Dobrý den, přikládám fotografie s plánovaným zpátečním letem z Vídně do Kuala Lumpur.Moje otázky:1) Budu potřebovat na jakoukoli část letu nějaké vízum? ( v Urumči na technickém stopu, nebo pokud bych chtěl během 20 hod. Přestupu jít ven do města Guangzhou atd.) 2) Při cestě tam je čas na přestup v Guangzhou pouze 1hod 40min, ale je to stejná letecká společnost. Nemusím se tedy obávat případného nestihnuti letu?B. Tengler .

Let do Kuala Lumpur s přestupem v Číně

Založil ve fóru Letiště

9 reakcí

Dobrý den, přikládám fotografie s plánovaným zpátečním letem z Vídně do Kuala Lumpur.

Moje otázky:

1) Budu potřebovat na jakoukoli část letu nějaké vízum? ( v Urumči na technickém stopu, nebo pokud bych chtěl během 20 hod. Přestupu jít ven do města Guangzhou atd.) 

2) Při cestě tam je čas na přestup v Guangzhou pouze 1hod 40min, ale je to stejná letecká společnost. Nemusím se tedy obávat případného nestihnuti letu?

B. Tengler


img-20191207-095630.jpg
img-20191207-095522.jpg

0

Dobrý den, vízum do Číny potřebovat budete kvůli zpátečnímu letu, kdy doba mezi příletem do Číny ( do Kantonu) a odletem z ní (z Urumči) přesáhne 24 hodin.

Viz: https://www.cestujlevne.com/blog...tup-v-cine

0 Citovat

Dobře, děkuji. Klikl jsem na odkaz, avšak nejsem moc moudrý z toho kolik tedy vízum bude stát. Vychází to tedy na 2700 Kč na osobu při zpátečním letu? 

0 Citovat

Najdi si routing kde vízum není nutné - ušetříš si čas i peníze.

0 Citovat

Vybral jsem nakonec tuto variantu. Pochopil jsem tedy správně, že nebudu potřebovat vízum, protože pobyt v Číně nepřesáhne 2r hodin?

B. Tengler


img-20191208-150416.jpg
img-20191208-150431.jpg

0 Citovat

jo, toto je tak akurat

0 Citovat

Ještě poslední věc. Přes Čínu jsem nikdy neletel, ale předpokládám, že si při technickém stopu v Urumči vyzvednu vízum zdarma na 24 hodin na letišti a to mi bude platit až do odletu z Kantonu, kde ho odevzdám nebo se to musí řešit online? 

0 Citovat

Je tu o tom asi 150 příspěvků i s aktuálními zkušenostmi...

0 Citovat

Žádné vízum nedostaneš, je to bezvízový transfer do 24h.

0 Citovat

Aktuálně jsou za rozumné ceny lety do JV Asie s Qatar z Budapešti (víceméně jako každý rok touto dobou). 

0
9 reakcí