Nízkonákladová společnost Wizzair v letošním roce zahájí spojení mezi Kyjevem a Dubají (DWC). Dle polských serverů lze rezervovat za 3.600 czk, ale systém zatím moc nereaguje  .

Nové destinace - Wizzair

Založil ve fóru Letecké společnosti

Tak Oděsa z Bratislavy asi dolítala. 

Květnový letenky nám přebookovali do Kyjeva (zjištěno až náhodným přihlášením na wizz účet). Koupit už se dá jen na březen. Má někdo zkušenosti s žádostí o přebookování na úplně jinou destinaci?

0 Citovat

Jiří M. napsal(a):

Tak Oděsa z Bratislavy asi dolítala. 

Květnový letenky nám přebookovali do Kyjeva (zjištěno až náhodným přihlášením na wizz účet). Koupit už se dá jen na březen. Má někdo zkušenosti s žádostí o přebookování na úplně jinou destinaci?


Máme na září a stále to v rezervaci vidím! Jinak lety jsou od června z Bratislavy k prodeji.....

0 Citovat

Jiří M. napsal(a):

Tak Oděsa z Bratislavy asi dolítala. 

Květnový letenky nám přebookovali do Kyjeva (zjištěno až náhodným přihlášením na wizz účet). Koupit už se dá jen na březen. Má někdo zkušenosti s žádostí o přebookování na úplně jinou destinaci?

Stačí si přečíst předchozích pár příspěvků. 😉 Nedolítala.
0 Citovat

Aha, takže zrušili jenom duben a květen.. No to sou borci. 

0 Citovat

Na wizz si dejte hodně velký pozor. 

Ruší lety a někdy vám nedají ani vědět (jednu jsem dokonce zjistil až 2 měsíce před odletem - srpen 2019 - Faro).

Minuký rok - 3 x zušená dovolená!!!

Osobně po těch zkušenostech se jím vyhýbám.

0 Citovat

A neopravují zrovna v tom Dubnu a Květnu jen tak křížení vzletové/přistávácí dráhy ? 

Překopírováno od sousedů:

"Od 21. dubna do 1. května 2020 plánuje mezinárodní letiště M. R. Štefánika v Bratislavě uzavírku drah 04/22 a 13/31 kvůli plánované opravě. „Letecké společnosti, které provozují pravidelné a nepravidelné charterové lety, byly o uvedené uzávěrce informovány s dostatečným časovým předstihem. Z tohoto důvodu nenabízejí během uvedených 11 dnů z Bratislavy žádné lety,“ uvedl ředitel bratislavského letiště Jozef Pojedinec."

0 Citovat

Roiman4: v Oděse se taky něco opravuje/dodělává a navíc má asi Wizz nedostatek letadel. Jiné lety se dočasně přesměrovávají z Bratislavy do Vídně.

0 Citovat

To stejné se mi ted stalo Budapest-Odesa.

Náhodou jsem to zjistil v profilu, podle mailu to vypadalo jen na drobnou změnu času. Nakonec jsme zvolili refund a koupili přímý do Kišiněva, což byl stejně původní cíl..


Jiří M. napsal(a):

Tak Oděsa z Bratislavy asi dolítala. 

Květnový letenky nám přebookovali do Kyjeva (zjištěno až náhodným přihlášením na wizz účet). Koupit už se dá jen na březen. Má někdo zkušenosti s žádostí o přebookování na úplně jinou destinaci?

0 Citovat

Máme tady novinky od června:

Gdansk  - Skeleftea

Katovice - Palme de Malorca

0 Citovat

Skelefta - opat destinacia ktoru som musel hladat na mape:))

0 Citovat

Kdyby se tam nehrál hokej, též bych neznal :-)

0 Citovat

Taky jsem to musel hodit do googlu, kde to leží. Ale jedno je jisté, tam asi v okruhu 150-200km nebude nic než jen malá jezera  ? :D 

0 Citovat

Trochu pozitivní zprávy. Nové trasy z Ukrajiny, Lvov - Billund, Lisabon, Tallin, Štětín a Hamburg. Charkov-Tallin a Berlín.

0 Citovat

Tak od 15. září Katovice - Abú Dhabí , ceny zatím hodně vysoko, nejlevněji v březnu 2021 za 432 PLN RT

https://wizzair.com/cs-cz/#/book...3-19/1/0/0

Z Budapešti jsou lety na červen za cca 2,5k RT

0 Citovat

Velice zajímavou novinku dnes (mimo jiné) oznámil Wizz Air. Od července (to kdoví jestli) spouští novou linku Z Prahy do albánské Tirany. 

Albánie by se podle neoficiálních informací měla turistům otevřít v červnu, jasněji bude asi příští týden. 

0 Citovat

Dobrá zpráva :-)

0 Citovat

Dobrá zpráva to je, ale trápí mě nejistota ohledně otevření albánských hranic. Tamní ministerský předseda velkoryse oznámil otevření hranic v květnu, aby o pár dní později vše posunul na červen a k tomu zmínil jen sousední země.

0 Citovat

Jsem za to rad, v Lednu jsem to pracně plánoval s přestupy. Teď pokud to nebude nějak extra velká Palka, tak příští jaro je jistě 😁

0 Citovat

Nová linka z Prahy do Varny, zpáteční letenka s WDC na léto za 2000 Kč.


https://zdopravy.cz/wizz-air-spo...arny-50565

0 Citovat

Nezapomen zminit i nove Wizz linky z Vidne a Budapesti na Menorku a Santorini.

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Tak od 15. září Katovice - Abú Dhabí , ceny zatím hodně vysoko, nejlevněji v březnu 2021 za 432 PLN RT

https://wizzair.com/cs-cz/#/book...3-19/1/0/0

Z Budapešti jsou lety na červen za cca 2,5k RT


Zdá se to jako hodně, ale pokud si člověk uvědomí, že poplatky na letišti v Abú Dhabí nebudou jak na letišti v Bulharsku + let trvá okolo 6 hodin, tak to není tak vysoká částka. Navíc zrovna přes měsíce únor, březen je v SAE hlavní sezóna (v dubnu je ramadán a pak už teploty okolo 45 stupňů...), nejvyšší ceny a plno turistů. Mi se podařilo chytit termín v půlce února za 2700 Kč zpáteční.

0 Citovat

ta ked sa niekomu zda 2,5k R/T do Emiratov vela .. asi fakt by sa mal zamysliet co robi zle :D

0 Citovat

To už jste z těch polských letišť dobře rozmazlený :D To mě na pražský poměry připadá i dnešní Varna za 2,6k jako super cena, natož kdyby byly za trojku Emiráty :D

0 Citovat

Já si spíš nějak nedovedu představit těch 6hodin letu s W6...  

0 Citovat

U W6 jsem rozmazlený za těch covidových 10 € / segment 😀

0