Flightradar24.com

Napsal David Eiselt 2015-04-15T10:36:42+02:00 ve fóru Obecně o cestování letadlem

Zachytil někdo? smiley Svatba pilota a letušky společnosti Air Malta

Koukal jsem na to na Twitteru. Dneska už si taky každý na tom nebi dělá, co chce. smiley V Kalifornii se „kreslí“ květinky, u Malty srdíčka a nedávno si jeden nudící se pilot „střihnul“ rovnou penis. smiley

... a jeden pilot si zase zahral na Všemohúceho

Znáte někdo lepší aplikaci než Flightradar24 na sledování letů a upozornění na ně? Popřípadě nechcete se někdo složit na roční členství? :-D

Nestačí třeba hacktheflight.com?

dobrý web !

myslim ze Nelidd myslel web na sledovanie leteckej premavky, nie akcii :D
flightaware, radarvirtuel...ale ja pouzivam len FLightradar a mam tam to Silver clenstvo...to hned sa potom aj do appky da pouzit. Ak sa ti nechce platit, tak minimalne na android sa daju zohnat cracknute appky :D

Nelidd napsal(a):

Znáte někdo lepší aplikaci než Flightradar24 na sledování letů a upozornění na ně? Popřípadě nechcete se někdo složit na roční členství? :-D

to je opravdu problém zaplatit těch 200,- na rok ?

https://www.akcniletaky.com/data/2015/47162/produkty/142460.jpg :D

HIT! Ryanair konečně zavádí nové linky z Bratislavy a Brna do Prahy! :D

...aneb tímto vzdávám hold všem řídícím z českého Řízení letového provozu i z německého Deutsche Flugsicherung za bezesnou noc.


brq-prg.png
bts-prg.jpg

mas Gold?

brq do prg - to zní srandovně

mato napsal(a):

mas Gold?

Tak tak, Gold. Přesněji ten týdenní (či 14denní) free trial... který už mám víc než rok a stále jsem nic neplatil :D

https://www.facebook.com/markus....5924571320

zazitek z bourkoveho dne (nepsal jsem to ja)

Nevíte někdo, proč na FR nejsou vidět všechny lety, nebo spíš proč nejdou vyhledat a nejsou zobrazeny na odletových tabulích? Například let Ostrava - Podgorica? Na mapě je, ale podle čísla letu nejde vůbec vyhledat a na příletové tabuli taky není.

Kdo má zlatý a mohl by mi zjistit info o letu FR 8919 z Bergama na Mallorcu dne 29.6.. Měli jsme letět o den dříve, ale zrušili nám let. Toto je náhradní a přes vašenároky žádáme o odškodnění za oba lety. Na tento let máme vystavené letenky s odletem v 11:45 ovšem Ryanair tvrdí, že odlet měl být až v 13:45 a nemá tedy zpoždění o více než 3hod. ale pouze 86min. Zajímá mě jaký čas odletu je psán na FR. děkuji

Koukal jsem na to a v tomhle Flightradar nepomůže. Let FR8919 byl totiž jednorázový náhradní let, nikoliv pravidelná linka, a u takových Flightradar ukazuje jen aktuální časy, ne plánované.

Pokud ale je na letenkách vyznačen čas 11:45, jako důkaz to bohatě stačí.

Kryštof Hájek napsal(a):

Koukal jsem na to a v tomhle Flightradar nepomůže. Let FR8919 byl totiž jednorázový náhradní let, nikoliv pravidelná linka, a u takových Flightradar ukazuje jen aktuální časy, ne plánované.

Pokud ale je na letenkách vyznačen čas 11:45, jako důkaz to bohatě stačí.

Děkuji za informaci Kryštofe :)

U prvního zrušeného letu se nebojím. Tam věřím, že si s nimi vašenároky poradí. U tohoto je to komplikovanější. Bylo nám řečeno, že musíme udělat na nový let nový checkin, já měl internet v mobilu a tak jsem ho i v Itálii mohl udělat a mám tedy v telefonu foto na které je čas odletu 11:45 a i tabule na které je 11:45, ovšem lidé co spali v hotelu a neměli internet museli udělat checkin na letišti (zdarma) už měli na letenkách čas odletu 13:45 na stejný let. To jsem ještě nikdy neviděl a nechápal jak je to možné.

Claimovat nahradni let v tomto pripade bych videl jako Bures... Sorry jako.

Cali, jsem stejného názoru, že chtít odškodnění za náhradní let je na hraně a možná až za ní, ale přesto po tom co jsme si všechno vytrpěli na letišti o to odškodnění žádám. Nechci tu situaci zdlouhavě popisovat, ale myslím že kdyby sis to prožil tak bys názor změnil. Další věc je ta, že první let byl zrušen kvůli technické poruše (jasné odškodné) pro všechny. Vsadím se, že 80% lidí o odškodnění ani nezažádá a těch 20% ho ztěží dostane. Oni se taky snaží dát co nejmenší odškodnění nebo žádné, tak proč bych neměl žádat o obě odškodnění na které mám nárok, ale když odškodní alespon za ten první let, tak budu rád.

Já vůbec nezpochybňuji, že si jej zasloužíte, o tom žádná. A že vám to přeji. Já se jen na to dívám realistickým pohledem, tedy uskutečněný náhradní let a claim v souvislosti s ním vidím vždy skepticky, bez ohledu, kdo jej provedl. Každopádně hodně štěstí.

Nárok na kompenzaci vzniká jak u zrušeného letu, tak u zpožděného náhradního letu. Zřejmě po tvém online checkinu posunuli čas odletu. Máš dva důkazy, že čas odletu byl původně 11:45, z čehož lze určit i původně plánovaný čas příletu do cílové destinace. Otázka však je, jestli ti to k něčemu bude, když místní příslušnout soudu bude v Itálii a Španělsku (viz. Brusel I ve spojení s rozsudkem Rehder).

Nějak se zabavit musí na 13hodinovém letu... Taky bych si čmáral po obloze :D

načmáral si vlastní boeing na obloze.. mno a jedna citace k tomu : " A nám tady nutí start-stopy, katalyzátory a pod. hovadiny. "

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!