Vynechání letu

Napsal brendon.nissim 2019-01-21T21:20:52+01:00 ve fóru Obecně o cestování letadlem
8 odpovědí

Ahoj. Vim ze se to tady uz řešilo autokrat ale at mam jistotu. Mám koupené zpetecni letenku 

VIE>LHR>LAX a LAX>HNL

A stejně cesta zpět 

Zruší mi let z LAX, v případě, ze nepoletim z HNL>LAX na jiz zakoupenou leštěnou ale az o par dni pozdeji? 

A jeste mam v plánu pri přestupu v Londýně neletez zpet do Vídně ale koupit letenku do Prahy. Jak to bude na checkinu, budou řešit proc mam letenky na dvě mista, nebo se prostě jen zeptají kam poletim? Diky 

Tomu moc nerozumím, jak o pár dní později? Pokud provedete přes aerolinku/prodejce změnu vaší letenky, pak vám samozřejmě nic nezruší. Pokud zahodíte let HNL-LAX a koupíte si vlastní o pár dní později, pak naopak lety zpět propadnou. 

A pokud koupíte svojí letenku z Londýna do Prahy, na checkinu řešit nic nebudou, protože o letu z Londýna do Prahy nebudou mít tušení, ostatně jak by taky mohli? :) Každopádně pokud budete mít odbavené zavazadlo, můžete je požádat o odbavení pouze do Londýna, nicméně nemusí vám vyhovět, pokud tam nemáte nějaký extra dlouhý přestup. Takže jistotou je letět jen s příručním zavazadlem.

Jsem si tak říkal, kdo na to bude mít pajšl:-)

Nejsou to 2 letenky když tam píše to "a"?

Ano jsou to dve letenky a mel jsem v plánu nechat let propadnout a o pár dni pozdeji koupit jiny HNL>LAX.

A v Londýně mi slo o to, ze mam zpáteční let z LHR>VIE ve 14hod 

A koupím si LHR>PRG skoro ve stejný cas tak jsem si rikal jestli to nebude necemu vadit, ale pokud ne tak je to v pohode :) 

Však napíš jasne, aké letenky máš, ktorá je spiatočná a ktorá len jednosmerná...

edit:  pochopil som to takto

letenka 1: VIE>LHR>LAX  spiatočná

letenka 2:  LAX>HNL spiatočná.

Pak by to mělo jít. Jenby mě zajímalo co v takovém případě dělají s odbaveným zavazadlem pokud ho odmítnou v Londýně vydat. Letí do Vídně i bez majitele? Nebo zůstává v Londýně? Dá se to pak z Prahy nějak reklamovat/zařídit aby ho dovezli?

Stále tomu tedy moc nerozumím :D Pokud máte koupeny dvě oddělené letenky VIE-LHR-LAX a zpět a LAX-HNL a zpět, pak jsou na sobě nezávislé. Takže pokud necháte propadnou HNL-LAX, už vám nemá co dalšího propadnout. 

Let ve stejný čas určitě ničemu vadit nebude.

Ano jsou to dve letenky, ja si to myslel, ale radsi jsem se zeptal, díky. Jinak mam jen příruční zavazadlo, takže to v Londýně nemusim nijak řešit 

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!