CheckMyTrip a podobné služby

Založil David před rokem ve fóru Obecně o cestování letadlem
14 odpovědí

Zdravím, kupoval jsem letenku přes expedii PRG-YYZ (vše se zdá v pořádku, píšou confirmed, peníze byly strženy).
Jen ze zajímavosti jsem vyzkoušel najít můj itinerář na podobných stránkách jako CheckMyTrip (vyzkoušel jsem jich vícero), ale nic mi pod mým booking reference (6-místný kód) a last name nenašlo. Mám se něčeho obávat/nějak to řešit?

Je to možná taky tím, že mám debilní příjmení (ö v něm - na expedii se mi to povedlo zadat s tím, ale tyto vyhledávače mi ö odmítají). Nervózní jsem ale stejně smiley

Priste si letenky kupuj bez specialni diakritiky - ve vetsine vyhledavacu je to primo uvedene.. Samozrejme to tim byt muze - moje zena ma dost dlouhe jmeno a kdyz kupujeme letenky tak ji system casto automaticky jmeno zkrati - a potom ma problemy treba u self checkinu nebo pri pridani cisla FF..

Nicmene jestli mas eticket od expedie tak je to fuk smiley

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli je možné, že na checkmytrip svou rezervaci nevidím, ale na viewtrip jo. Chytil jsem takovou celkem zajímavou letenku a nevím jestli kupovat přípoje. Eticket dorazil. Dík, N.

Různé rezervační systémy:
CheckMyTrip = Amadeus
Travelport ViewTrip = Galileo

Buď bez obav smiley

Kupoval jsem letenky z Kišiněva do Vídně s TAROM a checkmytrip to také neumí najít:(

Nezáleží na tom, s kým, ale kde letenky kupuješ.

David Eiselt napsal(a):

Nezáleží na tom, s kým, ale kde letenky kupuješ.

Koupil jsem přes tripsta (vím, kaju se:)), ale podobně jsem kupoval letenky do Tel Avivu s LOTem přes mytrip a na checkmytrip jsem let našel.

a na TAROM ich vidis? lebo niekedy su dva kody..interny a potom ten co vidis aj na checkmytrip napr.

tonic napsal(a):

a na TAROM ich vidis? lebo niekedy su dva kody..interny a potom ten co vidis aj na checkmytrip napr.

Na TAROM to vidím, takže letenky jsou v pořádku. Jen mě mrzí, že na checkmytrip vidím jen svůj každý druhý let. Podobně nebylo možné vložit let od Ryanairu.

tak Ryanair/Wizz a ine nizkonakladovky to je normalne... no chcelo by to nejake kombo Amadeus/Galileo a Sabre

A přeposlat email s potvrzenim na ten jejich email jste zkoušeli? Poslal sem si tam wizzáckou rezervaci a cca po dni se mi na checkmytrip objevila...

tak toto je riadny travel hack, idem vyskusat :)

update: super, funguje to!

Petr napsal(a):

A přeposlat email s potvrzenim na ten jejich email jste zkoušeli? Poslal sem si tam wizzáckou rezervaci a cca po dni se mi na checkmytrip objevila...

Bombaaa, funguje, a to i u Ryanairu. Díky moc!

Přihlášení a registrace