ČSA změnili vizáž webových stránek  .

ČSA - obecné téma

Založil ve fóru Letecké společnosti

A tak to neni tak spatna cena, asi do toho pujdu :-D Snad mi konecne vyjde ATR42..

0 Citovat

tonic napsal(a):

Chcelo by to zážitkový chechkin

Myslím, že zážitkový bude hlavně nákup těch letenek. Pochybuju, že se od minulé "povedené" akce u China Western Airlines cokoli změnilo.

0 Citovat

ATR42  jsem letěl zrovna v úterý z Varšavy do Prahy a žádný zvláštní zážitek jsem z toho neměl,při mých 198 cm jsem byl rád že jsem se vůbec nasoukal do sedačky  ..

0 Citovat

Při Tvé výšce by jsi měl problémy v kterýmkoliv vrtuláku...

0 Citovat

Keď vrtulák tak buď sovietsky, alebo Saab 2000 :)

0 Citovat

Jedině Do 328, to je kultovka.

0 Citovat

Tak jestli je něco kultovka, tak An-24 :)

0 Citovat

Nejlepší je stejně L-410 :) A pak Trislander, ale uznávám, že to už je jen pro těžké fajnšmekry a magory...

0 Citovat

eremi napsal(a):

Tak jestli je něco kultovka, tak An-24 :)

Já si chci let užít a ne hrát ruskou ruletu:-)

0 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

Nejlepší je stejně L-410 :) A pak Trislander, ale uznávám, že to už je jen pro těžké fajnšmekry a magory...


Ten trislander lita kde? :-D

L410 me tezce mrzi, ze v gruzii nevysla..

0 Citovat

Koukám Trislander už asi jen v Portoriku a to ještě nepravidelně. Já ho ještě chytil na Guernsey, ale Aurigny už se ho zbavili...

0 Citovat

pro mě nej zážitek let Kbely - Pardubice - Budějce s AN26, když jsem byl na vojně v roce 1998 :D 

0 Citovat

Nazdar, predpokladam ze letenky na strankach CSA se daji koupit jen do konce zimniho letoveho radu a ten Duben a Kveten 2019 co nabizi a pak nemuze najit system je jen chyba... ale ted k otazce.

Pristi rok je IIFH na Slovensku, nevi nekdo ( vim, blba otazka) zda bude pri tomto turnaji litat neco vetsiho nez ATR? Napr.  Zda neco nedali vetsiho jak byl IIFH turnaj v Cesku a letalo neco vetsiho ze Slovenska. 

Vim, je to brzy se ptat, ale kdyz uz je ta moznost se proletet 😂

0 Citovat

No, to je opravdu hodně brzy, tohle zcela jistě nevědí ani v samotných ČSA. Nicméně osobně o tom hodně pochybuju, zvlášť když je MS na Slovensku, kam valná většina lidí v pohodě dojede po zemi. Pokud vím, tak ze Slovenska do ČR v době MS u nás určitě nic většího nelétalo, ani nebyly spoje nijak posíleny. 

0 Citovat

no skor ci nezvysia frekvenciu, predsa na connecting flights do BTS a KSC  z PRG by sa dalo nieco  vytazit.

0 Citovat

Diky. Jo, je to brzy na reseni, ale chci do KSC na Finsko- Kanada 😃 takze z PRG se tahnout vlakem/autem se mi nechce. Snad zvysi frekvenci aspon. 

0 Citovat

Dochvilnost letu CSA 57%!Dokonce horsi nez TravelService.


https://www.planes.cz/cs/article...e-propadly

0 Citovat

Tak dnes zrušili linku do ICN https://zdopravy.cz/csa-rusi-s-o...ava-43401/

Docela by mě zajímalo, jestli mě o tom někdy informují, když mám s nimi přes Etihad za míle letenku na červen. Tipnul bych si že ne :D 

0 Citovat

Mě informovali, teda automatický mail, že mě budou kontaktovat :-D

0 Citovat

Jan Paděra napsal(a):

Tak dnes zrušili linku do ICN https://zdopravy.cz/csa-rusi-s-o...ava-43401/

Docela by mě zajímalo, jestli mě o tom někdy informují, když mám s nimi přes Etihad za míle letenku na červen. Tipnul bych si že ne :D 

Nejspíš budou nejprve informovat ty, kteří mají letenku na tento nebo příští týden, nemyslíte? Jestli vy na konci února už víte co bude v červnu, možná byste jim měl brnknout, aby mohli lépe plánovat. 

0 Citovat

No vypada to, ze uz linka nebude obnovena.

0 Citovat

Asi tak nějak, mě zrušili let červenec/srpen...

0 Citovat

Ahoj, ČSA kolegovi z práce včera zrušili pondělní let 8.3. z Prahy do Budapešti, OK788 a nabídli buď vrácení peněz nebo přebookování na polední let. Na můj dotaz na kompenzaci odpověděli zamítavě, prej vyšší moc a koronavirus, to mi přijde jako bullshit, už jen proto, že ve stejnou hodinu normálně letí do Budapešti Ryanair. Co myslíte, je tam reálná šanci dostat kompenzaci? Minimálně bych to určitě zkusil.

0 Citovat

Můj názor - bez soudu ne. 

0 Citovat

Ne a je strašný propad lidi teď. Ono se to zda jako bullshit, ale celkově se to propadlo na všechny. A ty redukce budou nejspíše následovat i od ostatních. 

0