www.smartwings.com Od 1.5.2012 je snížen váhový limit zavazadel na 15kg, co tomu říkáte ?  .

[QS] SmartWings

Založil ve fóru Letecké společnosti

http://ekonomika.idnes.cz/skytrax-zaradil-travel-service-mezi-21-nejhorsich-aerolinek-sveta-p9i-/eko-doprava.aspx?c=A161221_101448_eko-doprava_suj

2 z 5 hvězdiček Skytrax smiley to se teda vytáhnuli smiley

0 Citovat

Ja s tim naprosto souhlasim, na prvni dobrou me moc spolecnosti, ktere nabizeji horsi sluzby a neprijemnejsi personal z hlavy nevytahnu.. K tomu jeste katastrofalne spinava letadla.. Fuj blejt smiley

0 Citovat

Už zase lžeš? smiley

0 Citovat

To jste me teda potesili ..to mam asi pod stromecek smiley a ja se naivne domnuval , ze od doby co jsem s nima letel naposledy , mozna tak 10 let se neco zmenilo....a pak taky neverim uplne vsemu ,, na Boking.com se taky ubytuju, kdyz ma hodnoceni 6-7 i kdyz priznam ze radeji vybiram nad 7 ale pozornost tomu venuju az kdyz budu videt 3-4,,mozna 5 ... no ale rikam si se zpozdenim nekolika hodin pocitame, ze nic nedostaneme najist ani napit 6 hodin to nejake prezijeme no a jestli s nama praske prudceji ,,tak pokud to to letadlo vydrzi tak se s toho nepo.,.. smiley

0 Citovat

mikir:
Buď v klidu, to je tady jen pár stále stejných jedinců, kterým TVS asi šlápl na palec. Normální cesťáci nemají s nimi problém smiley

0 Citovat

Takze po navratu musim konstatovat, ze let Smart Wings Ostrava - Dubai a zpet v naproste pohode .. z Ostravy sice zpozdeni cca 40 minut , ovsem zavinene jednoznacne letistem v Ostrave, letadlo stalo na letisti minimalne hodinu a pul pred planovanym odletem, vozik se zavazadly stal vedle letadla, nikdo nenakladal , tankovani paliva probehlo az kdyz uz byli vsichni v letadle , polska posadka se pak omlouvala,ze oni za to nemohou,coz jim slo verit . informace behem letu. jidlo dobre napoje 2x behem 6 hodinoveho letu . letadlo prijemne, pri letu tam jsme meli mista uplne vzadu,trochu mene mista, pri ceste zpet v predni casti pohodlnejsi,.pri ceste zpet opet dobre jidlo let na cas
Je otazka, zda tento standart je i pri jinych letech Smart Wingsu, protoze jak jsem se docetl , Ostrava tu linku financne podporuje

0 Citovat

Ne,klasika leteckeho balicku, ale tepleho s prilohou ( maso, ryze, zelenina, zakusek, u letu zpet, tam testoviny,maso, zelenina,zakusek ,,,toto bylo v cene letenky

Napoje,kava, caj,dzus, vino nealko, pivo, rovnez zdarma 2x behem letu

Nevim jestli slo o mimoradnou akci, protoze to bylo vanocni obdobi, nebo je za tim ta dotace, co se snazi let Ostrava -Dubaj udrzet, nebo to skutecne je standartni sluzba Smart Wingsu na letech mimo Evropu

Leteli jsme s nimi asi po 10 letech ,,,,takze tezko mohu posuzovat soucasne kvality jinych letu, ale tento me prijemne prekvapil

0 Citovat

Je to standardní, Travel podává teplé občerstvení na letech delších než 4 hodiny smiley

0 Citovat

zdarec, mám letenky praha-dubaj na 20.3. (pondělí) a dnes koukám do vyhledávači rezervací a na celý březen zmizely pondělky a středy vč. zpátečních letů... vč. toho 20.3., za jak dlouho se dozvím, že let je opravdu zrušen a za jak dlouho případně dostanu peníze zpět? Dá se to řešit telefonicky? Má někdo zkušenost? Díky za info, celkem to hoří...
V "Mých rezervacích" se to zatím tváří ok, nejde však dokoupit seating na tento let...

0 Citovat

Oni ten system vyberu sedadla nemaji zatim moc funkcni, je to jen na par letech z Prahy ..leteli jsme 27/12 z Ostravy a taky me neslo najit let na ten den ,pokud mas letenky a letis az 20.3.tak bych pockal, jinak pokud mas dotaz k rezervaci mas vyplnit jejich formular pro zpetnou vazbu a oni do 24 hodin odpovi { tedy tvrdi to smiley ) pro okanzitou pomoc mas volat na telofon 420-220-116686 a mas si pripravit cislo tveho itinerare ( asi tim mysli rezervacni kod ))

0 Citovat

ok, tak uvidim, uz jsem jim napsal...no vzhledem k tomu ze zrusili vsechny obraty na pondelky a stredy tak se obavam..vim ze je to az 20/3 ale potrebuju si kdyztak sehnat jiny letenky a nechci to resit 3 tydny pred smiley.... kdyz oni maji v tomhle tak spatnou povest heh

furt jsem se rozhodoval mezi QS a Emirates ktere vychazely celkem pro dva o 5 tis draz a jeste horsi časy no....a ted budu čekat do března v nejistotě...

0 Citovat

smiley historie se opakuje.. u QS je na sezónní bázi.

0 Citovat

no jestli to tak je, tak doufám že mi to hned potvrdí ať můžu refundovat a ne že budou čekat na 14 dní před odletem:-D

1 Citovat

tak uz mi prišlo zruseni letu a prej jesli nechci letet den předem, refundace potvrzena a jdu koupit emirates . Sláva QS, vtipný je že jsem ty letenky kupoval v sobotu, takže to vydželo 3 dny smiley

0 Citovat

Pecka, tak promo kód stále funguje i v 2017, dnes využit na let z Dubaje do prahy za libových 90€! smiley

0 Citovat

kolik to bylo před tím promo kodem?
pořád je to zhruba 110 Kč?
dik

0 Citovat

Před promo codem to bylo za 110€, takže na 2 lidech ušetřeno 40€ a to se hodí....

0 Citovat

takže reálně 10 euro na osobu když počítám, že přímo na stránkách se člověk nevyhne "transakčnímu" poplatku..?

0 Citovat

Nn, právě že transakční poplatek byl 0€

0 Citovat

Jen pro info: předminulý týden absolvovaný sobotní let PRG - DXB a minulý týden zpět. Odlet na čas se 737-800 OK-TSD, servis na palubě a jídlo bylo v poho (teplé jidlo se salátem a dezertem + před přistáním oplatek), pití nebylo problém doplnit. Občerstvení bylo normálně v ceně letenky. Samozřejmě s Emirates by byl servis někde úplně jinde ale taky letenka je o něco dražší smiley Jak už tu někdo psal během cesty tam asi 3 x vypadl palubní systém ale stejně jen ukazuje info o letu smiley jinak letadlo úplně v poho (taky je skoro nové). Nevýhoda s QS je přílet v Dubai na Terminál 2 odkud nejezdí metro ale buď se dá k metru využít taxi nebo bus nebo jít pěšky jako my smiley

0 Citovat

Doufám, že to tady na foru už někde není, at neplevelím.

Smart Wings LGW - PRG

15 kg odbavené v ceně = 1 kg navíc zhruba 6 euro

Z jejich webu nejde vyčíst, jestli cena je platná jen rovnou při online rezervaci nebo pak i na letišti.

Například FR pokud vim stojí kg na letišti daleko více než při rezervaci.

Pokud je to nastejno, tak se vyplatí to koupit přes nějakou tripstu levněji a pak to za stejnou cenu doplatit na letišti - než to brát přes web QS.

Doplácel někdo na letišti?
Díky

0 Citovat

Docela bych se divil, kdyby to někde šlo koupit rovnou online ... Však mají problém zavést i online check-in.

0 Citovat

No při bookingu na jejich stránkách přímo to jde - stejný systém jako FR.

6 euro za kg a jde přidávat po 1 kg nahoru...

Pak mají akorát ceník kde mají cenu ale už tam nemají rozepsané, jestli platí teda i na letišti...

0 Citovat

Něco mi uniklo? Nová linka? :D Zatím tedy žádné spojení nenajde no...


qs-kbl.png

0 Citovat

Možná už shánějí letadla na další koupáckou sezónu a monglové se osvědčili, tak zkusí ještě větší exotiku a aby letadlo do Prahy neletělo prázdný :)

0