Skypicker.com / Kiwi.com

Napsal Leoš Literák 2015-12-13T19:49:28+01:00 ve fóru Vyhledávače letenek

Jestli je pravda co se píše, tak  Oliver se na  exitu nepodílí. Pro něj je údajně hlavní, aby měl rozhodující slovo,  při rozvoji firmy. Nějakou dobu exit  z pozice zakladatele blokoval  a tohle pro něj asi není  nic k  oslavě, protože Kiwi vidí v budoucnu o několik levels jinde.

Ryanair is suing third-party flight booker Kiwi.com

https://fora.ie/ryanair-irish-co...6-Jun2019/

Hezky, Ryan! Za to palec nahoru

Chápete to?

https://video.aktualne.cz/dvtv/l...ako-nikd/r~d1ae055a932e11e9b5e8ac1f6b220ee8/

Vždycky, když Oliver poskytuje rozhovor, mám pocit, že vůbec nemá páru, o čem mluví. Neví, jak všechno kolem cestování reálně funguje a má jen kolem sebe lidi, kteří mu řeknou, co zhruba má do televize povědět... 

Souhlas, nikdy jsem ten humbuk nepochopil.

Viděl jsem 5min a musel jsem toho blekotu vypnout. V každé větě povinně použije fajnově znějící  výraz, aby bylo divákovi na první dojem jasné, že sleduje světem protřelého poloboha. Dva bráchové super herci s charismatickými hlasy a pak tenhle moula ("já to pro peníze nedělám"). Boha jeho... :-))

Já si naopak o něm myslím, že ví moc dobře jak funguje řada lidi při  hledání a kupování letenek.  A to že většina tady není  jeho cílovka, nic nemění na tom, že jeho podíl ve firmě byl reálně oceněn na více než 1 mld. Kč. 

Tak z pohledu ziskovosti je to docela maly business, obrat ma 35 mld, zisk kolik?  70 mio korun - ekvivalent 3 mio dolaru? Mne se libi, ze to dotahl do nejakeho funkcniho modelu, bavi ho to, zivi ho to a v Brne zamestnava lidi. Taky jsem vcera zjistit, ze zmenil politiku ohledne bagaze - a je zarovnan s airolinkami. Takze male plus pro nej.

Zdravím, mám dotaz. Koupil jsem u Kiwi 4 letenky přelety v Kolumbii. 2 Avianca a 2 Latam. U dvou mám číslo e ticketu a u dvou jen PNR kód číslo e ticketu chybí. Stačí jen ten PNR kód nebo je třeba mít přímo číslo e ticketu? Dík za odpovědi.Ales

Když nemáš číslo letenky, tak nejspíš nemáš ani letenku, neb nebyla vystavena.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!