aleš _2
Aleš _2
před 4 měs

Není to tak dávno, co se O'Leary chlubil, že mají jako jedna z mála aerolinek fixované ceny paliva, tuším až do roku 2024. Takže opět další snaha o bezdůvodné zdražování. Jasně, je to soukromý subjekt, může si dělat co chce. Ale ať si ušetří ty kecy okolo...

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 4 měs

Info z března: Nízkonákladový dopravce Ryanair je z více než 80 procent zajištěn až do konce roku 2023. Kvůli rostoucím cenám pohonných hmot ale bude muset navýšit své náklady o dodatečných 50 milionů euro, což je v přepočtu více než 1,25 miliardy korun.

Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/d...nomika_jla

A doplňuju, že aktuální meziroční nárůst ceny leteckého petroleje je asi na dvojnásobku a v posledním půlroce byl ještě o něco vyšší.

Avatar uživatele Aleš _2
Aleš _2
před 4 měs

Libor_S: Vidíš, to o těch 80 % je pro mě novinka, prvotní zpráva nic takového nezmiňovala. No nic, tak holt nebudou akce za 10€, ale za 12-15€. V kontextu aktuálního zdražování je to stejně jen plivanec do moře...

Avatar uživatele liborkapusta
liborkapusta
před 6 měs

Ahoj, mám dotaz, jak to v současnosti funguje. Letíme do Fara, jsme odbavený online, zavazadlo příruční, musí se ještě na klasickou přepážku nebo to funguje jako před COVIDEM? Předem díky za info.

Avatar uživatele tmx
tmx
před 6 měs

Ahoj, na klasickou přepážku se v Praze nemuselo ani loni, jen případně kontrolovali formuláře před boardingem. Takže určitě se nemusí ani teď. Nebo oni to někde psali, že se máš dostavit fyzicky na odbavení?

Avatar uživatele liborkapusta
liborkapusta
před 6 měs

Nene, nepsali, ale většinou tam kontrolovali formuláře ke COVIDu atd . Letíme z Norimberku, tak snad to bude ok. Díky moc. Libor

Avatar uživatele
rradek
před 6 měs

Ahoj,

takový dotaz, týkající se stránek Ryanair. Jde vám rozkliknout správa jakékoli rezervace? Namísto jednotlivých fotek k destinacím vidím všude jen jeden obrázek s budovami (na PC, na mobilní verzi jen rámečky) a při pokusu rozkliknout rezervaci žádná akce. Zkoušel jsem povolit všechny cookies, bez úspěchu, nevíte náhodou v čem je zakopaný pes, řešil někdo už podobný problém? Není to jen dnes, už i minulý týden nepustilo k rezervacím...

díky za radu

Avatar uživatele tmx
tmx
před 6 měs

Ano, funguje to v pohodě.

Spíš bych smazal všechny cookies, případně zkusil anonymní okno, nebo načetl rezervaci na jiném zařízení pomocí mailu a booking kódu.

Avatar uživatele
rradek
před 6 měs

promazávám cookies průběžně, jakožto i historii minimálně při každém zavření prohlížeče. Nějak prostě stránka zamrzne na rezervacích a dál k jednotlivým se nedostanu, zkoušeno i přes různé prohlížeče... Dostal jsem se nakonec po jednotlivých rezervacích - nepřihlašovat se přímo, nýbrž přes "check in" a číslo rezervace...

Pak odhlásit a další rezervaci, docela opruz toto...

Ale může se někomu hodit, pokud bude mít stejný zásek na stránkách Ryanairu

Avatar uživatele he.pa
he.pa
před 9 měs

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s trekovými holemi v příručním zavazadle? Nerada bych o ně při kontrole přišla a zase se mi kvůli nim nechce dokupovat odbavené zavazadlo. Díky.

Avatar uživatele
Jarda _9
před 10 měs

Ahoj, možná to tu už zaznělo nebo jsem to nenašel, ale umožňuje web Ryanairu uložit a objednat třeba 4 navazující lety v jednom kroku? Nebo musím udělat 4 objednávky? Chci letět z Prahy do Fara a vyšlo by to vše přes Ryanair Praha - Londýn, Londýn - Faro, Faro - Milán a Milán - Praha. Musím pro toto využít třetí stranu /Kiwi, Kayak/? U Ryainairu to všechno najednou nejde dát do košíku a zaplatit to najednou? Musím tam udělat 4 objednávky jednosměrných letů?

Děkuji za odpověď.

Načíst všechny komentáře