Máte někdo zkušenost s vyřizováním ubytování k zakoupené letence od TAPu s delším přestupem v Lisabonu ? E-mail: info@globair.cz Rezervace letenek: flytap.com .

TAP Air Portugal

Založil ve fóru Letecké společnosti

A nebude to taky tím, že Tap lítá na Madeiru osmkrát denně a systém ti nabízí let, který je aktuálně nejlevnější?

0 Citovat

Dobrý den,

Získala jsem cestovni voucheru v hodnotě 700 eur jako náhradu za zpožděný let od TAP portugal.  Netuším ale, jak voucher použít a jak jím zaplatit letenky. Máte někdo s tímto zkušenosti? Budu nesmírně vděčna za jakoukoli pomoc. Jsem už bezmocná.

0 Citovat

Dobrý den, měl by na voucheru být nějaký kód, že? Ten se zadává po výběru konkrétních letů na webu TAP do tohoto políčka: https://imgur.com/ZUzYItW

0 Citovat

Pri kupovaní letenky na www.flytap.com v kroku, kde sa zadávajú mená cestujúcich, je kolónka na zadanie voucheru.

 
0 Citovat

Chcem sa opýtať akú máte skúsenosť s kontrolou hmotnosti batožiny?

0 Citovat

Minulá neděle Lisabon-Porto a u brány nikdo nic neřešil.

0 Citovat

Rezervace sedadel je možná až po online odbavení? Nikde jsem to nenašla dříve. Hledám blbě? :-(

0 Citovat

Aluška napsal(a):

Rezervace sedadel je možná až po online odbavení? Nikde jsem to nenašla dříve. Hledám blbě? :-(

Rezervace sedadel je možná už dlouho dopředu, ale placená. Bezplatně lze až v self check-in kiosku na letišti. Pozor, ohlasy říkají, že jakmile už si jednou online vybereš sedadlo a není to třeba ani nějak potvrzovat, už musíš jedině k přepážce a bez zaplacení nelze udělat check-in.

0 Citovat

Lubomír Flídr napsal(a):

Chcem sa opýtať akú máte skúsenosť s kontrolou hmotnosti batožiny?

příruční nikdy, 20+ letů za poslední 3 roky, ale nikdy jsem toho nevozil tolik, abych byl podezřelý 
0 Citovat

Poslední dobou se na fórech objevují informace, že už to taková pohoda není :-D já letím za měsíc tak uvidím...

0 Citovat

Lubomír Flídr napsal(a):

Chcem sa opýtať akú máte skúsenosť s kontrolou hmotnosti batožiny?

Vie-Lis v lete vazia preventivne vsetkych pred vstupom do security.

Lis-Pdl na gate nevazili,ale priatelke merali takou kartonovou krabicou.Stacilo trosku potlacit a vsetko bolo ok.

0 Citovat

presne, vo Viedni aj vo stvrtok vazili vsetky bagaze pred security (T3)

0 Citovat

potvrdzujem váženie  2 x 7,98 kg

0 Citovat

počítají u toho vážení i s druhým 2kg menším zavazadlem, které má TAP ofiko v podmínkách?

jak často na gatech taky měří? (máme batohy 40l, rozměry taktak, na výšku jsem asi 2cm přes, dá se to zmáčknout.. do klece se vejde, ale papírová krabice by nepotěšila..


A ještě dotaz k tomu seatingu, jestli se někdo orientujete, jak to přesně funguje.. Máme každý svou letenku VIE-LIS (a zpět PDL-LIS-VIE), už je otevřený online checkin, nabízí nám to sedadla jinde a nebo placený výběr, kde je upozornění, že to je nevratný, bez zaplacení pak nejde udělat checkin.
Nevíte, jestli mne to pak pustí k odbavení na kiosku ve Vídni? Nebo bych musel na přepážku? Nebudou pak trvat na zaplacení?  Děkuju za rady..

0 Citovat

Taky by mě to zajímalo, sedadla mám koupený a někdo tu psal, že pak nejde udělat online checkin? Takže pak až na letišti v kiosku nebo jak?  Popř., jak dopředu otvíraj online checkin?

0 Citovat

Na předem zakoupená sedadla samozřejmě odbavení online udělat lze !

U Tapu zdarma sedadlo vybrat nejde ani při online odbavení pokud místo přehodíte tak už to nejde vrátit,takže musíte buď zaplatit nebo to vyřešit až na letišti u přepážky.

0 Citovat

malé zavazadlo nevážili

meranie veľkosti zavazadla (nie všetkých) robia pred vstupom do lietadla, nadrozmerné dávajú do pdpalubia

miesta na sedenie som si nekupoval. pri checkine  online  na 4 lety nás posadilo vždy vedľa seba

pred letom som sa registroval do TAP miles&Go, na 4. let v priebehu 10 dní nás posadili do lepšej "triedy"

a bolo aj lepšie občerstvenie

0 Citovat

Zdravím. Jsem tady nový, takže se omlouvám za případný hloupý dotaz. Nicméně sháním letenky Praha - Lisabon v termínu 29.3. tam a 6.4. zpět. Už jsem to málem koupit na GotoGatu (let s TAPem), ale tady jsem si přečetl, že to je zbytečný risk. Chtěl jsem to koupit tedy tady přes vyhledávač, ale bohužel jsem nemáme pas pro juniora (1 rok) a tudíž asi jedině až ten pas bude, že? Obávám se, aby se pak ceny mezitím nezhoršily. Nebo to lze nějak obejít?

0 Citovat

Vladimír napsal(a):

Zdravím. Jsem tady nový, takže se omlouvám za případný hloupý dotaz. Nicméně sháním letenky Praha - Lisabon v termínu 29.3. tam a 6.4. zpět. Už jsem to málem koupit na GotoGatu (let s TAPem), ale tady jsem si přečetl, že to je zbytečný risk. Chtěl jsem to koupit tedy tady přes vyhledávač, ale bohužel jsem nemáme pas pro juniora (1 rok) a tudíž asi jedině až ten pas bude, že? Obávám se, aby se pak ceny mezitím nezhoršily. Nebo to lze nějak obejít?

Oficiální stránku TAPu už jsi zkoušel?

0 Citovat

Prapůvodně ano, ale jak jsem zkoušel kde co, tak jsem tak daleko dostal akorát na GotoGatu a tady .GotoGate nepožadovalo, tady ano. Ale faktem je, že tohle se nabízí. Zkusím, díky. Je to logické, ale faktem je, že jsem nezkoušel. Jdu na to.

0 Citovat

Michal napsal(a):

Oficiální stránku TAPu už jsi zkoušel?

Tak to tam je taky :( Kurnik :(

0 Citovat

Číslo pasu můžete napsat libovolné, klidně vymyšlené, cestovat pak lze bez problémů na jiný doklad, resp. změnit číslo při check-inu.

0 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

Číslo pasu můžete napsat libovolné, klidně vymyšlené, cestovat pak lze bez problémů na jiný doklad, resp. změnit číslo při check-inu.

OK, díky. Nikdy jsem nic takového nezkoušel. A když jsme jezdívali jen s manželkou, tak jsme pas vždycky měli ;) Ještě jednou moc díky za radu!

0 Citovat

Má TAP na Ruzyni možnost odbavit se v těch kioskách? Myslím, že jsem je tam hledala a nenašla. Takže když by mi nešlo on-line odbavit, tak prosím, jít kam? Do teď jsem to nikdy nepotřebovala.

0 Citovat

Klasicky k odbavovací přepážce ;) Číslo je vždy uvedeno na odletové tabuli.

0