Nízkonákladová společnost Wizzair v letošním roce zahájí spojení mezi Kyjevem a Dubají (DWC). Dle polských serverů lze rezervovat za 3.600 czk, ale systém zatím moc nereaguje  .

Nové destinace - Wizzair

Založil ve fóru Letecké společnosti

Od července 2020 nově Bukurešť z Prahy.

0 Citovat

Na léto ideální spoj k Černému moři, nejen starší ročníky vzpomenou legendární Mamaiu ;-)

0 Citovat

Teď už jen aby trochu poštelovali ceny a nedopadlo to jak u Kišiněva, kde sehnat zpáteční letenku pod 2 000 Kč je stále umění :D Ale jinak je to fajn, každý nový spoj z Prahy, zvlášť tímto směrem se počítá!

0 Citovat

Dá se vykouzlit na WED - FRI (2/9dní) v červenci/Srpen za 1928,- zpátečka ( kdo má WDC, tak i levněji). Hlavně ty časy, čekal jsem nějakou hrůzu a napohodu to je :D 

0 Citovat

Tak zrovna ty casy jsou na tom to nejhorsi. Ale jinak nová linka super :)

0 Citovat

Co je na odletu z Prahy ve 14.25 za super čas? Naprosto rozjebanej den.

0 Citovat

Tady je spíš tragédie ta Bukurešť - to je dost hrozný město. Prakticky tam nic zajímavého není.

0 Citovat

Jakub napsal(a):

Co je na odletu z Prahy ve 14.25 za super čas? Naprosto rozjebanej den.

Tady jde vidět ta relativnost. Pro pražáky možná rozjebaný den. Pro mě mimopražáka ideál čas. V sedm sednu na vlak, před jedenáctou jsem v Praze, dám oběd, v klidu dojedu na letisko, ideál.
0 Citovat

Karel napsal(a):

Tady jde vidět ta relativnost. Pro pražáky možná rozjebaný den. Pro mě mimopražáka ideál čas. V sedm sednu na vlak, před jedenáctou jsem v Praze, dám oběd, v klidu dojedu na letisko, ideál.


Přesně a ikdyž bydlím v Praze, tak je to dobrý i pro mě :D 

Ale prostě mohli odlítat ráno klidně z PRG což by znamenalo brzký odlet z OTP nebo opak, večerní přílet do PRG, ale noční do OTP... Ale ne každému se zavděčíš :D 

0 Citovat

Chce to tři rotace denně a vybere si každý. 

0 Citovat

Ta Kisinev je lepsi. Pěkně po práci na letiště = ušetřená dovolená. A večerní návrat zpátky, samozřejmě nejlépe v neděli :D ...ale buďme rádi za každou novou linku

0 Citovat

Kišiněv taky stojí za prd.

0 Citovat

Karel napsal(a):

Tady jde vidět ta relativnost. Pro pražáky možná rozjebaný den. Pro mě mimopražáka ideál čas. V sedm sednu na vlak, před jedenáctou jsem v Praze, dám oběd, v klidu dojedu na letisko, ideál.

Pro mě mimopražáka taky rozjebaný den. Bydlet v Praze, vezmu si půl dne volna a letím. Takhle abych si vzal celý den, ráno vyjel a zabil čas cestou... kdyby to letělo ráno, přijel bych do Prahy večer předtím, kdyby až večer, vyjel bych do Prahy po práci. 😊
0 Citovat

Půjdu na 7 do práce, ve 13 po obědě vyjedu na letiště, 2 hodiny napracuju příště.. Ideální čas, dovolená netřeba!

0 Citovat

Přesně tak, vezmu půl den dovolenou nebo přijdu do práce dřív a zbytek nadělám příště. To jsou horší odlety kolem poledne, kdy musím vzít dovolenou na celý den, nebo ty večerní, kde jdu rovnou na hotel spát. Takhle je ještě celý večer čas v destinaci.

0 Citovat

sa mi paci, ako sme zleniveli ... uz aj Bukurest z Prahy o druhej poobede je problem :D dobra vam bude za 20 euro RT

0 Citovat

Je to z Prahy, tak na 20 euro zapomeň. Praha je dlouhodobě nejdražší letiště v regionu, odtud se za kačku létat nedá vůbec nikam.

https://www.pelikan.cz/cs/akcni-...:KUT,S:REC



0 Citovat

To je dobře, alespoň na palubě nepoteče čůčo za euro padesát...;-)


0 Citovat

tak sorry, 20 one way :D

0 Citovat

Надежда Константиновна Крупская napsal(a):

Je to z Prahy, tak na 20 euro zapomeň. Praha je dlouhodobě nejdražší letiště v regionu, odtud se za kačku létat nedá vůbec nikam


Před pár týdny jsem letěl stansted za 10 euro zpátečka. Tři letenky se sedačkami (děti) za litr.

0 Citovat

Stansted je výjimka potvrzující pravidlo.

0 Citovat

tonic napsal(a):

sa mi paci, ako sme zleniveli ... uz aj Bukurest z Prahy o druhej poobede je problem :D dobra vam bude za 20 euro RT


Ja fakt nevim co vadi na tech casech. Asi vetsina by si prala casy jako KUT, priletet ve 3h rano 😃

0 Citovat

ved presne, o tretej rano prilet, marsrutka do Tbilisi, pobehat po mesta, vecer naspat, rano doma, hned do roboty ... sen :D

0 Citovat

Michalova klasika :)

0 Citovat

tonic napsal(a):

ved presne, o tretej rano prilet, marsrutka do Tbilisi, pobehat po mesta, vecer naspat, rano doma, hned do roboty ... sen :D

Je třeba se na Instači pochlubit!

0