Změna času odletu

Napsal lkpr0624 2014-09-14 17:22:59 ve fóru Obecně o cestování letadlem
3 odpovědí

Zdravím!

Přes priceline.com jsem koupil letenku s ČSA OTP-PRG, odlet byl ve 20:00. V pátek mi přišla do mailu změna, ČSA let byl zrušen a byl jsem automaticky přebookován na ranní let taromu, což mi nevyhovuje, potřebuji z Bukurešti až odpoledne.

Můj problém je následující: na priceline jsem se ani na osmý (!) pokus nedovolal. Vždy mi automat řekne, že momentálně není dostupný žádný agent a hezky se se mnou rozloučí. Na ČSA mi řekli, že s tím nic neudělají a když se pokouším o e-mailovou komunikaci s priceline.com, vždy mě odkáží na telefon.

Má s priceline.com někdo nějaké zkušenosti a eventuálně nápad, jak celou situaci vyřešit? smiley

Díky!

Ahoj, já bych si zkusil najít let co ti vyhovuje ( z aliance čsa ) a zavolal na infolinku čsa ( doporučuje se přesměrovat na němčinu, říct, že si se překlikl a mluvit česky ) - je tam ochotná slečna, která se nebojí lety změnit smiley. Když popíšeš problém, že byl let zrušen od ČSA a že prodejce s tebou absolutně nekomunikuje a navrhneš řešení, mohla by ti vyjít vstříc a vystavit novou letenku. smiley

za pokus to stojí ...

Priceline volat v jejich pracovních hodinách - tuším, že jsou z USA?

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!