Norové začali prodávat letenky na linkách Oslo, Kodaň, Helsinky, Stockholm, Trondheim nebo Goteborg - New York či Bangkok. Ceny jsou více než služné, ale bohužel je server absolutně přetížen a nejde se dostat k rezervacím! http://www.norwegian.com/en/  .

Norwegian

Založil ve fóru Letecké společnosti

Musíš tu letenku v té aplikaci někde najít :D nebo se pro ní stav na letišti, Norci mají checkin zdarma.

0 Citovat

Nová linka z Prahy do Göteborgu od 27. 4 každé út a pá dopoledne. Víc než fajn alternativa k letům ČSA operovaným někdy pomalejším vrtuláčem a někdy s mezipřistáním v HAM.

Letenky v prodeji od 75€ RT.

0 Citovat

7 % sleva s kódem NORDICSALE

0 Citovat

Ahoj, máte někdo zkušenost s letem s Norwegian do USA? Jestli je v ceně jídlo + pití, dostatek místa na nohy v letadle atd.? Díky předem za jakékoliv info.

0 Citovat

https://www.norwegian.com/ie/tra...nd-drinks/

0 Citovat

Ahoj nevite nekdo, zda je zpeceten osud prime linky PRG-BGO? maji vypsane terminy jen do ledna 2019...

0 Citovat

Norwegian Air v problémech. Zřejmě budou nuceni prodávat letadla, rušit linky, atd.  A to dost rychle.

https://www.planes.cz/cs/article...aveho-letu


0 Citovat

No nevim, jestli to s tim souvisí, ale zrušili nějaké linky do Prahy. Zjistil jsem to nedávno, když jsem nemohl dohledat letenky z Helsinek :(  skoda

0 Citovat

Libor napsal(a):

No nevim, jestli to s tim souvisí, ale zrušili nějaké linky do Prahy. Zjistil jsem to nedávno, když jsem nemohl dohledat letenky z Helsinek :(  skoda


Mozna ano. Musi prodat asi 150 letadel, ktere uz maji objednany a pokud vim v prosinci se uz zbavili asi 5 letadel, aby splatily prosincovou stavku. A jedno nove letadla jim visi v Iranu. Ted pro ne pujcky budou daleko drazsi a budou muset skrtat naklady. 

0 Citovat

Máte někdo zkušenost s tím, že vám změnili sedadlo i po jeho rezervaci? Loni jsme si rezervovali sedadla pro let Praha-Kodaň a pak Kodaň-LA. Do Kodaně jsme skutečně seděli tam, kde jsme měli, ale na druhé trase nás šoupli doprostřed letadla.

Mám i důkaz v PDF v mailu, že máme sedadla 38A a 38B. Když kliknu na přehled rezervace, tam už jsou sedadla 20E a 20F. Nastupovali jsme jako poslední, ale to přece nehraje roli. Už asi na letence byla nová sedadla, nenapadlo mě to kontrolovat.

Asi došlo ke zrušení sedaček při checkinu a bojím se, že se nám to stane letos znovu (letíme stejnou trasu). Nemá někdo tušení, oč jde?

0 Citovat

ondrach napsal(a):

Máte někdo zkušenost s tím, že vám změnili sedadlo i po jeho rezervaci? 

Naprosto běžné, dělá se kvůli vyvážení letadla nebo když je potřeba popřesazovat například rodinu k sobě. Někdy i při samotném boardování vyhlásí brána SEATTING ISSUE a obsluha ti vytiskne nové palubenky s jiným místem. Experti jsou na to zejména americké aerolinky na vnitrostátních letech, u nás se mi to stává častěji snad jen u LOTu.

Pokud sis za původní sedadla platitl, měl bys dostat peníze zpět.

0 Citovat

Honza napsal(a):

Naprosto běžné, dělá se kvůli vyvážení letadla nebo když je potřeba popřesazovat například rodinu k sobě. Někdy i při samotném boardování vyhlásí brána SEATTING ISSUE a obsluha ti vytiskne nové palubenky s jiným místem. Experti jsou na to zejména americké aerolinky na vnitrostátních letech, u nás se mi to stává častěji snad jen u LOTu.

Pokud sis za původní sedadla platitl, měl bys dostat peníze zpět.

Díky, budu tedy příp. žádat peníze zpátky. Kvůli 20kg zavazadlům jsme brali tarif LowFare+ a v ceně je právě i seat reservation. Neradi bychom zase 14 hodin trávili uprostřed Dreamlineru.
0 Citovat

Těžko něco vrátí, když to není příplatek za sedadlo, ale za vyšší tarif. Co zkusit na check-inu požádat o změnu sedadel? (Ale nevím, jak to řeší.)

Jinak mně místo F u dlouhého letu s nimi nevadilo. Když jsem se chtěl podívat z okénka, šel jsem k jednomu z těch, kde nejsou sedadla (tlačítko zesvětlení/stmívání okénka by u nouzového východu neměl používat pasažér, ale jde požádat letušku). Když jsem chtěl na WC, nemusel jsem nikoho přelézat nebo žádat o zvednutí.

0 Citovat

Po check-inu si zkrátka zkontroluju seat na letence a případně se na ně obrátím. Na supportu mi tvrdí, že by mi sedadlo mělo zůstat. Já minule seděl na E a vůbec to nebylo ono. Raději okýnko.

0 Citovat

Co myslíte, Norové už byli v problémech kvůli dronům na Gatwicku, teď budou mít na zemi 18 ks B7M8. Přežijou to, nebo tu budeme mít další krach? 

0 Citovat

Podle kolegu prezijou. Ale uvidime, jak dlouho to bude na zemi...

0 Citovat

Manzel sa pozeral na ich financne vyazy a hovori ze by to mali prezit :) 

0 Citovat

15 % sleva na vybrané lety do USA. Kód: 5YEARS. https://www.norwegian.com/uk/off...flash-sale

0 Citovat

Zajímal by mě váš názor, zda koupit nebo počkat. Potřebujeme letenky na polovinu července. 2 dospl. + 1 dítě se zapsanými zavazadly do OSLA. Norwegian nám hází cenu za komplet (zpáteční a zavazadla) 504 Eur. Co myslíte? Díky 

0 Citovat

Petr napsal(a):

Zajímal by mě váš názor, zda koupit nebo počkat. Potřebujeme letenky na polovinu července. 2 dospl. + 1 dítě se zapsanými zavazadly. Norwegian nám hází cenu za komplet (zpáteční a zavazadla) 504 Eur. Co myslíte? Díky 


Záleží kam chcete letět 😊

0 Citovat

Vojtěch Hájek napsal(a):


Záleží kam chcete letět 😊

Omlouvám se, jsem blbec..do OSLA:-)

0 Citovat

Pokud jsem si vsimnul  ,tak Norwegian presel po vzoru  Ryanairu, Wizzairu a dalsich  na  system placeneho  velkeho kabinoveho zavazadla ,tedy povoluji zdarma jen ten batuzek, bude hlavni sezona ,deti u low costu slevu nemaji  ,kdyz to prepoctu na  jednu cestu na osobu  ,tak je to za 84 euro  ,podle me je to sice na hrane ale moc niz asi nelze cekat ,navic s temi zavazadly ,Je taky na zvazenou , zda nehledat neco odjinud nez z Prahy ,ale asi se prestup s placenym zavazadlem nevyplati  ,

Kristalovou kouli nikdo nema , ale je treba si taky polozit  otazky :  je realna sance ze to pujde  niz  o 50 %  muj nazor asi ne ,a druha otazka  vyplati  se mi pripadna sleva  20 euro x3  oproto risku  ze to pujde nahoru ?  A to musi kazdy zvazit sam ..

Za me bych v prve rade odboural zapsane zavazadlo  ( pokud je to vic nez 10 kg ) a pak se podival na alternativu letu odjinud

Napriklad  Wroclaw  - Oslo Torp  bez zavazadel 17.7.  OW   95 zl    ,pokud najdu podobnou cenu zpet   tak jsem na polovine ceny  ..dam za zavazadla  + cestu do Wroclawi  + transfer  s  Oslo - Torp tu druhou polovinu  penez + jsem ochoten  do toho vlozit jiste nepohodli  a cas ?

A to je na kazdem  individualne ..

0 Citovat

mikir napsal(a):

Pokud jsem si vsimnul  ,tak Norwegian presel po vzoru  Ryanairu, Wizzairu a dalsich  na  system placeneho  velkeho kabinoveho zavazadla ,tedy povoluji zdarma jen ten batuzek, bude hlavni sezona ,deti u low costu slevu nemaji  ,kdyz to prepoctu na  jednu cestu na osobu  ,tak je to za 84 euro  ,podle me je to sice na hrane ale moc niz asi nelze cekat ,navic s temi zavazadly ,Je taky na zvazenou , zda nehledat neco odjinud nez z Prahy ,ale asi se prestup s placenym zavazadlem nevyplati  ,

Kristalovou kouli nikdo nema , ale je treba si taky polozit  otazky :  je ralna sance ze to pujde  niz  o 50 %  muj nazor asi ne ,a druha otazka  vyplati  se mi pripadna sleva  20 euro x3  oproto risku  ze to pujde nahoru ?  A to musi kazdy zvazit sam ..

Za me bych v prve rade odboural zapsane zavazadlo  ( pokud je to vic nez 10 kg ) a pak se podival na alternativu letu odjinud
Díky za názor, zapsané zavazadlo potřebujeme. Přeci jenom s dítětem na 14 dní je zavazadlo potřeba. Bydlíme na západě Čech (KV) a všude jinam to máme "daleko"....Koukal jsem se i na další letiště, zejména v Polsko, ale když spočítám čas a peníze za cestu, o moc levněji to nevyjde...

0 Citovat

Zalezi jak to dite je stare .s tim zavazadlem ,jinak  Praha - Wroclaw  vlak pres  Lichkov  cca 250 Kc + 25 zl  ( bez slev ), predpokladam ze by sla koupit levneji  spolecna jizdenka  a uz jezdi i  Praha - Wroclaw   primy vlak , vlaky pri cetach pouzivam  . ale Polsko si kupuju  jen na hranice  a pak ve zlotych  ,.konkretne tu Wroclaw  a uz jsou tam moderni vlaky  celou tu trasu  ( 5 hod )  na letiste cena   3.40 zl. 30 minutovy interval  pulhodka  cesty s  ul Dworcowa  ( pres ulici naproti nadrazi )  pripadne prespani ve Wroclawi kolem  20 euro

A s tim casem  ,vim ze me tady casto masirujou ,ze nejsem schopen pochopit , ze nekdo  pocita  kazdy den dovolene ,ale ona je to pridavna  hodnota proste  , treba Wroclaw ma hezkou Zoo  ,s ditem  bych vyuzil  a klidne tam den prozil i na jinych  aktivitach ,financne muzu byt na stejno ,ale za stejne penize vic muziky  proc ne ?

0 Citovat

Mikire, pokud je clovek z Karlovych Varu, tak se 5 hodin do Wroclawi nepotahne, za to se nabizi Mnichov, ktery se uz da 

0