levné letenky do Bostonu z Barcelony, akorát pekelný přestupy. Např. tahle letenka je economy flex. https://www.kayak.co.uk/flights/..._BOS_oct18pro někoho hezká návštěva Montreal cestou tam i zpět. Termíny listopad až květen .

BCN - BOS 2000Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

levné letenky do Bostonu z Barcelony, akorát pekelný přestupy. Např. tahle letenka je economy flex. 

https://www.kayak.co.uk/flights/..._BOS_oct18

pro někoho hezká návštěva Montreal cestou tam i zpět. Termíny listopad až květen

0

Takove levne komplikovane letenky mam nejradsi. Clovek si zalita, po ceste navstivi nektera mesta (v tomto pripade Montreal a Toronto) a jeste to poridi za pakatel. Lze to vyuzit na vylet tam i zpet nebo pouze tam (ocasek se  necha propadnout) a zahajit tak tim treba novou RTW. Nadruhou stranu je tam zase ta nevyhoda v pripade skladanky z mnoha letu a nakupu treba pres obskurni Opodo (a moznymi zmenami letu + naslednou komunikaci s Opodem :-D)

0 Citovat

Montreal me moc neoslovil.. :) Cena skvela, logistika na muj vkus moc komplikovana, ale za 60e jsem se nad tim aspon na chvili zamyslel.. Byt to z CR tak CL uz hodinu lezi server :D :D :D To bych klidne letel economy hned :)

0 Citovat

Ty jo, ja nevim, ale takovouhle chybu prodejce bych asi nerisknul :D 

0 Citovat

Jako je dobrý, že na cestě zpátky se to dá ukončit v Mnichově, ale tohle je pravděpodobně chyba u Opodo a to martýrium s případným vrácením těch 70 eur bych nechtěl absolvovat.

0 Citovat

103 LIBER nejsou 2000 Kč.

0 Citovat

uz to niekde bolo aj za 60 gbp

0 Citovat

Pořád k nalezení, lze dojít až k platbě, ale nevím, kdy jejich systém ověřuje reálnou dostupnost.

https://www.momondo.co.uk/flight...2020-02-23


bcn-bos.png

0 Citovat

Tak já to prubnul cena 1800Kč, letenky v mailu, vše potvrzené i na straně aerolinky

0 Citovat

v tom únorovém terminu, nebo se podařilo najít něco později?

0 Citovat

v tom únoru, jiný termín jsem nenašel za tu cenu

0 Citovat

taky jsem to prubnul na březen za 1900 Kč :D 

Dávám tomu minimální šance, ale uvidíme. 

Jaký na to máte názor, pánové?

V systému aerolinky to potvrzené stále (2 hod. po koupi) nemám, ale Opodo mi rezervaci umožňuje do zítřka bezplatně zrušit...

0 Citovat

hlavne nekupovat pripoje :)) do vianoc mas casu, ked to nahodou prezije do pondelku

0 Citovat

:D já to zkusil snad jen z toho důvodu, že mám v Bostonu i Torontu kamarády, u kterých můžu bydlet, takže bych měl nulové náklady krom přípojů, tak proč to nezkusit, že :D

0 Citovat

Za 80E v lednu a snad se poletí :D 

0 Citovat

Za 80€ na máj. Naspäť so Swiss do Zurichu, na webe Swiss všetky lety v systéme. Na webe AC nič zatiaľ, tak dávam tomu 50%, nie je to niečo, bez čoho by som neprežil, keby to stornovali.

0 Citovat

Ahoj mám dotaz ohledně předčasného ukončení cesty v Kanadě při letu tam . Let zpět bych absolvoval z bostnu nezruší mi letenky? Diky za informaci . Jeste bych poprosil na jak termín jsou lety v květnu? Muže být klidně i duben . Diky David

0 Citovat

Ahoj, viz článek tady v blogu: https://www.cestujlevne.com/blog...hani-letu. Pokud se jeden z letů na letence vynechá, zbytek letenky propadne.

0 Citovat

Tak jsem to koupil v puli Brezna za trojku. Tak do puli Prosince si pockam a pak zacnu resit pripoje apod...

0 Citovat

Kontrolní dotaz, přišel mi mail o nových informacích o letu a tam tohle... Znamená to, že je to potvrzeno, nebo ještě ne? Díky 


screenshot-2019-10-21-14-42-09-383-com-android-chrome.png

0 Citovat

Zalezi na tom, jestli tam nekde vidis e-ticket.

0 Citovat

Zdá se, že je to zpátky, letenky jdou zase koupit (jenom Opodo jako predtim). 

edit: Pres pochybne OTA se da koupit i NYC z Madridu za 3300,- 

0 Citovat

Ty jo být to i třeba duben, tak to vezmu. V zimě se mi tam nechce, navíc už toho mám na zimu koupenýho hodně.

0 Citovat

Nejaky blizsi datumy/info k tomu new yorku? Omlouvam se, ale jsem v zahranici s pomalym netem, takze to sam asi nezvladnu rychle najit. Diky!!!

0 Citovat

Jenom prelom listopadu a prosince, treba 26.11. - 5.12.  (skyscanner)

0