Ryanair - online odbavení

Napsal preima 2015-02-19T12:08:22+01:00 ve fóru Obecně o cestování letadlem

@ejkie

Jj o té možnosti vím, ale jako majitele telefonu s Windows 10 se mně to netýká.....není app ;-)

Oficialne stanovisko na fb ryanu k random seating .... aspon vieme aka strategia - robit check in v posledny den

Random Allocated Seating

We haven’t changed the random seat allocation policy. The reason for more middle seats being allocated is that more and more passengers are taking our reserved seats (from just €2) and these passengers overwhelmingly prefer aisle and window seats which is why people who choose random (free of charge) seats are more likely to be allocated middle seats.

Some random seat passengers are confused by the appearance of empty seats beside them when they check-in up to four days prior to departure. The reason they can’t have these window or aisle seats is that these are more likely to be selected by reserved seat passengers many of whom only check-in 24 hours prior to departure. Since our current load factor is 95%, we have to keep these window and aisle seats free to facilitate those customers who are willing to pay (from €2) for them.

This is entirely a matter of customer choice. We are not trying to force people to pay for reserved seats. We are very happy to facilitate any customer who wants a free of charge random seat but we are also going to do our best to facilitate customers who are willing to pay for a reserved seat (usually window or aisle) which start from €2.

Už to bylo ve vedlejším Ryanair vláknu.

A tvojí úvaze: včera jsem dělal check-in 4 dny před odletem a dostal jsem 2x window.

Krystof napsal(a):

mikir_ Je to tak jak píšeš jednoho dospělého s dítětem to pustí udělat check in už teď. Ale počkám a udělám check in pro všechny najednou 4 dny před odletem. Druhý dospělý dostane asi sedadlo někde jinde, ale na ty 2 hodiny letu to neřešíme...

Asi odbavím hned i zpáteční let a tam to sedadlo koupim, ale spíše z důvodu, ať nemusím řešit tisk boarding pasu v zahraničí.( zpáteční let je 7 dní po odletu).

Tak pokud nechces kupovat sedadlo, tak bych zkusil pockat az tesne pred odlet a ne to delat ty 4 dny , je dost pravdepodobne ze zbudou ty mista , co jsou oceneny nejvyssi sazbou , to ze nebudou dve mista vedel sebe by stejne kvuli diteti musela posadka vyresit a pokud nezbudou ani v zadu zadna mista tak i ten 4 ma sanci sedet blizko

S telefonem bych to dneska uz vubec nedelal , pri 4 lidech na jedne rezervaci budes mit treba dva vpredu a dva vzadu a budes se tlacit pres cele letadlo , vim ze je dnes mobilni aplikace moderni a dela ji dost cestujich, ale jsem odpurce tehle inovace a i letistni personal priznava ze ,to zdrzuje nastup co je za problem si vytisknout papirovou letenku , navic te technika muze zradit a pak nemas v ruce nic , ale kdo chce at pouziva klidne mobil s aplikaci, nakonec ji Ryanair i primo podporuje a nabizi

Krystof napsal(a):

@ejkie

Jj o té možnosti vím, ale jako majitele telefonu s Windows 10 se mně to netýká.....není app ;-)

Viděl jsem na Ibize holku s mobilem a v něm né QR kod z apky, ale stažený PDFko, který se běžně tiskne v papírový podobě, a pustili ji v pohodě.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!