Odskodneni

Napsal Jonyb 2015-02-07T20:27:25+01:00 ve fóru Letecké společnosti

Asi ideálně sehnat důkaz o důvodu zpoždění a následně to hnát přes Evropské spotřebitelské centrum (řeší bez provize).

Resim stejny problem z  kvetna  z letu Brno - Stansted , napsali . ze slo o stavku  ATC, napadnul jsem to , protoze i kdyz stavka v ten den opravdu byla, ale ve Francii a ne na lince Londyn - Brno , ale budiz,  treba pred letem Londyn -Brno letelo letadlo jeste jinou trasu,  nasledne bylo ale opozdeni jen 30 minut ,ale udajne jim do turbiny motoru vletel ptak , nasledne  se dostavil technik ale odleteli jsme o 3 a pul hodiny pozdeji a toto opozdi  zustalo i v Londyne , obdrzel jsem po delsi dobe odpoved z Brna , ze jako treti osobe me nemohou zdelit pricunu zavady ani o co slo  a s urad pro civilni letectvi me zaslali  ze mou stiznost proslou spolecosti ryanair

S agetury pro vymahani me odepsali, ze podle dostupnych info slo skutecne o stret s ptakem a to se pry bere jako mimoradna okolnost , nemaji pry povinnost dokazovat neco driv nez u soudu 

Znamy, co letel stejnym letem dostal podobnou odpoved, ale duvod byl bird strike. Trosku to na me pusobi, ze tam maji nejaky random generator duvodu :) Taky ale trosku verim, ze tenhle rozpor v odpovedich by mohl hrat trochu v nas prospech.

Jinak jsem zatim podal siznost na italskou spravu civilniho letoveho provozu, jak mi doporucili na ceskem UCL, tak uvidim co dal.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!