Bangkog - Hong Kong 17.5k RT s Emirates v A380  .

First class pro chudé

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Bangkog - Hong Kong 17.5k RT s Emirates v A380

0

já to vidím teda za 15,5k :) full refund bez poplatku.

0 Citovat

24.410 bahtů

15.000 bahtů - first class tam a economy zpět

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

24.410 bahtů

15.000 bahtů - first class tam a economy zpět, nebo naopak

no teda koupit ten mix s ecem by mohl jen blázen.. mít pak naprosto restriktivní letenku kvůli pár tisícům... ta firsta je super v tom ze je full refund kdykoliv :) 

0 Citovat

Full refund nebo zmena je ted možna u kazde letenky,pokud je odlet aktuálně do 30.6.21 i u nove koupenych.

0 Citovat

Kdyby to šlo v opačném směru... 🤔

0 Citovat

Mně to tedy přijde dost masochismus letět až do Bangkoku abych si užil let ve first na krátké trase, kde si ho vlastně ani užít nelze. Ale pro někoho to může být životní zážitek.

0 Citovat

Ale jo, podle mě si to užiješ :) Hold tu nebudeš 6, ale 3 hodiny. Byznys byl fajn https://www.cestujlevne.com/cest...-to-bylo-4

0 Citovat

Našel jsem delší zpáteční  Bussines cestu z DXB do BKk s filipincemi za 21 tisíc Kč. Nemáte s nimi zkušenost jestli to stojí za to to zkusit?

0 Citovat

Filipíncema myslíš PAL? Jestli jo a jestli cesta bude v A350, pak si to užiješ. Cenu nechci hodnotit, ale éro a služby víc než fajn.

0 Citovat

Ano, měl jsem na mysli PAL. Co to je za typ letadla jsem nezjistoval.

0 Citovat

Na letadle záleží hodně. V opelichané A320 bude jiný komfort než v nové A350. Prostor, výbavava, možnosti servisu.... Než koupíš, určitě si to zjisti. 

Přece jen okrajově k ceně - jestli na ten zážitek nespěcháš, ušetři dnes prachy a počkej si na nějakou promoakci nebo chybovku.

0 Citovat

Z Evropy do BKk pod 30.000 Kč letenku v této třídě neseženeš. Pokud by to nebylo jak píšeš. Zatím nespecham, tak počkám. Ale často takové akce asi nejsou. V každém pripade díky za zprávu hlavně ze je důležité sledovat typ letadla.

0 Citovat

Ještě dotaz. Kde jak zjistit typ letadla před nákupem?

0 Citovat

S PAL mi to ukazalo A330, coz zas takova bomba neni oproti A350, vetsinou se da rozliknout detail letu

0 Citovat

Ale jo, seženeš, jen je zapotřebí trpělivost, termínová flexibilita a v momentě nalezení rychle konat. Pokud tyhle podmínky přijmeš, můžeš chytit něco podobného jako bylo před dvěma roky LHR-MNL-HKG-MNL-LHR za 13tis. s PAL právě v A350.

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Mně to tedy přijde dost masochismus letět až do Bangkoku abych si užil let ve first na krátké trase, kde si ho vlastně ani užít nelze. Ale pro někoho to může být životní zážitek.

Šlo by to srazit ještě o 150,- EUR cashbackem, ale není to úplně jednoduché pro našince;-) Ale souhlas, i 500,- EUR za ty štrapáce s efektivně něco přes 2h trvajícím zážitkem je podle mě dost;-)

0 Citovat

Já nejsem úplně cílovka, raději připlatim třeba za kabriolet v půjčovně, lepší hotel, nebo zážitky, možná ze zvědavosti vyzkouším až se něco zajímavého objeví. Ale jak psal muf - chce to zajímavý routing s přestupy v zajímavých letadlech.

0 Citovat

Ha včél sme v pérdeli pane hrábě:-(

0 Citovat

Emirates First BKK-HKG-BKK

Podle  podmínek Emirates je možné u letenek do 30.6. plná flexibilita včetně změny termínu a destinace. Myslíte že to znamená že půjde udělat změnu z BKK - HKG třeba na Koreu nebo Japonsko? Třeba BKK-DXB-HND-DXB-BKK?

"Pokud jste si již rezervovali let na cestu před 30. červnem 2021, můžete své lety flexibilně odložit až o 24 měsíců do budoucnosti  ,  nemusíte  platit poplatek za  změnu rezervace  ani  rozdíl v  tarifu a můžete dokonce změnit  cíl ve stejné oblasti  ! Pouze cestovní třída (ekonomická, obchodní, první) musí (bohužel) zůstat stejná. Mimochodem, toto platí i pro nové rezervace do 30. června 2021.

Let můžete také  kdykoli zdarma zrušit ."

0 Citovat

Martin napsal(a): Myslíte že to znamená že půjde udělat změnu z BKK - HKG třeba na Koreu nebo Japonsko? Třeba BKK-DXB-HND-DXB-BKK?

nejsi jediný koho to napadlo, bohužel agenti nesmí měnit letenky 5.svobod a měnit jeden segment na dva segmenty. (BKK HKG nesmí být BKK DXB HKG). Ani BKK DXB ti nedají, protože to už je jiný region. Za zkoušku nic nedáš, ale pochybuju, že to projde. :)

0 Citovat

Díky za odpověď, v podmínkách jsem nenašel že by to nešlo.....ale je pravděpodobné že 4 segmenty First za ty peníze nepůjdou.....

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Já nejsem úplně cílovka, raději připlatim třeba za kabriolet v půjčovně, lepší hotel, nebo zážitky

Tak nějak to mám já za hotel si připlácím rád a v poslední době pod 4*nejdu .. připlatím i třeba za první třídu ve vlaku kde je to otázka několika stovek či desítek eur.....ale letadlo ? stovky eur za pár hodin ?? to fakt ne!  ..jediné co si v letadle na dálkovce připlácím je sedadlo do uličky v zadní části (a i to už je někde za litr) ..          

Osobně mám na kontě 121 letů a vše čistá economy!

Docela by mě zajímalo,kolik kdo je ochoten připlatit za lepší třídu v letadle - já maximálně tisícovku v CZK !

0 Citovat

lma napsal(a):

Tak nějak to mám já za hotel si připlácím rád a v poslední době pod 4*nejdu .. připlatím i třeba za první třídu ve flaku kde je to otázka několika stovek či desítek eur.....ale letadlo ? stovky eur za pár hodin ?? to fakt ne!  ..jediné co si v letadle na dálkovce připlácím je sedadlo do uličky v zadní části (a i to už je někde za litr) ..          

Osobně mám na kontě 121 letů a vše čistá economy!

Docela by mě zajímalo,kolik kdo je ochoten připlatit za lepší třídu v letadle - já maximálně tisícovku v CZK !

ono jakmile byste jednou zaletěl biz a zjistil, že doletíte do destinace po 20 hodinách cesty naprosto odpočinutej a ne vyřízenej jako v economy, tak byste změnil názor. Samozřejmě záleží na člověku, pokud dokážete usnout v ecu, tak vám závidím a chápu, ale držím vám palce ať jednou dostanete upgrade a zažijete. :) Já osobně bych za zpáteční letenku v businessu nedal víc jak 35 tisíc, ale jsou lidi, kteří jsou schopni zaplatit 150 tisíc za takovou letenku naprosto bez problémů :)

0 Citovat

lma napsal(a):

[citace="padrino11"]

Já nejsem úplně cílovka, raději připlatim třeba za kabriolet v půjčovně, lepší hotel, nebo zážitky

Tak nějak to mám já za hotel si připlácím rád a v poslední době pod 4*nejdu .. připlatím i třeba za první třídu ve vlaku kde je to otázka několika stovek či desítek eur.....ale letadlo ? stovky eur za pár hodin ?? to fakt ne!  ..jediné co si v letadle na dálkovce připlácím je sedadlo do uličky v zadní části (a i to už je někde za litr) ..          

Osobně mám na kontě 121 letů a vše čistá economy!

Docela by mě zajímalo,kolik kdo je ochoten připlatit za lepší třídu v letadle - já maximálně tisícovku v CZK !

Docela mi také připadá úchylný zaplatit za letenku Do Bangkoku 3 x více v lepší třídě.

0