Ahoj,    Chystame se za 14 dni na Malorku.  Vratil jste se ted nekdy nekdo?  Zajimalo by me, jak moc se tam resi covid - rousky venku, uvnitr a jestli normalne funguji sluzby (hl. restaurace)?   Predem dekuju!  .

Malorka a covid

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

7 reakcí

Ahoj, 

 

Chystame se za 14 dni na Malorku. 

Vratil jste se ted nekdy nekdo? 

Zajimalo by me, jak moc se tam resi covid - rousky venku, uvnitr a jestli normalne funguji sluzby (hl. restaurace)?

 

Predem dekuju!

0

Před 14 dny se nosily roušky uvnitř i venku ve městech, v přírodě a na pláži ne. Obchody a restaurace byly otevřené do 17 hod, ubytování fungovalo normálně.

0 Citovat

Ahoj,

co vím, tak 9.5. tam skončil nouzový stav a restaurace fungují po-ne do 22:30, jinak 23.5. by se mělo dále rozvolňovat. Taky se chystáme 3.6. tak doufáme, že bude vše v pohodě a že snad i ty roušky bychom venku nemuseli nosit :)

0 Citovat

jak je to tam aktuálně? Někde jsem četl, že venku se hadry na obličeji nosit nemusí pokud nejsou lidí na sebe namačkaní ale jinde jsem četl, že se musí pořád nosit. Tak jsem z toho jelen.

díky

0 Citovat

Zena tam byla 3 nedele zpatky, krouti hlavou ze venku se rousky nenosi.

0 Citovat

ako je tam aktualne? , no to je otazka .  Nie je dolezitejsie ako tam bude 8.11.2021 o 13:08 ?

 Vlastne by som mal byt za takychto ludi rad,( povodne som chcel nim dakovat pri kazdej prilezitosti) taku letnu sezonu som este nemal, letenky skoro zadarmo,hotely za zakladne ceny,..... prajem aby covid tu bol na vecne casi ,hoodne dobre ,teda dokial nezacne odvetvie krachovat.

taky miestne veci su suuuper, hotely(pre bonitnejsiu klientelu) u ktorych clovek isiel s otvorenou tlamou a s pomyslenim ze sem  asi clovek nedostane su za zakladne ceny,...

cize je to tam hrozne,nejazdite,mozete zomriet (ovladat spolocnost je najjednoduchejsie strachom )!!!!!!  :))

0 Citovat

Peter _15 napsal(a):

taky miestne veci su suuuper, hotely(pre bonitnejsiu klientelu) u ktorych clovek isiel s otvorenou tlamou a s pomyslenim ze sem  asi clovek nedostane su za zakladne ceny,...

cize je to tam hrozne,nejazdite,mozete zomriet (ovladat spolocnost je najjednoduchejsie strachom )!!!!!!  :))

upresnim ,pisem to z pohladu CR ,tie miestne 

0 Citovat

petr.necesany napsal(a):

Zena tam byla 3 nedele zpatky, krouti hlavou ze venku se rousky nenosi.

 

díky, protože co jsem četl tak na Kanárech to dost vynucují. Čekal jsem, že Mallorka bude stejná. Pro mě je to neskutečně otravná věc, která je stejně zbytečná.
No dnes tam odletěl kamarád tak bude info z první ruky, řeším právě kam v říjnu a Mallorka byla pokaždý supr. Jen teda ty ceny ubytování v posledních letech to začínala být dost šílenost..

0
7 reakcí