Nízkonákladová společnost Wizzair v letošním roce zahájí spojení mezi Kyjevem a Dubají (DWC). Dle polských serverů lze rezervovat za 3.600 czk, ale systém zatím moc nereaguje  .

Nové destinace - Wizzair

Založil ve fóru Letecké společnosti

Dalších 9 nových linek z VIE... Do března 2019 přidá Wizz dva Airbusy A321 a z Vídně se stává druhá Budapešť.


viden-w6.png

0 Citovat

Predbehl jsi me 😃 jak moc to vypada pro BTS? Docela na teoreticke urovni by se dalo polemizovat, ze to muzou prestehovat i tam. Pak staci udelat i salonek jak v Buda a Katowicich, hodit peknou cenu za parking a nazdar 😂

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Dalších 9 nových linek z VIE... Do března 2019 přidá Wizz dva Airbusy A321 a z Vídně se stává druhá Budapešť.

Ten Charkov mě jako budejcaka zajímá...

Do Vídně vlakem až na letiště pod 400 za 4 hodiny...

0 Citovat

Wizz z Vidne bude litat do Malagy a Eindhovenu od Cervence ( Ein od 2., Malaga od 3. ) 

0 Citovat

Vidím to tak, že z Bratislavy se brzo do Kyjeva létat nebude. :D


untitled.png

0 Citovat

Vidím to tak, že Wizz to časem ve Vídni zabalí a z Bts se bude lítat dál :)

0 Citovat

este aby wizzair nedopadol s viednou ako v minulosti  sky europe.

0 Citovat

wizz vyzera ze nema taky hura system manazment :D

0 Citovat

takze uz aj do Lvova z Bratislavy.. hip hip hura

https://www.bts.aero/o-letisku/p...-ukrajine/

0 Citovat

Wizz Air začne létat z Krakova, a to rovnou do 12 destinací. Vzhledem k tomu, že jsou ale dost podobné jako z Katovic, asi pro ČR/SK zas takový význam mít nebude:



46488212-1940139782730098-7067152811921768448-o.jpg

0 Citovat

Jak sleduju CYBER WEEK u FR tak bych byl raději aby oni zkopírovali destinace z Krakova do Katovic :)

0 Citovat

Proc by nemelo . pro cestujiciho , ktery  nejede  na letiste  do Katowic autem,  to zase  tak velky  rozdil neni   a Krakow  je  mnohem  prijemnejsi  letiste ,nez Katowice a  taky z nadrazi blize

Spise tam, ale vlastne zadne  extra  destinace  nevidim , mozna to Turku , pripadne jeste Larnaca  , ale je mi jasne ze Wizz  se orientuje vic  na vychodni destinace  , priadne  ten sever  a zapad  a jih  jsou pro ne celkem marnym bojem    a prilis  velka  konkurence
0 Citovat

Další nové linky Wizzu v Krakově:



53289858-2116034838473924-4352098877956947968-o.png

0 Citovat

Od 5.7. Kyjev z Lipska. 

0 Citovat

osobne linka roku - od konca oktobra/rujena :) Kisinev z Viedne. s WDC sa uz da kupit nieco aj za dvacku

0 Citovat

Rujena... Jsem se radoval, že bude linka na Rujánu:-)))

0 Citovat

To už vidím pěkné kombo VIE-KIV/ODS-KTW, sice jsem se zařekl, že už nebudu volit odlety mimo Prahu, ale tady asi udělám výjimku :)

0 Citovat

Taky jsme se hned díval, že vláčkem to je jen 3:45 :)

0 Citovat

Mám kombo TXL - ODS + KIV - VIE :D

0 Citovat

vikend ci na den? :D

0 Citovat

Michal napsal(a):

Mám kombo TXL - ODS + KIV - VIE :D

A není to trochu málo, Antone Pavloviči?

0 Citovat

tonic napsal(a):

vikend ci na den? :D

Představ si, že prodloužený víkend. 

0 Citovat

:)) a kedy ides? lebo destinacie dobre, ale teda v zime by sa mi tam moc nechcelo ist, najma keby som tam siel po prvy krat

0 Citovat

Na konci března. Snad ty linky Ryan a Wizz do té doby nezruší :D

0 Citovat

Wizz coskoro predstavi linku Budapest-Minsk ... https://belarusfeed.com/breaking...hts-minsk/

0