Zdravím, za 14dní letíme s BA PRG>LHR>SIN>LHR>BCN .... napadla mě myšlenka zkusit v Anglii psí oči a zeptat se u checkinu jestli by nebyly 4 místa v jakékoliv vyšší třídě pokud nebude A380 plná. Jen se chci zeptat, je teoreticky možné, že by někdy řekli OK ... 4 mladí (studenti) asi Vám ten zážitek/možnost cestovat v business nebo aspon v trav. plus zařídíme/dopřejeme ? PS: na vrchní palubě je daleko lepší uspořádání sedaček, máte někdo zkušenost, kde se vrtnout při check inu 24hod předem ? Jaká byla Vaše zkušenost s BA .... protože EMIRATES mě třeba fakt bavili  .

Zkusit štěstí

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

5 reakcí

Zdravím,

za 14dní letíme s BA PRG>LHR>SIN>LHR>BCN .... napadla mě myšlenka zkusit v Anglii psí oči a zeptat se u checkinu jestli by nebyly 4 místa v jakékoliv vyšší třídě pokud nebude A380 plná.
Jen se chci zeptat, je teoreticky možné, že by někdy řekli OK ... 4 mladí (studenti) asi Vám ten zážitek/možnost cestovat v business nebo aspon v trav. plus zařídíme/dopřejeme ? smiley smiley smiley

Nebo je to jen nějaká moje představa na kterou mám radši zapomenout smiley PS: na vrchní palubě je daleko lepší uspořádání sedaček, máte někdo zkušenost, kde se vrtnout při check inu 24hod předem ? Jaká byla Vaše zkušenost s BA .... protože EMIRATES mě třeba fakt bavili smiley

Dík

0

Za zkoušky nic nedáš, ale nejspíš ti oznámí částku, z které se ti protočí panenky smiley smiley

0 Citovat

No jestli mas Executive Club Gold take by to mozna slo pro tebe - upgrade se rozdavaji lidem s vyssim membershipem - a z moji osobni zkusenosti (u me plati 100%) jeste vim, ze zasadne upgraduji solo cestovatele (jakmile vas je vic na letence tak se sance jeste zmensi).. Taky se mimo jine koukaji na booking class letenky - vsechny moje free upgrady byly v monkey flexible fare (tzn. to co standardne plati firmy v ECO - pokud sis koupil nakou pecku, mas ECO restricted - to ma dokonce v podminkach ze je "non-upgradeable").. smiley

Ale za zeptani nic nedas, nicmene v nejlepsim pripade dopadnes jak pise Dave.. smiley

Drzim palce !!! smiley

Kamarad se nechal nedavno upgradnout na ceste s Condorem z Punta Cana do Frankfurtu a vysolil 550euro / osoba za jeden smer - blaaaazen smiley

PS: Vsechny free upgrade mam Star Alliance nebo EK - u oneworldu jsem si jeste ani nevrznul smiley a to jsem s nima zacal letos litat docela dost, uz mam nalitanej Bronz a Silver na dosah smiley

0 Citovat

I ja porad cekam kdy mi jednou uleti letadlo a na vlastni kuzi zaziju tu (urban?) story, ze nejblizsi volne misto v dalsim letadle uz bylo jen ve first class smiley

V USA jsem ale znal jednoho typka co asi 2x mesicne lital SAC-MSI (Kalifornie-Kansas) tam a zpet, vzdy v Y, a pry ho do business dali dvakrat. Akoratze zaprve business na tech kratkych letech jsou dve sedadla vedle volny, takze neni moc o co stat, a za druhy se mu mnohem vickrat stalo ze se nevesel do prvniho letadla kvuli overbookingu a musel cekat (byt on-hold) na dalsi, coz asi taky nepotesi.

0 Citovat

Podle mě je tvoje šance 0,001 %, hlavně když Vás letí tolik. Já byl párkrát upgradován na letech BA (nedavno v B777 z HKG, mel jsem letenku na let s A380 a na check inu jsem dostal nabidku letet o 45 minut pozdeji v C). Jinak nahore u BA s A380 v Economy beru vzdy okno a to ikdyz letam sam. Nahore mi nevadi spolucestujici, ktereho neznam. Staci par ginu a vubec ho nevnimam smiley

0 Citovat

Tento rok sa mi 2x stalo,ze som u Qataru dostal upgrade do C, (v obidvoch pripadoch bolo letadlo overbooked a mal som nejlevnejsi bookovaci tridu "O") ,
ale v prvom pripade som mal Silver a v druhom Gold status u Qataru. Teda primarne sa hladi na status pri upgrade do C.

pozdravujem z "The Prier - Cathay Pacific First Class Lounge", HKG smiley

m

0
5 reakcí