Zdravím,dříve jsem využíval pro parkování na letišti v Praze prakticky jen parkia.cz, takže nemám přehled o dalších poskytovatelích. Nějakou dobu již jim však nejede rezervační web a nelze u nich rezervovat, takže parkia nyní padá.Jaký máte prosím aktuální tip na levné parkování na nebo u letiště Praha?Předem díkyH. .

Parkování letiště - Praha

Založil(a) ve fóru Letiště

Zdravím,

dříve jsem využíval pro parkování na letišti v Praze prakticky jen parkia.cz, takže nemám přehled o dalších poskytovatelích. Nějakou dobu již jim však nejede rezervační web a nelze u nich rezervovat, takže parkia nyní padá.


Jaký máte prosím aktuální tip na levné parkování na nebo u letiště Praha?


Předem díky

H.

0

Ahoj, nevim teda odkud pojedes, ale ja to nechaval zadarmo na Zlicine mezi baraky, pak jsem si dojel 15 min busem 100. 

0 Citovat

Řeším to úplně stejně, auto na sídlišti blízko metra.

0 Citovat

Zdar,trochu netradiční dotaz,ale potřebuji poradit s dopravou.Jedu se 7letým klukem(bude dělat players mascot ve středu do Prahy na Barcu směrem od Brna autem a potřebuji poradit nejlepší cestu na stadion.Zatím mě napadlo zaparkovat někde na P+R (Opatov)a dojet na stadion MHD.Jde mi hlavně o bezproblémové zaparkování,pokud možno se vyhnout zácpám a hlavně se v pohodě dostat po 23 hodině zpět.Nebo to risknout a zkusit zaparkovat v OC Eden?Na stadionu musím být už 19 hodin,takže by nebyl problém dojet už v 18.Dotaz hlavně pro pražáky.Dík

0 Citovat

Ahoj, Opatov je nejlepsi, navic jezdi bus 213 na Slavii a ses tam zachvilku

0 Citovat

Autem do Vršovic bych v tu dobu vůbec nejezdil, myslím, že ten Opatov bude nejlepší volba. Od metra na Slavii jedou dvě linky autobusů (136,213) až do půl jedné do rána (každých deset minut). 

0 Citovat

Vždycky jsem parkoval v ulici V Olšinách. Od stanice metra Strašnická směrem dál od stadionu bylo vždycky možné bez problémů najít místo, parkování tam bylo zdarma (nevím, jestli se něco nezměnilo, nebyl jsem tam nějakou dobu) a pěšky je to do 30 minut. Jinak i v době zápasů tam nebyl nějaký provoz a dá se tam dojet po Jižní spojce a sjet až následujícím sjezdem za sjezdem ke stadionu. Vzhledem k tomu, že zápas je od 21 hodin, tak si myslím, že bude dost náročný se pak dostat busem někam na P+R na okraj Prahy a je lepší dojít pěšky 30 minut k autu a vyrazit.

0 Citovat

Otázka,jestli se do busu po zápase vůbec dostanu...

0 Citovat

Jinak jsem taky jezdil od D1 na pohárové zápasy, takže jsem tímto způsobem řešil stejnou situaci jako ty a bylo to jednoznačně nejlepší řešení.

0 Citovat

@eremi: myslíš Opatov?

0 Citovat

Co jestli myslím Opatov? Napsal jsem Ti výše příspěvek o parkování v ulici V Olšinách, to byl dodatek k tomu.

0 Citovat

Ok,nevěděl jsem přesně na co reaguješ.Já jsem původně navrhoval Opatov...

0 Citovat

eremi napsal(a):

Vždycky jsem parkoval v ulici V Olšinách. Od stanice metra Strašnická směrem dál od stadionu bylo vždycky možné bez problémů najít místo, parkování tam bylo zdarma (nevím, jestli se něco nezměnilo, nebyl jsem tam nějakou dobu) a pěšky je to do 30 minut. Jinak i v době zápasů tam nebyl nějaký provoz a dá se tam dojet po Jižní spojce a sjet až následujícím sjezdem za sjezdem ke stadionu. Vzhledem k tomu, že zápas je od 21 hodin, tak si myslím, že bude dost náročný se pak dostat busem někam na P+R na okraj Prahy a je lepší dojít pěšky 30 minut k autu a vyrazit.


A já Ti psal tohle, což je dle mých zkušeností nejlepší řešení.

0 Citovat

Pokud můžeš dorazit už tak dřív, tak bych se taky těch zácp až tak nebála a zaparkovala až tam. Jak praví Eremi, tak Praha 10 tam má bezplatné parkování. Pravidelně se vracím ze služebky přes jižní spojku, kolem Edenu nahoru na Želivského a většinou žádný problém ani kolem té 18 hodiny. Ale rezervu bych si teda radši nechala, to zas jako jo. Za flašku vína ti to hodím k nám do garáže ve Strašnicích :)

0 Citovat

Ještě jsem dostal tip od jednoho slávisty na Kaufland Bohdalec,prý 10 minut pěšky od stadionu.

0 Citovat

Já jsem před zápasem s Brazílií parkoval na ulici Molitorovská, rozumně dopředu tam byla v okolí hromada míst, pak cca 10 - 15 minut pěšky.

0 Citovat

Ten Kaufland je také řešení, je to podle mě déle, ale zase jistota.

0 Citovat

cali napsal(a):

Ten Kaufland je také řešení, je to podle mě déle, ale zase jistota.

Tak třeba to byl Cali sportovec, nebo přijel pozdě a spěchal na fotbal :-) Nebo ho naháněli fanoušci Sparty a musel přidat do kroku :-))))


0 Citovat

:-))) To leda... 10 minut to jedu autem. Jinak variant tam je mraky, jednou jsem tam parkoval i na parkovišti před STK Bohdalec. Chodím tedy na koncerty, ne na seshitky:-)

0 Citovat

@ cali : Já na ně taky nejezdím,ale když je lupen na Barcelonu zadara,tak proč ne...

0 Citovat

Poradite mi prosim nekdo aktualni parkovani zdarma “pobliz” letiste, s dobrou dostupnosti MHD? Na P6 jsem cetla, ze pribyly modre zony. Tak kde parkujete vy? Diky moc.

0 Citovat

OC Šestka

0 Citovat

Pavel Planespotter napsal(a):

OC Šestka

O tom jsem cetla, jaka je aktualni situace, lze tam parkovat Treba 10 dni bez problemu s mestaky ci ochrankou z OC??

0 Citovat

To OC stejně není moc využité a parkoviště stále volné, tak to neřeší.

Jen je přes noc uzavřené pro vjezdy a výjezdy.

0 Citovat

I to stresni parkoviste? Cetla jsem, ze tam by to melo byt ok, ze pry davaji zatarasy k vjezdu a vyjezdu na to uvnitr.

0