Proč nechci ušetřit 200,- na letence?

Napsal David Eiselt 2015-07-23T21:14:11+02:00 ve fóru Vyhledávače letenek

Když byla předloni akce na Peru, měl jsem letět přes Londýn s BA a z Miami s LATAM. V Amsterdamu mi ale večer přišla zpráva, že ranní let do Londýna byl zrušen. Prodejce fleuge.de už měl zavřeno. Volal jsem na info linku BA, chvíli to vypadalo dobře, ale pak narazil na segment od LATAM a sorry. Poslal mě k přepážce. Tam mi slečna za pět minut našla přímý let od KLM. Takže last minute změna šla na letišti i bez prodejce.

preco to vzdy je "Die griechische Firma" :D nie je tam nejake prepojenie aj na legendarne airfasttickets?

Uronila jsem slzu, kde teď budu kupovat letenky za dumpingové ceny?

Máte někdo zkušenost s https://www.elumbus-reisen.de ?

Nevite, jestli jde nejak na kissandfly zjistit rezervacni trida?

Mělo by to být přímo na itineráři, kterej Ti přišel mailem, to písmeno v závorce za třídou ve které jsi rezerovoval (ve smyslu economy/business) já to teda tak měl, když jsem u nich něco kupoval 2 roky zpět.

Myslel jsem, jestli se to neda zjistit uz behem rezervace, jeste pred tim nez to potvrdim. No necham se prekvapit, predpokladam, ze mi to da nejnizsi dostupnou. Ale stejne dik za odpoved

zdravim, potreobval by som usetrit nejakych 200 korun na letenke :D kludne to SZ, ak mate tipy kde sa este co da rumbovat. Ide o one way let MAD-BTS s Ryanair. diky

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!