Formulář pro vstup do Španělska na vytvoření QR kódu: https://www.spth.gob.es/create  .

Vstup do Španělska pro turisty od 1.7., QR kod

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

Deny napsal(a):

A Easyjet má zase slevy, třeba BER-FUE za pár šupů, hm, že by...

Hele april jeste neni... 26.12. 352 euro /os / ow  a 29.12.  172 euro /os /ow  tomu rikas par supu ?  Na zpatecku jsem se  radeji ani nedival 

0 Citovat

Se divím,že se nedivis kazde ráno,ze vyjde slunce. Snad každý, krome tebe, chape,ze pres Vánoce bývají ceny vysroubovane.

0 Citovat

Ty ceny jsou myšleny cca na květen, zpátečka od 50e. Lákavé, ale jestli v té době ještě budou chtít covid test... a kromě toho Berlín už je poněkud z ruky (pro mimopražáky).

0 Citovat

eremi napsal(a):

Se divím,že se nedivis kazde ráno,ze vyjde slunce. Snad každý, krome tebe, chape,ze pres Vánoce bývají ceny vysroubovane.

 

Ty aby jsi neco nevytrhl s kontextu ,,, jestli jsi si nevsiml  tak se tu a i na jinem vlakne bavim o letosnich cenach pres Silvestra  a konkretne Kanary jsem  6 x kupoval  na tento termin  nejmene za polovicni ceny a i  dalsi destince ..ano kupoval jsem  je drive  .ale to s tim nesouvisi , nenapadlo me , ze  Deny  mysli nejaky termin za pul roku .co si vzpominam tak jsem koupil asi  4 mesice dopredu snad jen Thajsko ,,Silvestra  snad  nejvic 3 mesice dopredu spis 2  bezne letenky nekupúju nikdy  driv jak dva tri tydny pred letem  a v soucasne situaci s covidem bych nekoupil dopredu nic drazsiho nez za 5-10 euro 

0 Citovat

Tak Deny zmiňoval leden, tam má Easyjet příme zpátečky BER-FUE už od 98é.

To Deny: Pokud ti dítě v autě zvrací, tak na Gran Canarii, pokud sjedeš z okružní dálnice do vnitrozemí, bude blít jak Amina, protože to je sice suprový "řidičský" ostrov, ale pro spolucestující rozhodně nic moc zážitek. 

0 Citovat

Mikir všichni sice víme,že jsi natvrdly,nicméně sice to psal už Tesna,ale opakování je matka moudrosti,zvláště u tebe,takže ještě jednou,Deny psal o lednu. Takze kontext jsi ztratil zjevně opět pouze ty a to,ze o něčem porad dokola meleš neznamená,že někdo jiný se nebavi o něčem jiném.

0 Citovat

Deny akorat jede s rodinou na GC v lednu ,nikde tam nepise o nejakem terminu letenek ,ale to je jedno easyJet je pro me zajimave  jen tim ,ze ma kabinove zavazadlo bez omezeni vahy  a  klasicky rozmer  ,pri jednom letu se to u Ryanairu srovna i kdyz zakoupim priority ,... prestupy  jsou uz pak nevyhodne letos ty lety uz zustanou asi vyhradne na Ryanairu 

0 Citovat

Fakt jsem nemluvila o vánocích, kromě toho to jsou letenky vždycky nahoře, zvlášť, když už se blíží. Našla jsem dost levných termínů v lednu, únoru, březnu, květnu…

0 Citovat

Podle údajů leteckých společností by se měl letecký provoz směr Kanárské ostrovy koncem roku obnovit na 47% loňské úrovně. Týdně by tak na ostrovy mělo směřovat 950 letů z Evropy s kapacitou 173 tis. míst.

 

To pro ty, co se obávají, že tam bude nátřesk ...

0 Citovat

Baleáry od pondělí "pouze" s jedním testem :-) 

0 Citovat

Tak a ja mam zrusene Kanary od Easyho na konec unora, tak si zdarma vyberu lepsi datum 😃

0 Citovat

Moje lety zrovna nezrušili.

Jinak antigenní testy od 1. 12. Hurá, snad to vydrží

https://www.canarianweekly.com/p...igen-tests

0 Citovat

Deny napsal(a):

Moje lety zrovna nezrušili.

Jinak antigenní testy od 1. 12. Hurá, snad to vydrží

https://www.canarianweekly.com/p...igen-tests

 

A ten antigenní test musí být taky max.72hodin starý?

0 Citovat

Deny napsal(a):

Moje lety zrovna nezrušili.

Jinak antigenní testy od 1. 12. Hurá, snad to vydrží

https://www.canarianweekly.com/p...igen-tests


Snad anoo 🤩

0 Citovat

Ahojky, jen by mě zajímalo, kdo mě dá potvrzení  v angličtině nebo španělštině na antigenní test.

Michal.

 

0 Citovat

tak snad antigenní schválí, stále platí PCR při vstupu na Španělska vč.Kanár a negat PCR či antigen na ubytku ne starší 72h před check inem. Já mám předpokládaný check in mezi 21-22h na Kanárech 26/12, takže fakt netuším kde seženu potvrzení přes Vánoce.... nějaký nápad? Falešné OK, ale kdybych chtěl opravdové potvrzení?

 

Dear Bič boží,

If you come from outside Spain you need a PCR to travel and Health control form (FCS form) which you must complete and sign telematically before you travel to Canary Islands.

However, to stay in tourist accommodation in the Canary Islands you need a Test to diagnose active COVID-19 infection with negative result, carried out within 72 hours prior to arrival, in this case, is possible PCR or antigen COVID test.

Here you are a web page with some FAQ this maybe can help you.

https://www.hellocanaryislands.c...1604410116

 

0 Citovat

@Bič boží: zkus najít odběrové místo, které funguje i v neděli a o svátcích, třeba v nějaké nemocnici by to mohlo jít.

https://www.cestujlevne.com/blog...red-cestou

 

0 Citovat

Také bych ocenil radu/doporučení, kde lze podstoupit antigenní test s anglickým reportem výsledku, bohužel se mi v tomto pátrat moc nedaří. Mám odlet TFS ve čtvrtek ráno a pokud jejich znovu zavedení zítra posvětí, určitě bych raději v úterý podstoupil antigenní test s okamžitým výsledkem, než čekal na PCR.

V textu mzv.cz k aktuálním cestám mne ještě zarazila jedna věc - "Test musí být podstoupen v zemi původu a to ne dříve než 72 hodin před vstupem na Kanárské ostrovy (nebo v rámci cesty s více zastávkami před první zastávkou na území Španělska)"

Rozumím tomu tak, že pokud budu mít test z ČR, ale poletím z Polska, mám problém?

Díky za info a případné zkušenosti! 

0 Citovat

Ne

0 Citovat

to Malec & Pavel Mik - četl jsem před časem v nějaké diskuzi (tuším, že fb skupina Slováci a Češi na Tenerife), že si potvrzení o negativním výsledku antigenního testu v angličtině cestovatel napsal sám a na odběrovém místě si jej nechal oštemplovat a potvrdit. Sami to také řešíme, ale odlétáme až 28.12., tak uvidíme, jak se do té doby situace s testy vyvine.

0 Citovat

Kliniky Agel vystavují potvrzení v angličtině

0 Citovat

Moc děkuji, nemáte někdo předlohu jak by mělo potvrzení o provedení antigenního testu vypadat, abych na letišti neměl problém. Vím že se situace pořád mění a je nepřehledná. Pokud někdo máte aktualní informace o příletu a situaci na Tenerife, podělte se o ni. 

S díky Michal.

0 Citovat

Jenže Agel nedělají antigenní testy přes víkend...

0 Citovat

@malec - žádná normovaná předloha neexistuje, každé zařízení vydává potvrzení v trochu odlišné formě. Důležité je (samozřejmě kromě negativního výsledku), aby tam kromě nacionál bylo také číslo dokladu, se kterým budeš cestovat.

0 Citovat

Vlastimil B. napsal(a):

Jenže Agel nedělají antigenní testy přes víkend...

to jsem nekoukala, když dotaz byl na úterek

0