V prodeji již letenky na období do března 2014 ! Informace ke společnosti easyJet .

Letenky - easyJet

Založil ve fóru Letecké společnosti

Ono to máš tak, že člověk co nemá nachystanej mobil, tak nemá nachystanej ani papírovej boarding pass a když má, tak zase hledá občanku/pas, takže řekl bych, že je to o lidech a ne o technice.

0 Citovat

S tim souhlasim , ale priklonil bych se k tomu co pise wiki, komu vyhovuje mobilni verze at ji pouziva , ale je dobre mit pripravenou i klasickou papirovou verzi ,ono i v jinem pripade dnes uz neni treba mit papirove potvrzeni , napriklad pri rezeravaci ubytovani pres booking.com , v posledni dobe se me cim dal casteji stava, ze v recepci ani vytisknutou verzi nechteji i kdyz si to tisknu v jejich jazyce a treba pro sebe si to vytisknu jeste v cestine

0 Citovat

Zdravím,
není tu někdo, kdo nedávno kupoval nějakou letenku? Snažím se zaplatit letenku na léto - 1x dospělý, 1x dítě. Vše navolím, jak mám. Pustí mě to až k placení a po zadání karty a dalších věcí mi to hodí chybu -
Please enter the contact's country
Uvedený typ karty (např. Mastercard, Visa) zřejmě neodpovídá uvedenému číslu karty. Zkontrolujte prosím, zda je zvolený typ karty správný.
Zadejte prosím platné datum platnosti karty.
Zadejte prosím správný bezpečnostní kód: 4 číslice pro karty AMEX nebo 3 číslice pro všechny ostatní karty

Samozřejmě jsem zadal všechno správně. Mám několik karet, všechny jsem vyzkoušel, u všech mi to hází stejnou chybu. Zkoušel jsem i jiné prohlížeče. Povolení v internetovém bankovnictví na platby mám taky. Zkoušeny i dvě karty přes známého. Naposledy jsem kupoval přes EasyJet letenky před cca 2 měsíce a žádný problém. Poradíte mi? Věřím, že to bude nějaká moje "bota" smiley Díky.

0 Citovat

Treba to je blbost , ale v posledni dobe mam hodne problem s notasem , bouzel mam v nem stale system windows vista a google chrom tam nema podporu a firefox ted oznamil , ze taky konci (jeste do zari ) mel jsem uz hadky s Ryanairem a oni maji , nejnovejsi aplikace ,treba to muzou delat aktualizace ? ale to by musel poradit nekdo, kdo tem vecem rozumi ,ja jsem v tom amater , neprechazi taky easyJet na nejake ty nejnovejsi verze ?

0 Citovat

zkus vymazat cookies, třeba to pomůže

0 Citovat

Minulý týden při koupi letenek stejný problém jako KubajsM, zkusila jsem 4 karty několik pokusů a stejná hláška, i na manželovo jméno a nic, nevzalo. Pak už jsem si fakt nevěděla rady... a zkusila jsem založit nový účet na jiný e-mail a zaplatila manželovo kartou a prošlo to na 1. pokus. Na stejném PC, bez vymazání cookies. Karta stejná jako moje u stejné banky.
A předtím jsem kupovala v prosinci na svuj účet se svou kartou, to šlo vše bez problému.
Nevíte někdo?

0 Citovat

Nevím... mně to nešlo kvůli tomu, že v nabídce způsobu placení byly 2 ikony pro MasterCard - jedna pro MC Debit a druhá pro MC Credit, přednastavena byla debetní a já platil kreditní... taky mi nějakou dobu trvalo, než jsem na to přišel. Jakmile jsem překlikl na MC Credit, šlo to bez problémů. Ty 2 ikony tam jsou kvůli tomu, že každý typ má jiný poplatek.

0 Citovat

Zkuste toto:
----------------
Internet Explorer, Tools / Internet Options / General
Browsing history, tlacitko Delete.
Delete Temporary Internet Files and Cookies

potom Tools / Internet Options / Privacy
Click on Default, and click on Apply / OK, to save your changes.
Exit z Tools menu.

Otevrit znovu webovou adresu easyjet a zkontrolovat ve webove adrese zda neni cerveny kriz?
Pokud ano je potreba pridat, dvojklik na ikonu a odebrat blokovane cookies (zda tam neni easyjet)

Pripadne chrome anonymni okno.

0 Citovat

Mám dotaz, nedávno mi easyjet změnil čas odletu ale na webu ve správě rezervací je v češtině "let zrušen" ale pokud přepnu na angličtinu, je tam "flight disrupted". Předpokládám, že jde o chybu v překladu a let normálně proběhne, je to tak?

0 Citovat

Lidi, jde někomu ještě ten hack EasyJetu při odletu z ČR? :-)

0 Citovat

To už mají dávno opraveno.

1 Citovat

Ahoj, nevíte jaké jsou pravidla pro změnu/refund, když dojde ke změně času odletu?

0 Citovat

kanix napsal(a):

Ahoj, nevíte jaké jsou pravidla pro změnu/refund, když dojde ke změně času odletu?

Jako u ostatních společností, pokud je to mín jak 14 dnů před odletem tak máš nárok na kompenzaci, pokud víc tak smůla.

0 Citovat

Asi jsem jsem špatně vyjádřil, nejde mi o kompenzaci, ale o možnost změnit/zrušit let. Respektive jak moc velké posunutí času letu musí být, aby mi dovolili změnit let nebo vrátili peníze.

0 Citovat

Nemate niekto odsledovane ci EasyJet dava este nejake akcie na letenky? Alebo sa oplati kupovat co najskor a nizsie uz cena nepojde? Pripadne ak mate tip ako zlacnit letenky s EasyJetom tak sem s nim :) Dakujem

0 Citovat

Už dlouho jsem žádnou akci neviděla. Když s nima lítáme na koupací dovolenou, kupuju letenky hned, jak zveřejní letový plán. Pak to občas namátkově zkontroluju a letenky jsou na plus mínus stejný ceně, někdy jdou o něco málo níž, někdy vylítnou vejš, záleží asi na destinaci, ten algoritmus nechápu. Tak jsem vyhodnotila, že asi včasný nákup je nejlepší, páč je výběr. Dobrý ceny mívaj, když spouští nové linky až po zveřejnění letového plánu.

0 Citovat

Je to tak, easyJet akce opravdu neumí, čím dřív nakoupíte, tím méně prohloupíte.

0 Citovat

Asi se da rict , ze to je moje po Ryanairu druha  nejsledovanejsi letecka spolecnost , letos 2 lety  . do Recka  a tak jak pise Krystof,cim driv tim lip .ale  prece jen  mam pocit , ze v posledni dobe se zlepsila moznost vychytat cenu  trosku  bliz  ke dni odletu  i proto me zacali zajimat vic nez drive

0 Citovat

mikir napsal(a):

Asi se da rict , ze to je moje po Ryanairu druha  nejsledovanejsi letecka spolecnost , letos 2 lety  . do Recka  a tak jak pise Krystof,cim driv tim lip .ale  prece jen  mam pocit , ze v posledni dobe se zlepsila moznost vychytat cenu  trosku  bliz  ke dni odletu  i proto me zacali zajimat vic nez drive

To jsem si právě taky všimla, že někdy ta cena drží až do odletu nebo jde i o něco níž. Ale podle čeho by to tak mohlo být?
0 Citovat

Většinou kupuji co nejdříve po uveřejnění nového letového řádu a nikdy jsem neprodělal, cena vždy výrazně narostla Např. nyní 2 osoby+1 zavazadlo  Berlín-La Palma(Kanáry) let 02/2019  koupeno v květnu za 406 EUR, dnes je cena  725 EUR. Pokud výjímečně cena klesne, pod moji nákupní určitě ne.

0 Citovat

Deny , podle ceho to nevim ani u Ryanairu   , tam to uz mam , ale trosku vychytane   ve dnech utery. streda  a pak sobota , EasyJet  mi chodi na email spis streda ,ctvrtek , dulezitejsi je ale to , alespn pro mne , ze drive dobra letenka  sla koupit  treba jen 3 mesice dopredu , dneska myslim EasyJet  mozna kvuli konkurenci . presel taky na to.,ze napred  je nejaka zakladni cena  a pak  je to nejlepsi koupit  3-4 tydny dopredu ne drive ,. spis obcas i pockat na 14 dnu dopredu a taky sledovat pohyb cen   tyden pred odletem

Brouku pises  ze jsi koupil La Palmu za  406 euro  v kvetnu  na unor ,to  je prave ukazka toho .z ceho EasyJet ustoupil, to ze dneska je cena 725 euro vubec nic neznamena ,,, za takove penize mas  lety pres ocean a ne tady za humna ... na Kanarech jsme byli 10 x a moje nejhorsi cena byla  okolo  250 euro  pro dva a to jen proto ,ze jsme se potrebovali vratit v prvnim tydnu v lednu  a let tam byl pred Silvestrem  Konkretne EasyJet jsme vyuzili  pro let z La Palmy na Gatwick  tusim okolo 75 euro /osoba , let tam byl na Tenerife asi za 50 a pluli jsme na La Palmu trajektem loni na jare  . v unoru bych nedal za let  vic jak 100 euro za osobu spis tak 50 ... a nekupoval bych driv jak po Novem roce ...Vsadim boty, ze to pod tvou nakupni cenu pujde zcela urcite -) Kupovat low cost 3/4 roku pred odletem  nema dnesla smysl ani u EasyJet
0 Citovat

Souhlas s mikirem. Neda se jednoduse rict, ze cim drive se koupi, tim levneji se leti. Vzdycky jsem nakupoval standardne nekolik tydnu az mesicu predem a vzdy to byla na danem letu nejnizsi nebo jedna z nejnizsich cen. Nevim, zrejne pokud se letadlo s blizicim datem neplni, jak ma, cena jde dolu. Takze to zobecneni bych uz davno nepouzival, tim ale nerikam, ze u nekterych letu to stale neplati.

0 Citovat

Mně nevadí si delší dovolenou naplánovat dlouho dopředu (děti školou povinné, práce atd.), ale 400 pro dva je sakra drahý, to bych nedala. S EZY z Berlína lítáme pod 400 eur čtyřčlenná rodina

0 Citovat

Aj mne prídu Kanáry v takom predstihu za 400 pre dvoch strašne veľa.. šak aj teraz keď len tak dám Berlín - Las Palmas tak s Lauda to je na únor za cca 100 eur na osobu.. a v akcii to musí byť kľudne za 50 eur.. 

0 Citovat

namátkou od 19.2.19 na týden SXF - LPA 2x zpáteční cca 250 eur. Nevíme ovšem, jaké zavazadlo přidával. 1 to nejmenší pro obě cesty + 65 eur.

(jestli to má být SXF - SPC, tak cca 300 eur)
0