Ahoj, v nedávné akci jsem koupil letenky z Vídně do Madridu. Je to jen s příručním zavazadlem a já bych si potřeboval přikoupit odbavené. Problém je, že jsem asi slepý a ať projíždím svoji rezervaci na stránkách Iberie jak chci, tak možnost dokoupit zavazadla nikde nevidím. Dá se to tam nějak přidat? Nebo až při on.line odbavení? Díky za rady. .

Přidání zavazadel - Iberia

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

14 reakcí

Ahoj,

v nedávné akci jsem koupil letenky z Vídně do Madridu. Je to jen s příručním zavazadlem a já bych si potřeboval přikoupit odbavené. Problém je, že jsem asi slepý a ať projíždím svoji rezervaci na stránkách Iberie jak chci, tak možnost dokoupit zavazadla nikde nevidím. Dá se to tam nějak přidat? Nebo až při on.line odbavení? Díky za rady.

0

Jen informační, skutečně nemáš zavaadlo v ceně? některé letenky jej měly.

0 Citovat

Bohužel skutečně tam ne, zpátky ano (z Málagy).

0 Citovat

Ahoj, můžu se zeptat, taky letíme 2.6. 3 z Madridu do Prahy, bohužel nemůžu najít přidat odbavené zavazadlo ( chceme jen jedno dohromady) . Máme teda ten nejlevnější tarif a  našla jsem  jen přidat EN - eliminar equipaje, ale to je podle mě jen další zavazadlo na palubu, nevíte někdo jak tam přidat  to jedno odbavené?

0 Citovat

Ahoj, zkusím toto téma oživit. Máme podobnou situaci. Letíme za týden z Berlína na Yucatán. Online můžeme přidat pouze checked luggage pro 2 části letu operované Iberií. Třetí je však operovaná Aerem Mexico. 

Předpokládám správně, že budeme odbavené kufry nakupovat na letišti? A i když se jedná o 3. část letu operovanou jinou leteckou společností, ale která je na jedné letence, tak bude stačit zakoupit odbavené zavazadlo u Iberie na začátku v Berlíně a před 3. částí nebudeme muset znovu zakupovat odbavené zavazadlo?

Díky moc těm, co třeba letěli v rámci akce do Cancúnu již dříve toto jaro (Berlín-Madrid-Mexiko City-Cancún)

0 Citovat

Pokud se vejdete s rozměry (a měřit to asi nebudou, když nebude příliš velké) do příručního zavazadla, můžete si je nechat odbavit zdarma až do Cancúnu viz tato diskuze: https://www.cestujlevne.com/lete...ost/iberia

0 Citovat

Zdravím,

chceme regulérní odbavené zavazadlo. Jedeme na 14 dní a především žena říká, že jen příruční rozměry na tu dobu nedá :)

0 Citovat

Jen pro upřesnění nejde o příruční u low costu, ale až 56 l objem a k tomu do letadla další až 18 l (dle oficiálních rozměrů, v praxi to asi nekontrolují). Do tepla fakt nevím, jak by to nemohlo stačit a když tak se dá i vyprat na místě. Ale dělejte si, co chcete.

1 Citovat

janhukjr napsal(a):

Letíme za týden z Berlína na Yucatán. Online můžeme přidat pouze checked luggage pro 2 části letu operované Iberií. Třetí je však operovaná Aerem Mexico.

Tohle máš nějak ověřené? Já bych čekal, že když máš jednu letenku Iberie se 3 segmenty a zakoupíš zavazadlo (nejlépe online), tak to bude platné pro všechny segmenty bez ohledu na to, kdo je operuje.

0 Citovat

mxp napsal(a):

[citace="janhukjr"]

Letíme za týden z Berlína na Yucatán. Online můžeme přidat pouze checked luggage pro 2 části letu operované Iberií. Třetí je však operovaná Aerem Mexico.

Tohle máš nějak ověřené? Já bych čekal, že když máš jednu letenku Iberie se 3 segmenty a zakoupíš zavazadlo (nejlépe online), tak to bude platné pro všechny segmenty bez ohledu na to, kdo je operuje.

[/citace]

Online lze jen na první 2 segmenty. Ten třetí je "operated by AeroMexico". Takže asi předpokládám, že na všechny 3 najednou pouze přímo na letišti s třeba 10eury navíc.

0 Citovat

Ahoj, prosím,zda má někdo zkušenost.. Potřebuji při letu do USA zakoupit více odbavených zavazadel. U letenky mi to vždy nabízí pouze jedno na osobu 23 kg, pokud chci dvě, musím až na letišti nebo jedna osoba nesmí mít více než 23 kg + příruční a mám smůlu? Děkuji 🙂 

0 Citovat

Pokud je to Iberie, více zavazadel by mělo jít přikoupit při online checkinu.

 

You can add  extra baggage  in advance and get a 50% discount on the price at the airport:

  • When you make your booking or later, through Manage your booking (first extra bag).

  • During online check-in if you need to take more bags.

0 Citovat

Dekuji...Většinou je to Lufthansa, Swiss, Delta... kombinované lety s přestupem...

0 Citovat

U LH až na letišti.

 

On flights between Europe and the USA/Canada on the Economy Light fare, a second item of baggage can be added to the booking for a fee at the Lufthansa service counter at the airport.

1 Citovat

Dotaz, zda má někdo zkušenost na webu iberie jsem to nenašel - lze vzít bezplatně na palubu dětské podsedáky? Díky

0
14 reakcí