Zdravím, kupoval jsem letenku přes expedii PRG-YYZ (vše se zdá v pořádku, píšou confirmed, peníze byly strženy). Jen ze zajímavosti jsem vyzkoušel najít můj itinerář na podobných stránkách jako CheckMyTrip (vyzkoušel jsem jich vícero), ale nic mi pod mým booking reference (6-místný kód) a last name nenašlo. Mám se něčeho obávat/nějak to řešit? Je to možná taky tím, že mám debilní příjmení (ö v něm - na expedii se mi to povedlo zadat s tím, ale tyto vyhledávače mi ö odmítají). Nervózní jsem ale stejně  .

CheckMyTrip a podobné služby

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

Zdravím, kupoval jsem letenku přes expedii PRG-YYZ (vše se zdá v pořádku, píšou confirmed, peníze byly strženy).
Jen ze zajímavosti jsem vyzkoušel najít můj itinerář na podobných stránkách jako CheckMyTrip (vyzkoušel jsem jich vícero), ale nic mi pod mým booking reference (6-místný kód) a last name nenašlo. Mám se něčeho obávat/nějak to řešit?

Je to možná taky tím, že mám debilní příjmení (ö v něm - na expedii se mi to povedlo zadat s tím, ale tyto vyhledávače mi ö odmítají). Nervózní jsem ale stejně smiley

0

Priste si letenky kupuj bez specialni diakritiky - ve vetsine vyhledavacu je to primo uvedene.. Samozrejme to tim byt muze - moje zena ma dost dlouhe jmeno a kdyz kupujeme letenky tak ji system casto automaticky jmeno zkrati - a potom ma problemy treba u self checkinu nebo pri pridani cisla FF..

Nicmene jestli mas eticket od expedie tak je to fuk smiley

0 Citovat

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli je možné, že na checkmytrip svou rezervaci nevidím, ale na viewtrip jo. Chytil jsem takovou celkem zajímavou letenku a nevím jestli kupovat přípoje. Eticket dorazil. Dík, N.

0 Citovat

Různé rezervační systémy:
CheckMyTrip = Amadeus
Travelport ViewTrip = Galileo

0 Citovat

Buď bez obav smiley

0 Citovat

Kupoval jsem letenky z Kišiněva do Vídně s TAROM a checkmytrip to také neumí najít:(

0 Citovat

Nezáleží na tom, s kým, ale kde letenky kupuješ.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Nezáleží na tom, s kým, ale kde letenky kupuješ.

Koupil jsem přes tripsta (vím, kaju se:)), ale podobně jsem kupoval letenky do Tel Avivu s LOTem přes mytrip a na checkmytrip jsem let našel.

0 Citovat

a na TAROM ich vidis? lebo niekedy su dva kody..interny a potom ten co vidis aj na checkmytrip napr.

0 Citovat

tonic napsal(a):

a na TAROM ich vidis? lebo niekedy su dva kody..interny a potom ten co vidis aj na checkmytrip napr.

Na TAROM to vidím, takže letenky jsou v pořádku. Jen mě mrzí, že na checkmytrip vidím jen svůj každý druhý let. Podobně nebylo možné vložit let od Ryanairu.

0 Citovat

tak Ryanair/Wizz a ine nizkonakladovky to je normalne... no chcelo by to nejake kombo Amadeus/Galileo a Sabre

0 Citovat

A přeposlat email s potvrzenim na ten jejich email jste zkoušeli? Poslal sem si tam wizzáckou rezervaci a cca po dni se mi na checkmytrip objevila...

0 Citovat

tak toto je riadny travel hack, idem vyskusat :)

update: super, funguje to!

0 Citovat

Petr napsal(a):

A přeposlat email s potvrzenim na ten jejich email jste zkoušeli? Poslal sem si tam wizzáckou rezervaci a cca po dni se mi na checkmytrip objevila...

Bombaaa, funguje, a to i u Ryanairu. Díky moc!

0 Citovat

Ahoj.

TAP Protugal. Letenky jsme koupili cca před 2 měsíci, přímo přes jejich web, letíme v únoru.

Na TAP stránkách je rezervace vidět a vše potvrzené, máme E tickety na emailu.

Ale na Checkmytrip ani Travelport nejsou.

Asi to nemusím řešit že. Ale radši se zeptám. :-)

0 Citovat

Koupil jsi to přes jejich web a tam je taky vidíš. Nevím v čem by měl být problém.

0 Citovat

Ja som sa akurát dnes dokopala, aby som si dala doplniť rezerváciu Swiss, prišla info, že rezervácia je doplnená a ja ju stále nevidím. Napísala som opäť a zase tam nie je. Inak mi vždy ich doplnenie fungovalo. Tak nevie, kde urobili súdruhovia z NDR chybu.

0 Citovat

https://www.cestujlevne.com/blog...ce-letenek

0 Citovat

Děkuji. Jsem zbytečněj plašan.

Přímo na webu společnosti jsme letenky kupovali poprvé, tak mě to zmátlo.

0 Citovat

U TAPu je klasický problém Amadea, že je natvrdo ke jménu přidáno oslovení, proto je pak problém s nalezením v CheckMyTrip. Musíš do něj zadat Janmr Hosek ;-)

0 Citovat

Hergot, to jsou fígle. :-)

Funguje to!

0 Citovat

Ahoj, 2 lety ryanairu mi to na checkmytrip pridalo, ale treti let (na stejne jmeno atd., akorat vnitrostatni Faro-porto) mi to tam za boha neprida. Nejaka rada? :)

0 Citovat

Používej TripCase - jediná aplikace která mi funguje na všechny rezervační systémy.

0 Citovat

Diky, funguje.

0 Citovat

Dík za tip na TripCase. Alespoň jsem teď zjistila, že mi změnili hned dva lety, aniž by mě kdokoliv informoval.

0